Šta je novo?

Huawei P10

Fala za ovaj tip.. bijem glavu 2 dana kako da se ulogujem na hiCare. Skinuo sam update za huawei services i radi iz prve. Isti problem, mogu da promenim sifru brojem telefona ali sa tim brojem ne mogu da se ulogujem.
 
Np :)

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Jel izašao neki abdejt posle B171?
Kupio sam polovan tel iz vipa je i posle p10L čini mi se da mu je slabija batt od prethodnika.
 
Ipak ide sutra na reklamaciju.... Evo video. Javlja se i bez folije, uglavnom kada je hladnije... Realno, nije normalno ni za socijalni uredjaj... Brine me malo sto telefon moze da radi celi dan bez ikakvih problema, zato sam im snimio video gde se vidi IMEI.... Ignore macku... hehe
https://youtu.be/5J5edOpEXQw

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Stigao P10 sa servisa (pod garancijom MTEL-a), i pise u nalogu bla bla bla ... podesavanje baterije.... testiran....ok. Ovak na prvu, sad tel puni normalno, procenti normalno spadaju. Jedino sto me buni, sto programi i dalje je vide kao 3100mAh, a koliko znam ona je 3200. Cini mi se da je malo boja na saraficima spala, tj. da je tel otvaran. Jel moguce da bat nije promjenjena, vec da je kako su napisali "podesena" ( sta god im to znacilo? )
 
Poslednja izmena:
Sta znam, vidim na saraficima da je otvaran. Baterija radi ispravno, puni se normalno do 100, spada normalno, 4.5h sot-a, tako sam i imao prije. Samo ne kontam dal su mijenjali bateriju ili nisu. Na nalogu pise "podesavanje baterije", a ne zamjena.
 
Ma boli te, nemoj meni da podešavaju display :)

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
hahahah. Ja sam do sad imao dva huawei-a, P8 i P10. Na oba sam imao kvar. Nemam srece nikako :)
 
Ne nadjoh temu za p10 plus.... Jel to obuhvaceno sve u ovoj? Zadnji ota b171, sad kupih. Jel ima jos neki ili rsdi samo Ffinder?

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Ista je tema za p10 i plus!

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Pa što mu ne odgovori i na drugo pitanje? Nema, makar kod nas u CG je to zadnji update.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Pa što mu ne odgovori i na drugo pitanje? Nema, makar kod nas u CG je to zadnji update.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Ok, hvala. Kako Vam se cini cpu i grejanje. Posto sam koristio p9l i p10l nisi grejali. Ovaj bogami malo vise greje. Ide i preko 40 za kratko vreme.... U trenucims Cpuz pokaze 50, pa odma padne na 30 i tt. Mozds ovaj Kirin tako ide... Nemam iskystva.

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Oprosti, bogoti, što te prozvah.. :)

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Evo sa nekim programom Cpu monitor kako se krece temperatura. Ovo je pri normalnom koriscenju i gura u 50 stepeni. Vrlo cudno i ti pikovi..... Bas nesto greje..
da965970ef35a430822e66abef0ec3e2.jpg


Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Evo druže kako je kod mene, oko sat vremena "normalnog" korišćenja na sobnoj temp. P10
e6af2ddbf4fc9eb21469057fb48d518b.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To je ok kod tebe. Kod mene se ovo ne svidja.....

Sent from my VKY-L09 using Tapatalk
 
Zadnji apdejt od pre nekoliko dana OTA je B177 sa novembarskom zakrpom

Poslato sa Huawei P10 Plus uz pomoć Tapatoka
 
Ubacio i ja uz pomoc Ffindera. Prosto neverovatno da prolazi autorizaciju, a da jos uvek ne dobijamo regularno Ota update i za b175 i b177....



Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Skinuo sam update sa firmware B180 i kada treba da se instalira piše da nije regularno ažuriranje. Da li je neko uspe da ažurira na ovaj B180?
 
Skinuo sam update sa firmware B180 i kada treba da se instalira piše da nije regularno ažuriranje. Da li je neko uspe da ažurira na ovaj B180?
Nema jos autorizaciju. Bice posle NG vrrovatno. Uvek prvo klikni dostupnost i da li prolazi autorizacija pa tek onda saljes u updater.

Poslato sa VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Znaci krenuo zvanicni Oreo za azijsko trziste. To znaci kod nas od januara mozemo da ocekujemo...[emoji41]
7323b9ccc59b47f88cae9af876d05021.jpg
95b258e7f6e12cc93582e123fce49a7e.jpg


Poslato sa Huawei P10 plus VKY-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Koliko s obično ceka na reklamaciju?

Sent from my HTC Desire 526G dual sim using Tapatalk
 
Jel mts pustao update preko b171 za p10? meni nece preko ota nista da povuce
 
Nemoguće da nije mts, kad su kod nas u mtel pustili odavno.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno