Šta je novo?

Huawei P10

To bi trebalo da radi Google rezervna kopija podataka.

Poslato sa VTR-L09 uz pomoć Tapatoka
 
Znam da bi trebalo ali iz nekog razloga ne radi. Na oba telefona upaljen google backup i cak sa odradio restore aplikacija i settingsa medjutim nema ih u wifi :(

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Nego kakvi su prvi utisci sa p10, posle s7?
Verujem da to većinu zanima :)

Huawei Mate 9
 
Mene npr zanima kako živiš bez oleo premaza posle s7 ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Nego kakvi su prvi utisci sa p10, posle s7?
Verujem da to većinu zanima :)

Huawei Mate 9
Generalno nisam još prešao na p10 u potpunosti...čekam silikon danas/sutra da uzmem pa ću da prebacim sim/sd kartice i još neke podatke pa da vidimo. ;) Što mogu da kazem u startu je da p10 fluidnije radi, dok s7 bolje leži u ruci i ipak je za nijansu više Premium osećaj.
Mene npr zanima kako živiš bez oleo premaza posle s7 ? :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Na s7 sam imao ultimate shield, ovde onu fabričku foliju (nisam skidao naravno, extra je zalepljena) tako da nemam neke razlike za sada.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Pitanja:

Jel uspeo neko da ugasi onu slikicu tastature gore levo u notifikacijama, kada se kuca?

Da li postoji mogućnost da se stavi crna tema...znači i poruke i sve da bude crno, a ne samo da mi promeni wall i ikonice?

Uradih danas update na 150, swiftkey krenuo da mi podvlači reči crveno, kako to da ugasim?

68dbc079ca4852c14df0bddde9d88802.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Imas black teme koje menjaju ceo interfejs.

I meni na gboard podvlaci reci crveno ,ne znam kako to da iskljucim, a onaj znak za tastaturu valjda mora da stoji kad je aktivirana.

Sent from my MI 5 using Tapatalk
 
U swiftkey ubacite srpski jezik i omogićite i srpski i engleski u multilengual opciji.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Iz nekog razloga mi se upalio spell checker u advanced languages opcijama...sad je sve ok!

@blue moon daj primer neke, nikako da nadjem?!

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
^Crna tema, naprimer ova:
79d9baab77bfedbf7e59b22f8e7d3565.jpg


EMUI Themes Factory
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Meni izgleda riknula baterija posle 2 mjeseca koriscenja :( Ubodem ga u punjac, registruje kao da se puni ali nece da se pomakne ni procent gore. Pokusao sa externom njegovom takodje, same shit. Probao i sa drugim punjacem isto. Tek kad se skroz isprazni baterija onda ga klacka na 0%-1% i onda krene da puni do negdje 60% (ponekad) i onda tako radi normalno (nisam primijetio da curi baterija vise nego kad je radilo sve ok) Imam garanciju 24 mjeseca, nisam ga jos reklamirao jer mi je bio potreban ovih par dana pa sam ga koristio bukvalno tako polu-upotrebljivog...
 
Ukoliko si se prijavi na Hi Care, prva tri meseca mozes fon da zamenis, nov da dobijes. Obrati se Huawei Srbija, trebalo bi da u app Hi Care imas i kontakt telefon, kontaktiraj ih i morao bi da dobijes novi fon na tvoj zahtev :)


Huawei Mate 9
 
Eto šta ti znači 3+3+3 garancija. Ne verujem baš da će ti dati nov. Možda će ti zameniti bateriju ili neki pin ako gubi kontakt. Novi daju samo ako ne može da se popravi. Mada ko zna.

Poslato sa Huawei P10 Plus DS uz pomoć Tapatoka
 
Ima dosta slučajeva bar što sam ja citao iskustva korisnika da su zbog sitnice u toku tri meseca zahtevali novi fon, i dobili bez problema...

Huawei Mate 9
 
S obzirom da sam iz CG gdje za Huawei ne postoji zvanican servis, svakako ta prica pada u vodu. :) Mada iskreno nema veze, svakako je ovaj moj ocuvan 10/10, samo da ga poprave u sto kracem roku. (uzet je u T-Mobile)
 
Meni su u Mtel dali garanciju. Vjerovatno nešto preko Mts-a.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Dali ti novi?
 
Ne nego ovu vip garanciju. Pu, pu, ne trebala.. :)
I imaš zvanični servis za Huawei.
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
S obzirom da sam iz CG gdje za Huawei ne postoji zvanican servis, svakako ta prica pada u vodu. :) Mada iskreno nema veze, svakako je ovaj moj ocuvan 10/10, samo da ga poprave u sto kracem roku. (uzet je u T-Mobile)
Jesi ti registrovan na Hi Care, imas Gold da kažem garanciju?

Huawei Mate 9
 
Nisam, evo pokusavam da nekako probudim telefon da ga napunim bar malo i registrujem preko hi care-a, prije nego sto ga sjutra ponesem na servis. Mada je sad izgleda zakucan na 0%.
 
Imao si mjesec dana, čini mi se, od kupovine da ga registruješ. Sad ćeš teško moći.
Mada, svakako probaj. Ne košta te ništa.
Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Moze da se registruje, ali neće dobiti Gold sada... Šteta, to se odmah radi kod Huawei uređaja :)

Huawei Mate 9
 
Poslednja izmena:
Ja sam to odmah u Mtel odradio. Mada njemu svakako moraju napraviti to, nije ni toliko bitno hoće li dobiti novi uređaj.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jako je bitno kad se ima Gold, i ta prva tri meseca ima svako pravo za bilo koju sitnicu da zahteva novi fon, puno to znači...
Ko sto napisah, dosta njih je bas u ta tri meseca dobilo novi telefon zbog najmanje sitnice, naravno uz zahtevanje novog uredjaja, tu je Huawei većinom izašao u susret, jer tako i piše u gold garanciji, to jest u Hi Care app.

Huawei Mate 9
 
Što se mene tiče, neka ga samo poprave da radi. Mijenjati ga ne moraju. Za slomljeni ekran mi se već više sviđa..

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
U svakom slučaju, znači Gold, dobro je što to postoji. I to svako treba odmah prvo da odradi pri kupovini novog bilo kog Huawei telefona.

Huawei Mate 9
 
Pa zar nije ako se ima validna garancija ovlascenog uvoznika da do sest meseci mozemo da odbijemo bilo kakve popravke i zahtevamo nov uredjaj? I da to vazi i za mobove i ostale aparate?
 
Za to ne znam kako ide, u ovom slučaju sam pisao o Huawei garanciji preko Hi Care app :)

Huawei Mate 9
 
Nazad
Vrh Dno