Šta je novo?

Huawei P10

Tebi baš treba vremena da spustiš fon. ☺️ A imate li problema sa povezivanjem sa smart tv? Meni LG televizor ne poznaje uopšte dok ne uključim mirrorshare, a i tad je hit and miss. Kad treba da se upari tv mi ne da šifru. Sa Idol X nikakvih problema nisam imao.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Kači li se neko na tv od vas? [emoji1]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Sad saam zbunjen, jer sam dobio informaciju da pokriva ekran, ali je problem sto ga nisam video uzivo, pa ne znam. Neki dan sam obisao 20 prodavnica od najvecih, pa do najmanjih u NS i niko nije ima Nillkin staklo, jedino da se poruci... Strasno, nisam mogao da verujem da nemaju, sve se boje da ga nece prodati... Po cemu je to staklo bolje od obicnog (da tako kazem), jer obicno kosta oko 350, a ovo oko 1000?

Na linku u nastavku možeš da vidiš kako izgleda Nilkin staklo. Tanko je, ima oleophobic coating, zaobljene ivice, lepo je upakovano sa svim što je potrebno za aplikaciju... Ne znači da ne možeš da nađeš kod nas neka jeftinija stakla koja su dobra, ali, Nilkin je brend koji se do sada dobro pokazao, pa im je i cena takva.

http://nillkin.org/smartphones-accessories/huawei-phones-accessories/huawei-p10-accessories/nillkin-huawei-p10-h-pro
 
Kako je ovo lose, probao sam ja na OP3 ovakvu zastitu, kao da sam nalijepo jos jedan ekran preko postojeceg.
 
Kako je ovo lose, probao sam ja na OP3 ovakvu zastitu, kao da sam nalijepo jos jedan ekran preko postojeceg.
Ovo Nilkin staklo za koje sam poslao link je dosta tako, ne prekriva oko 2mm sa svake strane, ali, meni to stvarno ne smeta, i duplo je jeftinije od ovog koje pokriva ceo ekran. Ja sam stvarno zadovoljan.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Da sam znao da je staklo kraće, pre nego što sam skinuo foliju, ne bih je ni skidao. Nije da mi smeta, ali već vidim prašinu u tom delu, gde se završava ekran, na tom prelazu. To mi više smeta. Da znam da ima folija dobrog kvaliteta, a da sve poriva, opet bi je vratio, jer sam naručio onaj flip case, pa kontam da će biti dobro...

Hvala u svakom slučaju na pomoći.
 
Meni se u praksi pokazalo ok, ne skuplja se toliko prašina na ivicama, povremeno se sve prebriše krpicom, i nema problema, a staklo je ipak bolje zaštićeno.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Juče postadoh ponosni vlasnik Huawei P10 Plus Dual Sim. Uzeh u mts na ugovor. U odnosu na s7 edge koji sam do juče koristio mnogo mi više odgovara. Kamera je fenomenalna. Nisam video li u opcijama postoji varijanta da se prilikom punjenja koristi standard charging umesto fast iliti super charging. Jel' zna neko ima li ova opcija jer je npr. S7 Edge imao ovu opciju

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Extra @Goxy neka te služi i slobodno malo opširnije utiske iznesi kad oformiš. I ja razmišljam za jesen polako da li ići na p10+, mate 9, note 7r ili A9 pro.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Juče postadoh ponosni vlasnik Huawei P10 Plus Dual Sim. Uzeh u mts na ugovor. U odnosu na s7 edge koji sam do juče koristio mnogo mi više odgovara. Kamera je fenomenalna. Nisam video li u opcijama postoji varijanta da se prilikom punjenja koristi standard charging umesto fast iliti super charging. Jel' zna neko ima li ova opcija jer je npr. S7 Edge imao ovu opciju

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Fina mašina, čestitam za novi fon i očekujem utiske.
Mislim da ta opcija ne postoji, i ja sam tražio gledao i nisam našao...

Huawei Mate 9
 
Fina mašina, čestitam za novi fon i očekujem utiske.
Mislim da ta opcija ne postoji, i ja sam tražio gledao i nisam našao...

Huawei Mate 9
Mogao bi da probaš originalnim punjačem, ali sa nekim usb-c kablom koji nije original, sigurno ti ne bi radilo super, a možda ni brzo punjenje.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Mogao bi da probaš originalnim punjačem, ali sa nekim usb-c kablom koji nije original, sigurno ti ne bi radilo super, a možda ni brzo punjenje.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Pretpostavljam da bi ro radilo posao tj. mod sa običnim adapterom od nekog drugog fona koji nije supercharge. Nije supercharge loša opcije, već se lepo zagreje dok ne dođe do nekih 60% a i cenim da ovaj mod punjenja malo po malo fino arči bateriju a i nije uvek potreban za recimo overnight punjenje.
 
Pre nego što nađem dovoljno vremena za neke ozbiljnije utiske za koje treba molo probanja, samo da napomenem par stvari oko kojih se ovde već stranama unazad ispredaju razne priče. Za razliku od običnog P10, p10 plus osim što je veći i ima 6Gb Rama i 128Gb Roma ima stareo zvuk i bolju kameru (tako kažu reviewi). Neko je pisao kako je u p10 osakaćen wifi čip i da ne može da isprati punu brzinu wifi npr. u kuči, kod mene na P10 Plus to nije slučaj jer wifi radi savršeno i u punoj brzini. Što se tiče folije na njemu, nisam siguran dali ima, kao što Huawei tvrdi olephobic coating ali zato može da se uzme nillkin tempred glass na ebayu za nekih 1200 din. ali i taj tempered glas kao i ova folija na njemu neće pokriti sve krajeve tako da kad koristite kameru pa kad hoćete da sa strane povučete opcije za podešavanja prst uvek zapne za foliju.
 
