Šta je novo?

Huawei P10

Iskopirali samsung skroz. :)

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Mislim da je ovo potpuni fake, jer je do predstavljanja P10 još najmanje 3 meseca od danas.
 
I ja mislim da je fake ,pogotovu što je gizmochina krš sajt. No videćemo

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
this will have a P10, P10 Plus two models. The former uses a standard screen, pre-fingerprint recognition, independent dual flash; the latter is a hyperbolic screen, rear fingerprint, ring flash. Product positioning is similar to Mate 9, Mate 9 Pro.

Previously he broke the news, P10, P10 Plus will carry a higher frequency Kirin 965 processor, 5.2-inch screen, respectively 1080p, 5.5-inch 2K, and Yamaha, Harman Kardon audio technology blessing, and the price will create a new P-series high.

According to the National Bank earlier today effluent price point of view, P10 4 + 32GB version of the entire network from the sale price reached 3488 yuan, 300 yuan more expensive than P9 price of 3188 yuan. details as follows:

P10 4 +32 GB pricing 3488 yuan, 4 +64 GB pricing 4088 yuan, 6 +128 GB is 4688 yuan. The P10 Plus 4 +64 GB price of 4988 yuan, 6 + 128GB price of 5688 yuan.


Dobro nije previše poskupeo u Kini. Mada očekujem da bude 150e skuplji u EU

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Navodno ce P10 (verzija sa 5.2'' ekranom) imati 3100 mAh bateriju. Uz novi Kirin soc bice to sjajan fon :) Jos kada bi bio sa IP68 zastitom kucista..

C4nS9SXWAAEb5_6.jpg:large


C4lM-BBWYAM2bCl.jpg:large

Nikad veca baterija u P(5.2'') seriji [emoji106] [emoji23]
 
Poslednja izmena:
Huawei P10 Plus official promotional renders leak, portraying it in all its glory

Ako je tacno da P10 sa 5.2'' ekranom ima 3100 mAh bateriju onda je skroz realno da ce 5.5'' verzija imati oko 3600 mAh a oba i odlican Kirin soc. Sve to + odlican ostatak hardvera i ''Leica'' marketing.. bice ovo jos jedna sjajna godina za Huawei a jos teza za htc, lg, sony :) Kapiram da ce i Samsungu da ''otmu'' deo kupaca, posebno ovaj P10 5.2''.
 
Poslednja izmena:
hqdefault.jpg


Sent from TT
 
uh nisu valjda zakrivili i plus i obicnu verziju ? to bi bilo bas lose.
 
Izgleda da jesu.. bedak, realno.

Ali su zato dizajnerski odlicni. Retko koji telefoni sa dual kamerama imaju lepo dizajnirana ''ledja'' ali Huawei je nasao odlicno resenje jos prosle godine, ovi P10 to samo nastavljaju :)

Jos kada bi bili sa IP68 zastitom..

edit: Na onoj slici izgleda kao da i manji P10 ima zakrivljen ekran ali ispod pise ovo:

While the P10 will have a flat screen and a fingerprint sensor on the front, the P10 Plus will come with a dual-curved display and the fingerprint scanner mounted on its back, as you can see from these official-looking renders.
 
Poslednja izmena:
Da obican je ravan sto je super. Steta sto ce u eu biti 650e a u kini 400$ :)
Veci u najavi ima amoled i 2k ekran
 
Ovaj mi je vec bezveze, sta je sa 'oblenjem' ivica vise, jel to ima neki zakon novi da ivice moraju biti tako oble na svim telefonima? Kao da se pesaci ne povrede kad ih udari telefon.. Fingerprint uopste nije u njihovom fazonu.

Ovo mi sad vec izgleda kao neki mix Galaxya, Htc Ultra, Note, iPhone...
 
Poslednja izmena:
Lepo izgleda, ali se meni ne svidja taj trend zakrivljenosti ekrana.. Em folija brze spadne, em tesko naci dobru, pa i case nema istu zastitu.. Uzas..
Mada meni podrska iz dana u dan sve vise postaje znacajna.. Ne dopada mi se to sto dobijas nadogradnju samo na sledeci android ili eventualno jos jedan..
 
Huawei P10 internal picture confirms 3100mAh battery
C4yNT77W8AULjRn.jpg:large

Sta je sa 'oblenjem' ivica vise, jel to ima neki zakon novi da ivice moraju biti tako oble na svim telefonima? Kao da se pesaci ne povrede kad ih udari telefon..

Uzas.. izgleda ce uskoro svi telefoni biti gufon/samsung/ajfon-oliki zenskasti, obli sapuni.
 
Poslednja izmena:
Još malo pa ce biti moderni Kifla telefoni.... :)
Mene ovo malo zaobljene ivice nerviraju na p9 plus i mate 9...

Huawei Mate 9
 
kao sto sam gore napisao isti mi5s od napred :) senzor i bezeli identicni. meni se svidja.
 
Nije za pozere, gledam i ja valjda u svoj telefon. Koliko nam je jadno društvo, moraš uzeti ružan telefon da te ne bi osuđivali da si pozer. Samo što će u tom slučaju verovatno pričati da si slepac i klošar. Navodim primer, nije nikom ovde upućeno
 
Nisam mislio da je fon za pozere, vec su pozeri koji drže fon na astalu :)
Uglavnom, razumeli smo se, nadam se :)
Nego zna li se dijagonala od p10 plus?
Nisam nesto u toku...

Huawei P9 Plus
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno