Šta je novo?

Huawei P10

I od b380 promenjen xloader. Nema vise rollback, nema vise repair tools sa DC phoenixom, inace Black screen.
Screenshot_20181208-203247.jpeg

Послато са VKY-L29 уз помоћ Тапатока
 
Kako bre... Pa sa ovom aplikacijom Huawei Themes

Послато са WAS-LX1 уз помоћ Тапатока

Hvala za info [emoji23] godinu dana ziveh u neznanju za ovu aplikaciju i njene mogucnosti [emoji23]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Uspeo sam jednom da importujem icon pack, i posle toga vise ne... Stock themes app ih ne registruje vise...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
A odakle si ih skinuo? I kako si ih importovao?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
A odakle si ih skinuo? I kako si ih importovao?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Moze i preko aplikacije Huawei Themes pa opcija za ikonice ili skidanjem kompletne teme pa onda u nasoj aplikaciji na customise pa izaberes samo te ikonice a ne celu temu.
Screenshot_20181210-190716.jpegScreenshot_20181210-190624.jpegScreenshot_20181210-190640.jpeg

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Meni nekad importuje nekad ne. Pojma nemam od cega zavisi... Jednostavno se ne pojave u stock theme aplikaciji...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ukljucen mi je wifi+. Desava mi se da nece da se poveze na wifi dok, recimo, ne ukljucim airplane mode i iskljucim ga.
Ili, na primer, isto tako nece da se nakaci, promenim lokaciju gde postoji vrhunskoa wifi mreza i opet nece...
Jel se desava jos nekome ovo?
 
Kod mene se desava recimo da telefon p10 plus ne prepoznaju uopste wifi mrezu kod nekih rutera. Tek kad promenim tip enkripcije na ruteru telefon dobije wifi mrezu tj prepozna ssid, ali neko vreme i sve tako. Kod recimo p10l i uopste kod bilo kog od ukucana nema tog problem sa drugim telefonima...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Kod mene na p10 primetan lag u radu nakon nadogradnje na v379 (sada na 381 isti slucaj). Probao sam i reset, i opet isto... Ne znam sta to moze da bude ali bas je iritantno. Javlja se obicno kad otkljucam telefon i krenem da skrolujem po ekranima

Huawei P10
 
Poslednja izmena:
Da li je neko primetio da mu telefon sam poziva brojeve telefona iz imenika i to samo inostrane.
Devojci se desava na P10 vec poslednjih mesec dana, samo se cuje telefon iz torbe kad se upali
zvucnik...
Koristi inace futrolu na preklop, pa ne znam da li to pravi neke gluposti.
 
To je do futrole 99%

Huawei P10
 
Stize mi sutra P10 black.Razmisljao sam dal da uzmem Pocpohone,falilo mi malo kesa ili U11,ali imam Nokiu 8 koja je stock android pa se vracam ponovo na P10.Prvi put sam ga koristio samo 3 meseca pa ga nisam izgustirao.
 
Koja je verzija softrvera aktuelna?Kod mene je 386.
 
Kod mene je .381.

Običan P10, nije plus.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
A sta kaze Huawei,planiraju li da puste v9 Pie na nas telefon?
 
Biće Sale, polako, strpljivo.
:)
Q1 2019.

Ja ga cenim januar.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Menj je C02 verzija. Za koji je to region?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Biće Sale, polako, strpljivo.
:)
Q1 2019.

Ja ga cenim januar.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Nece to pre aprila I to beta verzija. A zvanicna jul, avgust. Gledajte kad ide za kinesko trxiste global Al00 verzija. Od trenutka kad bude za njih pa plus 3 meseca za ostale. A kako nema jos za njih onda...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Aj' se kladimo
;)

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Info sa huawei foruma
b035d4cb795659d6e0aa2200dd0ff3b9.jpg
 
Koliko vam drzi baterija na klasicnom P10 i koliko rada ekrana prosecno?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Meni je ovo neki prosek SOT. Batetija gura ceo dan uglavnom, uvece ide na punjac
7a2a6d2f1d8d84c8a8df2e00135c5464.jpg
 
Tako i meni deluje da ce biti na mom.,hvala.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Koju foliju da uzmem, po mogućnosti oliofobičnu? Da ne pretresam sad cijelu temu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Koju foliju da uzmem, po mogućnosti oliofobičnu? Da ne pretresam sad cijelu temu.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Preporučujem Nillkinn AP+3D staklo. Najbolja varijanta. Oko 10 USD na ebayu

Sent from my MI 8 Pro using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno