Šta je novo?

Huawei P10

Da da. Ja isto imam. Jedno na telefonu i jedno u rezervi. Vrhunsko.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Nece ni dobiti. To im je takva politika. Tako rade sa svim modelima. Jedino sto moze dobiti je 8.0.1 i eventualno 8.0.2. Inace 8. 1 jok.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Toliko o 2-godišnjoj podršci.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne mogu da verujem da P10 i P10 plus ne dobiju P verziju, a kamoli 8.1
Onda su ovi iz huaweija bas gnjide.

Sent from my Honor 8 Pro
 
Ne mogu da verujem da P10 i P10 plus ne dobiju P verziju, a kamoli 8.1
Onda su ovi iz huaweija bas gnjide.

Sent from my Honor 8 Pro
Daš šansu Kinezima i o oni te zeznu. Lepota. Ponašaju se kao Apple. Em su preskupi em te teraju da menjaš tj. apgrejduješ uređaj.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ne znam odakle ta informacija da nece biti 9.0 za p10? Huawei p9 je izasao u aprilu 2016, sa M androidom, i pre mesec dana je najavljeno da ce dobiti i oreo... nema razloga da p10 ne dobije i android p...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne znam odakle ta informacija da nece biti 9.0 za p10? Huawei p9 je izasao u aprilu 2016, sa M androidom, i pre mesec dana je najavljeno da ce dobiti i oreo... nema razloga da p10 ne dobije i android p...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Ako dobijemo emui 8.1 onda cemo znat dal mozemo da ocekujemo 9 [emoji41]. Ali nisam video ni jedan huawei telefon da je upgradovan za dva operativna sistema. Za p9 citam to su samo glasine. A od trenutka glasina ili neke preliminarme najavd do zvanicne verzije prodje po godinu dana, a tada ce svi p9 modeli vec biti diskutabilnog kvaliteta, mislim 2019. Tako da...

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Nije da je sa 7 na 8 neka promena, ali fakticki to bi znacilo da im podrska za high end telefon iznosi oko godinu i po dana... eh, Kina je Kina... nema podrske kao sto je sony podrska izgleda...

Sent via Huawei P10
 
Nije da je sa 7 na 8 neka promena, ali fakticki to bi znacilo da im podrska za high end telefon iznosi oko godinu i po dana... eh, Kina je Kina... nema podrske kao sto je sony podrska izgleda...

Sent via Huawei P10
Imacemo mi podrsku i duze od dve godine, ali sa nekim manjim sigurnosnim google zakrpama. Tako da telefoni imaju podrsku, ali ne i nove operativne sisteme. Malo mnogo bi nam bilo tri operativna sistema[emoji41]

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Koliko su danas beznacajne razlike u novim OS verzijama, to vise i nije toliko bitno. Pola novih opcija, obicno i ne radi...

Sent via Huawei P10
 
samo nek izbace novi build, da sredi auto brightens bug koji ima u 8.0.....jedino zbog cega zalim sto sam presao na oreo
 
Hahaha samo sto sam kukao pustili zadnji update danas na MTS ovaj sa faceunlockom....
 
P10 ili P10 plus?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
P10 Plus mt:s
f45df07a7a3b388d59dd115fd9a27935.jpg


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Samo kod plus verzije zeza.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Puklo mi je ovo zaštitno staklo na p10+ na kamerama, i to preko kamere pa prelama svetlo..Gde da nadjem i koliko bi koštalo to zadovoljstvo? Unapred hvala! :)

Sent from my P10+ using Tapatalk
 
Dobio sam i neki app gallery, nešto kao huaweijev play store, samo siromašniji. Ne znam jel to došlo uz ovaj apdejt jer ga pre nisam video.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Dobio sam i neki app gallery, nešto kao huaweijev play store, samo siromašniji. Ne znam jel to došlo uz ovaj apdejt jer ga pre nisam video.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
Moze da se instalira i kao posebna aplikacija. Uz p10 lite na emui 8 je dosta sa sistemom , a ovde je eto sad ubacena. Ima zanimljivih apps kad se stavi region Kina u app gallery onda mogu da se nadju neke free apps koje se placaju recimo na play storu.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Čini mi se da ova verzija b369 jede bateriju... E pa strašno

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Čini mi se da ova verzija b369 jede bateriju... E pa strašno

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
100% se slažem. Mada moguće je da je do ove Face Rec. gluposti.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Posto nema teme za p smart a burazer ga uzeo pre neki dan i u knezu ga gurne zena i razbije ekran jel moze sa alija da se uzme neki? Nissm bas upucen pa bi znacila preopruka za neki ekran ako bude odlucio da ga menja.

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Da li je neko na obicnom p10 dobio ovaj novi update 369/a?

Sent via Huawei P10
 
Ja sam prije neki dan dobio 369 bez a..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Kod mene jos nista, telefon je iz mts sim free

Sent via Huawei P10
 
Nazad
Vrh Dno