Buraz da te služi i čestitke... Ja sam iz fazona da prodjem na p10 plus zbog baterije prvenstvo a i zbog stereo zvuka... I jedino što moram da priznam da je Huawei stedeo na slušalicama jer su po meni užasnog oblika za uvo... I zelim ti da te služi ludo kao što i mene služi njegov manji brat... I i ako nije tajna koliko te izašao uz koji paket.... Hvala
 
Poslednja izmena:
uzeo sam paket priča jer već imam kod njih mix xl na ugovoru kad sam uzeo s7e tako da paket nisam uzimao sebi već ćaletu koji još šeta Nokiju 222 - stara škola. 80.000 i nešto na 12 rata jer na ovaj paket ne može 24 meseca a i ne bi išao na 24 meseca jer je predugo. Kod ovih Mađara na KP je 750 dualsim a singlesim može da se nađe i za 680. ima i neki sa 64gb single sim za 650. Mislim da mts ima pristojne cene ako se pogleda unaokolo. Evo sad gledam izgleda da ga više nema. A i rekoše mi juče da je ovo jedini primerak jer sam iskreno hteo plavi da uzmem, koji je po meni lepši jer je neobičniji.
 
Čestitam na izboru. Može li poređenje kvaliteta i jačine zvuka u toku razgovora sa S7E? Zvono? Slušalice muzika?
 
Ljudi, citam da je slab zvuk preko slusalica a meni to skoro pa najvaznije stvar, jel istina? Konacno odabrala koji cu mob, skupila lovu kad kazu slab audio output :/
 
Nije istina da je slab, možda slabiji u poređenju sa nekim drugom telefonima, ali je sasvim pristojan. Pogotovo ako koristiš neki dobar audio plejer, npr. Poweramp.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Najbolje probaj sama pa vidi jel zadovoljava tvoje potrebe. Na na osnovu revjua je tesko znati jel to ok za tebe ili ne
 
Čestitam na izboru. Može li poređenje kvaliteta i jačine zvuka u toku razgovora sa S7E? Zvono? Slušalice muzika?
Što se tiče zvuka nisam neki audio fil ali u poređenju sa S7 Edge kad je reč o jačini i kvalitetu ne primećujem razliku. U razgovoru mi deluje nešto malo bolje kod ovog. Sluške nisam probao ni na jednom. Kada je reč o bateriji (ovo sam mislio da nikad neću reći) deluje bolje. Nisam nešto opterećen SOT-om. Ono što mi smeta je što Android sistem stoji na 21% i kad to divljanje prestane daću svoj sud. Ipak je ovde baterija nešto jača. Kad se prazni nakon 50% ide dosta sporije kao i kod punjenja. Dođe za čas do 80% a onda davi preko sat ipo vremena do 100%

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Evo za sve vlasnike ili buduće vlasnike ovog telefona da malo prestavim bateriju... Telefon je skinut sa Punjač oko 14 h i nekih minuta i korišćen je za svakodnevne aktivnosti viber insta line i naravno najveće potrošača od svih igrica... I i pored konstantnog igranja ulazenja izlaženje iz igre negura 4,5 Sot 12 sati kasnije što vidite i iz priloženog... Meni je ovo fenomenalno iskreno sa sve zahtevnim operacijama... Mogu misliti tek na p10 plus sta radi... Molio bih kolegu sa p10 plus uradi tj slika baterije ekrana i potrošnja posle jednog dana korišćena tj kad bude ispod 10 % baterija... Hvala
cf6c81c5067a794c9814dcbb06e6299e.jpg
30e8c1d1b9057578978cc1525196460d.jpg
4368334b080ed9ea3f3dfb75999c3ba2.jpg

Pisem sa p10
 
Poslednja izmena od urednika:
Slikaću. Tek sam na 39%, ali ja ne igram igrice. Za to postoji xbox:)

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Probaj sluške na oba fona, bas i mene zanima gde je bolji zvuk i jači. Na p9 plus je odličan zvuk bas bas

Huawei Mate 9
 
Probaj sluške na oba fona, bas i mene zanima gde je bolji zvuk i jači. Na p9 plus je odličan zvuk bas bas

Huawei Mate 9
Spakovao sam s7e za prodaju. Dolazi mi čovek danas da kupi tako da teško

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Pomalo zvuči neverovatno da se prodaje s7e a ostavlja p10 plus :)

Huawei Mate 9
 
Meni je p10 plus po svim aspektima bolji telefon osim možda amoled ekrana i dual sim je što mi takođe znači.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Nije mi jasno zašto p10 plus nema amoled kao p9 plus...

Huawei Mate 9
 
To samo Huawe zna. Mada i ovo je neki neo ips led. Ja ne vidim razliku

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Uzivaj u telefonu, pa kad se sve slegne, očekujem Review :)
Ako sta treba pomoć oko tema itd.. Javi... Mnogo velik izbor tema ima...

Huawei Mate 9
 
Evo malo oko baterije nakon prvog potpunog punjenja
bf344f559d42bd5ac443baa196a888f1.jpg
ebbd88ba544065fb96de2085fde3d21b.jpg
7b6d68f09f9a3fd960092ff7b43b3f5d.jpg
358d834c9e6b77d33788d3d1772231b3.jpg

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno