Šta je novo?

Huawei P10

Pa uzmi uporedi oba testa, bar prema bodovima ako te mrzi da sve citas :)
 
Gledamovaj DxOMark.. Kazu ista kamera na p10 i mate 9.. A P10 dobio 87 poena a mate 9 85 poena.
U cemu je caka? u softveru ?
Koliko sam ja Skapirao da su pojačali monohrom kameru i da sad daje još bolje kontraste i samim tim su i softwer peglali i da su bolje slike u low light uslovima

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Da, po youtube testovima svi to kazu, ispeglan softver, pojacana monohrom kamera i bolje su slike u low light uslovima u poredjenju s mate 9.

A u jednom testu kazu da ne treba skidati fabricku zastitu ekrana jer na samom ekranu ostaju tragovi prstiju, to je kao najveca mana (flagship telefon od 690 p10+ evara a ekran nema premaz)...
 
I na p8 lite 2017 je jako los premaz.

Послато са GT-I9100 уз помоћ Тапатока
 
Pa ako nema kvalitetan oleo premaz mogu da zatvaraju polako radnju :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Na honor 8 oleo premaz rastura, ne verujem da bi na skupljem modelu ciganisali, ali ko će ga znati :)

Sent from my Honor 8
 
Mnogo mi se sviđa ovaj plus model kakva mu je bakterija
 
3750 mAh na P10 +.
 
Ma dobro to znam nego ima li nekoga da je radio review telfona na battery test... Ako je dobro baterija i gura 6-7 Sot moje je ili Boziji hahaa

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Vredi li prelaziti sa IP 6s+? Ili da sacekam S8 jos malo?
 
S8 definitivno. Ali će uz ugovor biti sigurno oko 150,200e skuplji

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa ja misli da je pametno i na p10 a tek na s8 siguran

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Svakako dobijam sluzbeno, tj mogu da biram pa se premisljam izmedju ta dva, ne fali nista ni 6s+ ali dosadio vise :)
 
Po meni tu nema razmišljanja :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Fali bolji ekran mnogo fast charging jbt iPhone 6splus 3 sata punjenje... Ja volim iPhone ali mislim da je vise postao stvar prestiža a mnogo kaska u mestu za tim nekim običnim osnovnim stvarima ima brzinu u radu to je jedina prednost mada ga sad dosta novih telfona suri kao Huawei a videćemo i s8 u sta sam tek ubeđen probao sve i mislim da iPhone gubi advanced korisnike, a i p10 + je isto iPhone izgledom [emoji1]

Tapatapaapaa by✊ S7edge ✊
 
Poslednja izmena:
Cini mi se da u MTS-u (sa njima imamo ugovor) nude samo P10 model, nije plus? Sacekacu svakako S8 da se pojavi pa cu da vidim na cega da predjem.
 
Je li ovo u Telenoru cena samo za preorder ili će ostati ovakva? I ne znam zašto ga nisu stavili u cenovnik tarifa za pravna lica.
 
[youtube]lcMvEMJrSm8[/youtube]

Stvarno nema oleo premaz [emoji23] [emoji23]

Koji kiks jbt

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Telefon od ~650eur da se prska jer nisu naneli oleo premaz... :S:
 
Uz mix XL+ sa pretplatom od 20€ cena 300€. Nije tako strasno. Poredim sad cene za mate 9 u istom paketu. On je 20k skuplji, u ovom trenutku cena p10 i M9 na zapadu ista. Bice ih brzo po oglasima za ispod 500€. Steta sto ne stave u ponudi i Plus model. On je mnogo zanimljiviji
 
Poslednja izmena:
Sasvim dobra cena. U Telenoru je malo jača.
Paket 30€, cena 30k.
 
Poslednja izmena:
[youtube]lcMvEMJrSm8[/youtube]

Stvarno nema oleo premaz [emoji23] [emoji23]

Koji kiks jbt

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
Nisam gledao video, ali - da li je skinuo fabricku foliju..? Licno je nisam skidao tokom testa, jer je odlicno zalepljena i nije mi smetala, a ona se ipak masti vise od stakla, i, naravno - nema oleo premaz. :D

Moto Z + TapaTalk
 
Skinuo je.. nema oleo premaz potvrdio je i Indus(c4tech)
Sramna odluka i dovoljna da nikome ne preporucim p10

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Taj premaz daj Boze da kosta vise od 1$ po komadu. Jako pilicarski i samo kvari ugled Huaweija
 
Nazad
Vrh Dno