Šta je novo?

Huawei P10

Meni na FF pokazuje i b211 i b185,b184,b183 :)
Ma xebes to,ovaj zadnji b180 odlicno sljaka u svim aspektima.
Nisu iste oznake softvera za p10 i p10plus. Za p10 plus koliko vidim nema vise parnih brojeva za verzije softvera cepaju samo neparne.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
17a8d012f2af7b1b8673d037ea90227a.jpg
 
Poslednja izmena:
Tako i kod mene na b180 sa baterijom,a kamera je malo bolja cini mi se.
 
Drugari, jel rutovao neko p10, koliko je zeznuto da se ne zabrlja? Ako ima neki dobar u proveren metod, link, linkujte...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Mislim da mora prvo da se otkljuca BL pa onda flash Twrp i supersu posle iz Twrp.
 
U svakom slucaju, zvuci kao da nije vredno zbog free viber stickera..... :)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Drugari, jel rutovao neko p10, koliko je zeznuto da se ne zabrlja? Ako ima neki dobar u proveren metod, link, linkujte...

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Bolje flesni custom rom ako vec hoces da otkljycas i rutujes. Ima neki na xda gde ujedno imas i Magisk i module.

https://forum.xda-developers.com/p10/development/rom-fromfuture-stock-rom-b164-t3657812

Mada uskoro ce oreo pa bolje ne diraj nista, jer nece moci update ako se telefon modifikuje ili rutuje.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Koliko obicno izvlacite rada ekrana na obicnom P10?

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
3.5-4.5h prošlog leta kad sam koristio.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Da,slab je ovaj telefon po tom pitanju obzirom na kapacitet baterije.Honor 9 bolje drzi.
 
P10 plus 5 do 6h Sota sasvim dobro, a punjenje od 10% do 90% je kod mene oko 30-40min. To je super.

Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Bas me zanima dal moze P10 do 6h, nisam ga nikad toliko koristio, jer imam H9.

Sent from my Honor 8 Lite using Tapatalk
 
Bas me zanima dal moze P10 do 6h, nisam ga nikad toliko koristio, jer imam H9.

Sent from my Honor 8 Lite using Tapatalk

6 jedino ako je na wifi i ne koristi se nesto previse intezivno, osvetljenje smanjeno (ne auto), al ako koristis nesto intezivno na 3/4G i uz auto osvetljenje moze i do 5h nekad al realno je 4
 
Bas cu malo da pratim, ali tesko ja mislim. Evo posle 13h up time, imam 2h i 11 min, a ostalo jos 60 %.Na Z2 koji ima 5,2 ekran i istu jacinu baterije sam za ovo vreme mogao imati uvek glat 3h sot, a na 50 % cesto i 4h.

Sent from Huawei P10 using Tapatalk
 
JA ne znam kako korisite telefone, ja na P10 nema sanse preko 4h sot da izguram. A ovi sto im traje 6-7h, jesul sigurni da ne dopunjuju u toku dana, pa se zaborave? :) :) :)
 
Ja i ti ne idemo u isti koš sa tima od 6 i više h ;)

Gesendet von meinem SM-G950F mit Tapatalk
 
Pozdrav, stigao telefon pre 2 dana,trenutno sam na b155, sot mi je negde oko 5 sati. Firmware finder mi izbacuje full ota za b161, ima li ko kakva iskustva sa njim? Za sada sam prezadovoljan sa telefonom..
 
Bas sam gledao, i tesko moze vise od 4 i po sto je prosek.Moze vise da se nagura jedino tj ako gledas samo da nabacis Sot,al to nije vise normalno koriscenje :)
 
Meni nije bitno koliko mi traje baterija, uglavnom napunim kad se isprazni
 
Baterija mu se puni stvarno jako brzo sa supercharge, jos ako imas huawei powerbank pa ti puni quick charge, milina, sasvim pristojno za heavy koriscenenje fona 2 punjenja ako treba na dan od po 1h ni ne osetis
 
Baterija mu se puni stvarno jako brzo sa supercharge, jos ako imas huawei powerbank pa ti puni quick charge, milina, sasvim pristojno za heavy koriscenenje fona 2 punjenja ako treba na dan od po 1h ni ne osetis
Na ovo misliš:)
5b67d60982280ec0e606df240b7b0125.jpg
9434c14d3d0d797dfb669fdab99b3968.jpg


Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
P10 ili Nokia 8, sta mislite sta se vise isplati, Honor 9 je dosta lep ali da li je u rangu sa ova dva telefona
 
P10 ili Nokia 8, sta mislite sta se vise isplati, Honor 9 je dosta lep ali da li je u rangu sa ova dva telefona
Da je to ona prava Nokia, pa ajde da se i razmisli...
Moje mišljenje, treba sačekati sa tim novim Nokia telefonima...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
P10 ili Nokia 8, sta mislite sta se vise isplati, Honor 9 je dosta lep ali da li je u rangu sa ova dva telefona

Mozes uzeti Honor 9 slobodno,isti je kao P10 sem sto nema Leica kameru,ali kvalitet fotografija je slican.
 
I mislim da je ovo poslednji pre Oreo. Upucao ga kroz Ff, prolazi autorizacija.
5bf72640ba00be373f9acc86449bedc5.jpg
121e3d683748ed181d2026da50311715.jpg


Sent from my Huawei P10 plus VKY-L29 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno