Šta je novo?

Huawei P10

Imam cudan problemcic. Nekoliko puta u poslednje vreme mi se desava da ostavim telefon na punjacu preko noci, i da se on ujutru napuni samo do 95%. Ovo se desava sa nekim Sony punjacem, i ne-huawei kablom... da li je do punjaca, kabla ili telefona? Utripovao sam da mi baterija duze drzi kada ga punim na obicno punjenje, a ne na super charge zato sam koristio ovaj punjac nocu kad ne zurim...

Sent via Huawei P10
 
Jos uvek niko nije dobio B371?

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
Tek je Nokia 7 plus dobila danas a to je android one telefon. Inače nema ništa značajno, samo july security patch.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Izvinjavam se unbapred na padobranskom upadu u temu ali zaista nemam mogucnosti citati 150 strana...
Postavio bih uopsteno pitanjce, kako ste zadovoljni sa telefonom?
Ima li problema telefon, mana, nekih znacajnih nedostataka?
Kako ga stitite, sta na staklo stavljate?
Koliko vam drzi dugo baterija, moze li 2 dana uz umereno koristenje, pre svega razgovor i sms, wiber i ponekad foto?
Unapred hvala svima na odgovrima...
 
Meni u vipu još stoji na b191, a recimo ćerka ima honor 8 lite i ona je dobila oreo danas. A inače njen tel je uzet u telenoru. Ima li neko da je u vipu dobio noviju verziju.
 
Izvinjavam se unbapred na padobranskom upadu u temu ali zaista nemam mogucnosti citati 150 strana...
Postavio bih uopsteno pitanjce, kako ste zadovoljni sa telefonom?
Ima li problema telefon, mana, nekih znacajnih nedostataka?
Kako ga stitite, sta na staklo stavljate?
Koliko vam drzi dugo baterija, moze li 2 dana uz umereno koristenje, pre svega razgovor i sms, wiber i ponekad foto?
Unapred hvala svima na odgovrima...
Ja sam ga uzeo u januaru, presao sam sonija, i vrlo sam zadovoljan telefonom. Nikakve mane nisam primetio a da su nesto krupne. Kamera je odlicna, baterija po meni prosek, oko 4-4,5 sata SOT, uz to koristim telefon, fb, instagram, fotkanje... mislim da je jedan fin, zaokruzen proizvod. Ja sam na staklo stavio foliju mobile outfitters, i zadovoljan sam, radi posao a lepo izgleda...

Sent via Huawei P10
 
Samo zakrpe za jul kao što sam i pretpostavljao
cf6d6d3ecc212220c98c35dc0fff83fe.jpg


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pozdrav svima.Koje zastitno staklo bi mi preporucili za p10?Trenutno imam staklo sa bordurama koje mi nimalo ne odgovara,dakle neka preporuka za providno staklo sa zastitom.Hvala unapred.

Nillkin su po meni vrhunska i oduvek ih koristim i nikad nisam imao problema sa njima.


Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Ljudi koji pomno prate dešavanja, kakve su šanse da dobijemo 8.1 pa i Android P?
 
8.1 teško. Android P negde april, maj sledeće godine.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Brzo i kratko pitanje, je 'l je telefon neprijatno vruc? Vidim da mu je toplota donekle i jedina mana.
 
Na ovu vrućinu kad se zaigraš malo.. Na ostalo nisam primijetio..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne igram igrice preko telefona, ali vidim da je cak i u idle relativno topao, a u loadu vruc. Merkam jedan i uzeo bih ga vec danas, zato pitam.
 
Ako je u idle, nešto nije u redu..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Pri uobicajenom koriscenju nisam primetio neko neuobicajeno grejanje...

Sent via Huawei P10
 
Google Duo gaš zagreva

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Vrhunski telefon, zaista, ali se i solidno greje (tokom antutu testa) kao sto sam i mislio. Nije sad to nesto preterano vruce, ali je vise nego mlako i dobrano se oseca pod rukom.

Ne smeta mi za sad doduse, ali ko zna.. :D



Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Greje ti se telefon za vreme testa, pa sta si ocekivao?
 
Greje se vise od ostalih koje sam imao, dosta vise od P9 i P9 Lite.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Greje se vise od ostalih koje sam imao, dosta vise od P9 i P9 Lite.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Greje evidentno vise u odnosu na p9, p9 lite, p10 lite, Honor i tt, pogotovo P10 plus verzija, ali to prihvatis tako i to je to. Generalno on toplotu prenosi na metalno kuciste, ali se zato Cpu brzo hladi. E sad na suncu sa kamerom ukljucenom moze bas da se oseti vrelina kucista. Pa u tim uslovima ga ne forsiram. Opusti se, tako je to kod ovih modela.

Poslato sa VKY-L29C432B371
 
Da, primetih da se greje i sa kamerom on.

Ma da, opusteno, samo neka me dugo sluzi. [emoji4]

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
E to je ono bitno. ;)
 
Ugrije ga kamera najviše, čini mi se.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ni b371 nije sredio problem sa quickcharge koji ne napravi b370 :( ako je ekran upaljen prestaje sa quick charge instant......probacu jos facotry ako ne pomognem kontaktiracu huawei srbiju da vidim da li mogu u servisu da mi stave b369 je do tad je radilo sve kako treba
 
Ni b371 nije sredio problem sa quickcharge koji ne napravi b370 :( ako je ekran upaljen prestaje sa quick charge instant......probacu jos facotry ako ne pomognem kontaktiracu huawei srbiju da vidim da li mogu u servisu da mi stave b369 je do tad je radilo sve kako treba
I jesi li uspeo nesto?
Sad vidim da ima B374
e9affff359c1c14bcfcddb5ff94199ea.jpg


Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Nazad
Vrh Dno