Šta je novo?

Huawei P10

Isti problem imam, al ovo je jedini tel gde ću izgleda biti spreman da napravim taj kompromis upravo zbog baterije tj autonomije @whiplasher

Znači bukvalno, samo da ima stereo zvučnike kao pixel 2 xl onako od napred (i podjednake jačine) i wireless punjenje, ovo bi bio najsavršeniji telefon ikad.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Mene mami p20, ovo sto sam do sada vidio.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Razumem, ali ako bude imao onaj notch na vrhu, ne bih ga uzeo nikada (osim džabe pa da ga prodam) ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Razumem, ali ako bude imao onaj notch na vrhu, ne bih ga uzeo nikada (osim džabe pa da ga prodam) ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Meni je taj notch simpa, dok me mate 10 (pro) uopste ne privlaci. Izgled 0 bodova, ali to je sve stvar ukusa, zar ne :) P10 me je odusevio kad sam ga uzeo, ali sad mi se ne prodaje, jer mu je cijena nenormalno pala. Da ga dam za 200-250e necu, a da je razlika izmedju njega i mate 10 pro (ili p20) 500e nije vrijedna. Probao sam mate 10 pro, niti je brzi, niti mu nesto bolje radi, osim kamere i cinjenice da ima stereo zvuk. Ali da dam opet razliku od 400-500e (da uzimam kod operatera) za to, ne mogu. Po meni je P10 jako podcjenjen telefon.
 
Poslednja izmena:
^Kao i svaki huawei do duše ;) Inače ima mate još par prednosti, ali u principu si sve realno napisao. A što se doplate tiče, kad menjaš stariji flagship za novi ~250e je uvek očekivana doplata...zato je ona fora kod amera za lizing extra.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ubija me ono huawei naprijed :(
Ma da je 250e to je super, al nije. S9 kod operaterea na mom paketu je +800e. Za moj P10 mogu dobiti 220-230e. DAleko je to iznad 250e :(
 
Ubija me ono huawei naprijed :(
Ma da je 250e to je super, al nije. S9 kod operaterea na mom paketu je +800e. Za moj P10 mogu dobiti 220-230e. DAleko je to iznad 250e :(
Dal je moguce da je cena p10 toliko pala. Meni p10 plus cene 390 eur kao otkupna cena, a ako ovako postavis na KP je oko 420 eur. Nemoguce da je dupla raxlika....

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Ja nov nekoristen sa 2 god garancije mogu naci za nekih 330-350e. Ja za svoj star godinu dana, tesko da mogu dobiti i 230e. Nazalost.
Puni su ih oglasi, a vidim da i oni najjeftiniji dugo stoje na oglasu.
 
Poslednja izmena:
Ubija me ono huawei naprijed :(
Ma da je 250e to je super, al nije. S9 kod operaterea na mom paketu je +800e. Za moj P10 mogu dobiti 220-230e. DAleko je to iznad 250e :(
Zato i rekoh, da je drugi zvučnik na mestu tog huawei logoa, bio bi savršen tel po meni, bukvalno (kamera od pixela 2 i wireless punjenje bi bilo još hleb preko pogače) ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Zato i rekoh, da je drugi zvučnik na mestu tog huawei logoa, bio bi savršen tel po meni, bukvalno (kamera od pixela 2 i wireless punjenje bi bilo još hleb preko pogače) ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Stereo zvuk i dobra kamera i to je to :) Kad sam presao sa S7 na njega, kamerom po danu sam bio prezadovoljan. Za moj ukus mnogo dobre slike, realne boje. Ali u low light mu treba dosta vremena da fokusira i slika, *mjau**mjau**mjau* blenda 2.2, to je to sto moze... ALi evo posle godinu dana radi kao i prvog dana. Jos kad izadje koji update da popegla oreo, bice super.
 
Mate 10 je napredniji od p10 po pitanju kamere.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
znam da ima mnogo bolju :)
 
Nemam za kes a cena za mu je za kes oko 350e , dok je za rate 500e. Razlika je velika i sad ne znam sta da radim. Sta mislite, jel se isplati ovo za rate
 
Pozdrav, dvoumim se između Huawei P10 i Samsung Galaxy S7.

Više mi se dopada Huawei, iz razloga što ga pokreće noviji i jači procesor, takođe, ako imate iskustva sa baterijama kod ova dva modela, bio bih vam zahvalan.

Najviše me muči to, što mi određene osobe ponavljaju kako Huawei nije toliko kvalitetan brend, pitanje je koliko on dugo (godina) može da izdrži itd.
Pa me interesuje vaše mišljenje da li je to tačno, i da li se mogu pouzdati u ovaj telefon, u narednih, 3 godine na primjer? Ili je Galaxy bolja opcija u tom slučaju.

Hvala unaprijed.
 
Skroz je ok ali za 3 godine ce oba pregaziti vreme.

Nemam za kes a cena za mu je za kes oko 350e , dok je za rate 500e. Razlika je velika i sad ne znam sta da radim. Sta mislite, jel se isplati ovo za rate
Kako moze da se isplati skoro 50% kamate? Kupi polovan za 250 ili sacekaj malo da mu padne cena sad kad izadje P20.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav, dvoumim se između Huawei P10 i Samsung Galaxy S7.

Više mi se dopada Huawei, iz razloga što ga pokreće noviji i jači procesor, takođe, ako imate iskustva sa baterijama kod ova dva modela, bio bih vam zahvalan.

Najviše me muči to, što mi određene osobe ponavljaju kako Huawei nije toliko kvalitetan brend, pitanje je koliko on dugo (godina) može da izdrži itd.
Pa me interesuje vaše mišljenje da li je to tačno, i da li se mogu pouzdati u ovaj telefon, u narednih, 3 godine na primjer? Ili je Galaxy bolja opcija u tom slučaju.

Hvala unaprijed.
Uzmi Huawei bices zadovoljan. Pouzan je brend i nije dzabe posle Samsunga najprodavaniji. Moze da traje 3 godine dobar je model P10.

Sent from Nokia 8 via tapatalk
 
Pozdrav, dvoumim se između Huawei P10 i Samsung Galaxy S7.

Više mi se dopada Huawei, iz razloga što ga pokreće noviji i jači procesor, takođe, ako imate iskustva sa baterijama kod ova dva modela, bio bih vam zahvalan.

Najviše me muči to, što mi određene osobe ponavljaju kako Huawei nije toliko kvalitetan brend, pitanje je koliko on dugo (godina) može da izdrži itd.
Pa me interesuje vaše mišljenje da li je to tačno, i da li se mogu pouzdati u ovaj telefon, u narednih, 3 godine na primjer? Ili je Galaxy bolja opcija u tom slučaju.

Hvala unaprijed.
Samo cu ovo da napišem, ili idi na p10 plus ili mate 9...

Huawei Mate 10 Pro BLA-L29
 
Između s7 i p10, moj glas za s7 (imao sam oba)...Ili ovo što kaže bogi ako ti veličina prolazi.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
@blue moon - Hvala puno.
@Bogi 79 - Ne odgovara mi ta varijanta, što zbog dimenzija, tako i finansijski. Hvala u svakom slučaju.
@Proday - I dalje se dvoumim, poslije tvog odgovora. Kakva su ti iskustva bila sa P10? Da li je usporio sa radom nakon nekon vremena, ili ti se manje sviđa iz nekog drugog razloga (tipa korisnički interfejs..)?
 
@flekica emui mi se ne sviđa ni u kom slučaju ali ništa što nova prime ne može da reši ili drugi launcher. Takođe ima emui i par prednosti samo se treba naviknuti na iste.
S7 bolja autonomija (na mobile data posebno), ekran, kamera, wireless punjenje, aod i sam korisnički interfejs.
P10 nešto fluidniji rad, daleko bolji i brži fingerprint, portret mod, ravan ekran.
...to je ukratko onako prvo što mi pada na pamet.

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Hvala puno na odgovoru. Moje potrebe naginju više ka P10, tako da si mi pomogao otkloniti nedoumicu. cheers
 
Nema na čemu. U principu, ni sa jednim nemaš greške

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Da li neko zna preko koje aplikacije mi ovo stize notifikacija za fb messenger? Imam instaliran messenger lite, ali mi prva poruka od nekog uvek stigne ovako, a posle nastave notifikacije iz messengera?
335e1194366f85cee3efa0a8b35983a1.jpg


Sent via Huawei P10
 
Sve sam pogasio, ali ne vredi.

Sent via Huawei P10
 
L29C185, jutros je stigao B180 update. Oreo verovatno do kraja godine. :d
 
Nazad
Vrh Dno