Šta je novo?

Huawei P10

Baš tako, plus odlična izrada, a i praktična je.

Послато са VTR-L09 уз помоћ Тапатока
 
S6 clear cover su meni najlepše. Ovo će da se isprlja na keca.
 
Dobro izgleda ova što je postavio @whiplasher. Još da postaviš i sa telefonom kako izgleda?
Sviđa mi se i ova flip, mislim da je ovo jedina flip koja mi se svidela uopšte na nekom fonu. Nisu ni jake cene za originalne u TC Ušće jbt ako je 2400din.
 
@Ivan I. Naravno
cef52a628cded9bf4787b3afeae07088.jpg
2ecb661c0c173294b58e43724f7ef013.jpg
dc95c5c6f65f49f8f376c88671058c4f.jpg


Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Hvala. Gotivna i neobična, odskače u moru silikona i ostalog. Koliko love?
 
Dobro izgleda ova što je postavio @whiplasher. Još da postaviš i sa telefonom kako izgleda?
Sviđa mi se i ova flip, mislim da je ovo jedina flip koja mi se svidela uopšte na nekom fonu. Nisu ni jake cene za originalne u TC Ušće jbt ako je 2400din.
U Huawei radnji je 4K.

Послато са VTR-L09 уз помоћ Тапатока
 
Preko mreže nisu dual sim. Šta rade ovi naši pilićari aman više. Mislim da su ih softverski zaključali, jer bi trebalo da su dvi dual sim.
 
VTR-L09:
Main SIM card:
4G TD-LTE: Bands 38/39/40
4G FDD LTE: Bands 1/2/3/4/5/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28/29
3G UMTS (WCDMA) / HSPA+ / DC-HSDPA: Bands 1/2/4/5/6/8/19
2G GSM / EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

VTR-L29
Main SIM card:
4G TD-LTE: Bands 38/39/40/41 (100 MHz)
4G FDD LTE: Bands 1/2/3/4/5/7/8/9/12/17/18/19/20/26/28/29
3G UMTS (WCDMA) / HSPA+ / DC-HSDPA: Bands 1/2/4/5/6/8/19
2G GSM / EDGE: 850/900/1800/1900 MHz

Secondary SIM card (Only support voice communication):
3G UMTS (WCDMA): Bands 1/2/4/5/6/8/19
2G GSM: 850/900/1800/1900 MHz

ovo je po fabrickim spec
 
Je l' si 100% siguran u to? Mislim da su iz VIPa i MTSa aktivni.
 
Juče gledao P10 telefon u telenoru, stvarno pohvale za HUAWEI koliko je napredovao zadnjih godina. Žao mi što P10+ još nisu izložili da vidim i to čudo.
 
Ja pitao u Telenoru, imaju npr. po 1 kom P10+ po gradovima.

Послато са VTR-L09 уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
@whiplasher daj neko poređenje sa s7, posebno me interesuje baterija/autonomija...znam da smo slični po korišćenju ;)
 
@whiplasher daj neko poređenje sa s7, posebno me interesuje baterija/autonomija...znam da smo slični po korišćenju ;)
Pa brate iskreno da ti kazem, S7 u pocetku je bacao 7h sot. Nakon neka 3 mjeseca 5h sot, nakin 6 mjeseci 3:30 sot. P10 zadnje punjenje do 90% i izvukao 4:45 sot u 24h uz poprilicno akanje. Racunaj 5h sot na 24-30h. Sta znam, posle S7 ovo je boom, jer posle 6m nisam mogao izvuci preko 4h sa S7. Sa P10 sam imao 48h usage i 3h sot, to sa S7 nije moguce. Brz je, brzi od S7. Fluidan jako ali zna da sjecne, ne mogu da lazem. Ali jos nijedan update nisam dobio. Signal je jaci i mreza i wifi. Kamera stvar ukusa. Meni po danu radi posao bolje od S7, po mraku mora rucno osvjetljenje da se digne. Boke efekat razbija. Video je bolji kod S7. Zvuk slican, slusalica slicna. Vibrscija se malo cuje zbog metalnog i tankog oklopa. Bolje lezi u ruci i laksi djeluje. Softver par kopalja iznad S7, meni licno vavej odgovara bas. Fingerprint je glupo porediti sa S7, ovo je instant.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
@whiplasher hvala puno na iskrenim utiscima...ovo za bateriju na s7 si extra opisao...znam da smo svojevremeno upravo konstatovali bili isto, i ja sad dolazim do toga gde za 20ak h jedva 3h sot preguram! Ne žuri sa update ako sve radi...i ja sam se zeznuo što sam onaj martovski firmware sa s7 ikad skinuo!

