Šta je novo?

Huawei P10

Nemam Edit....

Sad vidim da mi je malo pokarabasalo neke vidžete i aplikacija, ali - nek ide život. Mogu da čitam!
:)

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka

Haha, estetika je ionako precenjena... :D Uzgred, koji ti je build number? Meni je tamo oko 17x pravio probleme, na b360 ne primecujem. I uzgred, proveri da li ti je screen resolution na smart, mozda i to ima veze...?
 
.432
A rezolucija je FHD, to ne diram.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Might not... Znaci mozda ne dobiju. Kontam da hoce a bice i kuvanih romova. Meni ni ovaj oreo nista vidno nije bolje, ne treba se loziti
 
Oreo u odnosu na nugat, nema razlike. Ali bi bila bruka da puste Pie na plus varijantu, a na obican p10 ne. Ova lista je svakako samo pretpostavka autora.

Sent via Huawei P10
 
Uzeh telefon pre 2,3 dana i vec 3 put mi se raspored ikonica resetuje kao i podešavanja za osvetljenje. Da li neko ima ideju zbog čega?

Poslato sa VTR-L29 uz pomoć Tapatoka
Prvi put cujem za taj problem. Jel ti stock launcher i koja ti je verzija firmware?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Sa dva prsta povući ka centru (ustinuti) na bilo kom ekranu. Zatim Settings, u donjem desnom uglu, isključi opciju "shake".
A smanjivanje osvetljenja mi zvuci kao da je uključen Automatic brightness. Settings>Display i pored brightens slajdera isključi automatic.
 
Pojavila se verzija 379, i famozni GPU turbo stize sa njom, kao i neke sitne izmene...
afcbc6c325c1277434ca8f2f56a958ab.jpg


Sent via Huawei P10
 
Ma to neka nagadjanja. Pise da telefon treba da bude na b376 a nama se pojavljuje vec b379 za Gpu turbo....
Sigurno rollback nece ici na verziju pre 379 ako uopste bude.
Ja sam instalirao beta apk ali za sada samo neko testiranje za google. Tu bi trebalo da se prvo pojavi Pie.
Screenshot_20181024-183242.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
U tekstu pise da je p10 ubacen u program beta testiranja, za sada samo u kini...

Sent via Huawei P10
 
Pozdrav svima.
Interesuje me da li je na ovom telefonu moguće zameniti samo staklo koje je napuklo? (tač i displej nisu oštećeni i funkcionišu savršeno)
Slika:

9336c323a6f8


Ukoliko je moguće, da li znate nekog ko to radi i koja je cena? Poželjno je da to bude na teritoriji Beograda.
Hvala unapred na bilo kakvom odgovoru i pomoći!
 
Izludeo me p10 plus. Opet mi jezgra zakovala na max i isao sam na deinstaliranje jedne po jedne aplikacije. I obrisao sve i nista, ostala samo google i reko ajd nju da deinstaliram kad ono ona uzjbla bila telefon. Tolko o google. Sad cu da zaustavim sva axuriranja. Ovo stvarno nije normalno sta rade vise. Screenshot_20181106-163759.jpeg

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Na Huawei forum srbija pise da Pie za p10/plus stize aprila 2019...

Huawei P10
 
A kad će pre toga ona .369 verzija koja je pominjana?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
.369? Ja sam na .376. a izasle su 379, 380 i 381...

Huawei P10
 
Lapsus....
Mislio sam na .379. Najavljen je ima tome vremena, ali OTA ne dolazi...

I kod mene je .376

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Sporo ide bas. A dva nova bilda se javljaju na ff.

Huawei P10
 
376? meni je 375 vec mesecima na p10 mts
 
I moj je sa mt:s-a , ali .376 je valjda više od mesec dana.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Uspeo da dignem na 376 preko hicare i povezivanja na komp, jedini update koji nije hteo telefon sam da povuce OTA ne znam zasto.....
 
Stigao 379 p10 plus mts

Što o GPU turbo objašnjenje nije na srpskom, to je misterija

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
2e1d61fdad3fd4a0ec628f6bddc8093e.jpg
 
Poslednja izmena:
Cim je stigao B379 na P10 plus uskoro ce i na P10 verujem do kraja ove nedelje, rekli su u novembru

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Ovaj .376 je septembarski. Kanda su onda preskočili oktobar?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
.379 je sa oktobarskim security patches. A .380/.381 sa novembarskim.

Huawei P10
 
Poslednja izmena:
Zamena stakla

Pozdrav svima.
Interesuje me da li je na ovom telefonu moguće zameniti samo staklo koje je napuklo? (tač i displej nisu oštećeni i funkcionišu savršeno)
Slika:

9336c323a6f8


Ukoliko je moguće, da li znate nekog ko to radi i koja je cena? Poželjno je da to bude na teritoriji Beograda.
Hvala unapred na bilo kakvom odgovoru i pomoći!

Pozdrav, ja sam skoro zamenio samo staklo ali u Krusevcu, za 2000din. Znaci moguće je samo ako hoće. U drugom servisi su mi tražili 60 evra da zamene sve, jer posebno ne mogu (tacnije, nije hteo) .
 
Nazad
Vrh Dno