Šta je novo?

Huawei P10

Pa dobro je onda. Pre kako sam citao jedva je sastavljao oko 4/5h samo na wifi. Verujem da sad samo na wifi moze oko 6h ekran da radi sigurno ili bar 4 na neki kombinovan net i veci up time.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
Da napomenem da sam bas dosta telefonirao (bar sat dnevno imam razgovora, u prirodi mi posla) tako da s obzirom da proximity gasi ekran ne ulazi u SOT, a tu je poslo baterije dosta..

Sent from my P10 using Tapatalk
 
Stigao i za P10+
9b94c31946e902f56061fdba64082fd0.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Imam problem sa plastore ažiriranjem aplikacija. Kada kliknem na neku za koju postoji ažuriranje krene da je preuzima i ali je u praxi ne preuzima. Posle restarta sistema proradi. Sve se ovo dešava posle ovog novog apdejta. Zaustavljao sam store, brisao keš i ništa. Ima neko neki predlog?
ba2fb6c082063de814779a98ab2f8fec.jpg


Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Obrisi keš od play store.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Brisao sam. Napisah gore u postu.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Hmm... Meni se to par puta desilo za aplikacije koje su više MB, jer nije htelo preko 4g već traži WiFi, pogledaj u podešavanja.... Mozda je to i kod tebe problem... Mozda...

Huawei Mediapad M2 10.1 LTE
 
Probap i 4g i wifi. Sad sam izbrisao i google nalog u vratio sam ga posle restarta. Problem je u nalogu jer neće da sinhronizuje bez restarta. Posle restarta neko vreme radi i onda stane. Dakle nije problem samo u playstoru.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Sve sam probao. Jedino mi preostaje factory reset.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Nemoj raditi update aplikacija uopšte; rade posao i tako, koristi ih ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nije samo apdejt već i instalacija novih

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Probap i 4g i wifi. Sad sam izbrisao i google nalog u vratio sam ga posle restarta. Problem je u nalogu jer neće da sinhronizuje bez restarta. Posle restarta neko vreme radi i onda stane. Dakle nije problem samo u playstoru.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka

da li si probao prethondu verziju play store ? da li ti je ranije radilo ?
 
Odradi lepo hard reset 20 minuta posla i sve će da radi ok.

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Pa normalno da radi jer posle svakog ažuriranja sistema treba hard reset da sve dođe na svoje mesto

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Nešto se bilo zabagovalo ali opasno. A i sad mi se u opcijama pojavila ona Play zaštita. Toga nije bili pre reseta.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Poslednja izmena:
Da ali i ovako. Sad bar možeš da vratiš sve aplikacije i sve što si imao za 20 minuta

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
Jeste, sad najbolje svakih mesec dana ima da radimo sve iz početka...pa razbio bih telefon i sebe da je tako ;)

@goxy totalno sam prevideo i instaliranje novih app...drago mi da si rešio i da sve bude ok ovaj put.

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Nešto se bilo zabagovalo ali opasno. A i sad mi se u opcijama pojavila ona Play zaštita. Toga nije bili pre reseta.

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
To je po novom sad. Ta zaštita je kod svih. To su od pre neki dan uveli

Poslato sa HUAWEI WAS-LX1 pomoć Tapatoka
 
Moze li mi neko objektivno napisati kakav je Huawei p10 Plus , interesuje me kakva mu je baterija, kakav je Emui ?
 
Evo posle 2 dana od hard reseta opet isto. Neće da ažurira i instalira aplikacije bez prethodnog restarta

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Moze li mi neko objektivno napisati kakav je Huawei p10 Plus , interesuje me kakva mu je baterija, kakav je Emui ?
Ne znam šta ti znači objektivo jer možeš dobiti samo subjektivne utiske. Takođe šta znači kakva mu je batetije i kakav mu je Emui. Možeš dobiti odgovore da mu je i Emui i baterija dobri. Napiši konkretno šta te interesuje da bih migao da ti kažem :)

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Na novi b164 baterija razbija....
420d6eef277f0218965c55e06ea72c05.jpg


Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
A to sve zavisi izgleda od slučaja do slučaja. Meni je ovaj prošli značajno poboljšao bateriju kad je u idle. Da vidimo kakav će taj bit.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Meni još nema tog B164

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Razmisljam da kupim p10 pa me zanima par sitnica, generalno kako se telefon ponasa u radi, da li ima bugova i usporenja samog sistema. Nesto nemam preterano poverenje u huawei. I jos jedna stvarcica, znam da nije waterproof, zanima me da li je makar splashproof, nisam nasao neke konkretne informacije, negde pise da jeste a negde da nije.
 
Postoji bug koji mesecima Huawei ne moze da resi, a to je dimmovanje iliti na naski zatamnjivanje ekrana kada se udje u neke aplikacije Chrome, SMS itd. Bug traje bar 6 meseci, 90% Huawei telefona je pogodjeno.

https://forums.androidcentral.com/huawei-p8-lite/710506-screen-dimming-issues-huawei-p8-lite.html
https://forum.xda-developers.com/p9/help/l09-nougat-auto-screen-dimming-chrome-t3559949
https://forum.xda-developers.com/p10-plus/help/huawei-p10-screen-dimming-bug-apps-t3636615

Zna Huawei za to, ali ne znaju kako da rese:
Huawei support
Thank you for your message. We are aware of this issue and it is somehow related with EMUI 5.1 and 3rd party apps. Our developers are currently investigating the issue, but unfortunately we don't know how loing it will take to fix it. Hopefully we will get a repairing update released soon. Best regards Huawei Support Elina

Onda ti je kocka da li ima ili nema oleophobic premaz, kao sto je i kocka da li ima UFS 2.1 ili 2.0, a mozda cak i nema brzu memoriju.
 
Nazad
Vrh Dno