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
@Proday znas mene, pljujem prije svega ono sto imam :) Salu na stranu, S7 su usrali zesce sa prvim apdejtom. P8 sam imao i svaki update je samo popravljao stvari. Nadam se da ce tako biti i sa P10. Nije da sjecne nego se desi da zaglupi google tastatura, pa joj treba par sekundi da se pojavi. Nekad nece dvoklik da otvori kameru i tako neke stvari. Al je brz mnogo i fluidan.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Zmam, zato i cenim tvoje komentare! Nisam znao da je po defuoltu google tastatura na p10

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Po defaultu je Swype.

Послато са VTR-L09 уз помоћ Тапатока
 
Dodje ta i google-ova. Meni je ta neka bzze, pa koristim google. Al zna da zaglupi ponekad.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Whiplasher, da li možeš da probaš da napraviš custom layout za GBoard tastaturu za Serbian QWERTY i da radi predikcija za dva jezika u isto vreme? Vidim da je to problem na Honoru i P9 Lite.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Je l' si 100% siguran u to? Mislim da su iz VIPa i MTSa aktivni.

Na VIPovom sajtu ne piše da je DUAL, otišao do poslovnice da proverim, imaju na stanju i izvadi crni P10, ali nije DUAL, na kutiji ima jedan IMEI. Ni kod MTS ni Telenor na sajtu ne stoji da su DUAL.
 
Morao bih to da proverim, nema veze što ima jedan IMEI, ali mi je to baš bitna informacija. :) Idem u subotu do Ušća pa ću ispitati situaciju.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
U Menu-ju telefona iz Telenora nigde nema podešavanja za dve SIM kartice.

Послато са VTR-L09 уз помоћ Тапатока
 
I meni je bitna! U Ušću u njihovoj reklamnoj radnji će ti reći da su svi dual dim. Onda odeš u VIP i vidiš da nisu, zato predpostavljam da su softverski zaključali. AKo kupuješ preko MTS, obavezno online naruči zbog gift box i flip, to je samo preko MTS i online.
 
Whiplasher, da li možeš da probaš da napraviš custom layout za GBoard tastaturu za Serbian QWERTY i da radi predikcija za dva jezika u isto vreme? Vidim da je to problem na Honoru i P9 Lite.

Sent from my Pixel using Tapatalk
Ne moze za 2 jezika

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Jel i p10 ima "problem" kao i p9 kad se prilikom otvaranja emaila,chroma,dajlera dimi ekran za 20% bez obzira na podesavanja,procitao na xda par njih da shize zbog toga,ja imam na nugatu na p9 to isto,treci mi je po redu p9,btw to se ne javlja odmah nego posle odredjenog vremena
 
Whiplasher, da li možeš da probaš da napraviš custom layout za GBoard tastaturu za Serbian QWERTY i da radi predikcija za dva jezika u isto vreme? Vidim da je to problem na Honoru i P9 Lite.

Sent from my Pixel using Tapatalk
Pardon. Moze. Ima opcija multilanguage

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Nije to to, treba da bude engleski qwerty dok je izabrana Srpska tastatura.
Kod tebe prikazuje i slova s kvačicama. Treba kao na ss da bude.
Screenshot_2017-04-26-19-45-56-777_com.quoord.tapatalkHD.png

Sent from my MI 5s using Tapatalk
 
Je l' može custom layout? To nije htelo da radi na nekim Huawei telefonima.

Sent from my Pixel using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno