Šta je novo?

Huawei P10

Da li je realno da Google Play services ovoliko trosi bateriju?
8ef3fc6f2eb5c4234443b8ecebc83b13.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Google i njegovi servisi. Ništa novo. Probaj restart, ako ne pomogne onda vidi da uradiš update tih servisa. Nadji na apk mirror tvoju verziju.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Hvala Djilkosh_Ns! Skinuo poslednju stable ver. 11.0.61(xxxx...) i restart, videcemo?

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne mora da znači da će rešiti problem. Generalno bi trebalo. Čini mi se da si odradio update (Huawei) skoro koliko sam ispratio temu i da ti je posle toga nabio Google Servise.

Ako ni to ne pomogne, ako imaš root, onda skini na xda bbs poslednju verziju (stable (ne znam kako beta radu), imaš moju temu ovde na Benchu, isprati šta treba, pa ćemo da vidimo šta troši.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Nemam root. I dalje najveci potrosac baterije GooglePlayservices(sad cu da probam sa poslednjom beta verzijom).
07d31d89aa84197754485cff048d3cbe.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Da ne zamaram vise! Hvala vam ljudi! Poslednja beta GooglePlayservices + iskljucen Google Location history dobitna kombinacija.
4eaffea27e6e5470aaf1ccb66d5bd2e0.jpg
 
Poslednja izmena:
Neka neka, važno da si rešio [emoji4] trebaće sigurno nekom opet, pa će znati šta da radi.

Jedna od stvari šta me je odgurnulo od Androida su ti Google servisi gde svaki drugi update (pošto se oni sami update-uju) napravi problem. Iako znam šta je rešenje, nisam hteo da plaćam velike pare i popravljam. Ako jednog dana srede to, eto mene nazad, ali čisto sumnjam, jer već godinama od kako su napravili GPS, nema leka tim random curenju baterije.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
A gospodin Sumadinac odmah po Huaweiu :)
Pa nije Huawei kriv sto Google ne moze da popravi neke stvari vec godinama :D
 
Da odmah po huawei-u posle 3 telefona tog proizvođača ;)
I ostali Kinezi muku muče sa servisima...

Lepo je to Google odradio i odvojio servise zbog nadogradnje ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Jeste lepo odradio, na svakom telefonu su me servisi njihovi mucili. Znaci da nije do proizvodjaca nego do njih.
Meni je na Samsungu i Nexusu ista stvar bila, na LG G2 isto dok nisam skuvao rom. Nisu bili googleplay servisi ali sustina je ista.
Ako mi spomenes Huawei telefone kao p9 lite i ostale slabije modele shvaticu kao da nisi imao huawei telefon.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Ne brini se, ne kuburi samo huawei sa time već gotovo svi kinezi (oneplus izostavljam)...
Jednostavno prevelike modifikacije androida, dodavanje svega i svačega i gotovo se ni na jednom telefonu ne poklapaju awake i screen on :)

A google servisi su odvojeni pametno, inače bi zbog fragmetacije android verzija nastala katastrofa (posebno kod jeftinijih telefona koji nekada i ne dobiju nadogradnju).
 
@ Goxy , jel ti bese posedujes Plus ili "obican" ? Kako si zadovoljan sve ukupno ? Ako je Plus kako si zadovoljan zvukom kako kroz slusalice tako i na zvucnike , a pitanje za sve vlasnike , da li je neko imao problema sa mikrofonom ili da mu se neko sa druge strane slusalice zalio da ga nista ne cuje , da secka i slicno ?
 
@ Goxy , jel ti bese posedujes Plus ili "obican" ? Kako si zadovoljan sve ukupno ? Ako je Plus kako si zadovoljan zvukom kako kroz slusalice tako i na zvucnike , a pitanje za sve vlasnike , da li je neko imao problema sa mikrofonom ili da mu se neko sa druge strane slusalice zalio da ga nista ne cuje , da secka i slicno ?
Plus. Prezadovoljan

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel skinuo neko onu foliju sa ekrana fabricku jel bas toliki problem sa tim premazom

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ja još nisam a nillkin nestrpljivo čeka da uleti na njeno mesto. Mrzi me. Na jesen ako izdrži to tada.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Jel skinuo neko onu foliju sa ekrana fabricku jel bas toliki problem sa tim premazom

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
Pa ako ga nema uopšte a nema ga onda je ogroman problem. Zamisli da pipkas staklo od prozora u stanu , isto ti dođe

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Huawei u Ušću besplatno menja folije. Barem si na FB meni tako rekli

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Zar nisu rekli da su od nekog trenutka krenuli da stavljaju premaz?
 
Jesu, ali posto nije popularan nesto telefon ovde, cisto sumnjam da su potrosili prvu seriju, a to su od trece serije poceli da stavljaju. Mada to je prica, pitanje je da li uopste i jesu.
 
Čišćenje ekrana bez premaza i folije je vlažna krpica sa destilovanom vodom a zatim suva krpica da pokupi vlagu i udari glanc ako je nekome bitno. Neki strendžeri koji su skinuli foliju tvrde da otisci i uklanjanje istih uopšte nisu tako alarmantni kao što se priča. Ako neko proba ili je već probao neka prenese svoja iskustva.

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Pazi, ja ne podnosim folije na ekranu i samo me to odbija da presecem koji telefon da uzmem, vec sam pisao negde dilema izmedju ovoga, S8+ i U11 (cekam da ga uzivo vidim).
E sad, i mene zanima jel koristi neko telefon bez te folije i kako to izgleda?
 
Nemoguće da nikada niste koristili touch sa potrošenim oleophobic premazom... To je katastrofa, ekran non stop kao da je mokar pa deformiše sliku, prst zapinje, uopšte ne klizi lepo itd. Možeš ti da ga obrišeš i o pamučnu majicu ali ćeš ga brisati minut a umusaviće se za 30 sekundi opet.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Meni čim se istroši oleo premaz mob ide na oglase :)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Jel moze neko sliku da postavi kako izgleda to staklo sto ste stavili
 
Nemoguće da nikada niste koristili touch sa potrošenim oleophobic premazom... To je katastrofa, ekran non stop kao da je mokar pa deformiše sliku, prst zapinje, uopšte ne klizi lepo itd. Možeš ti da ga obrišeš i o pamučnu majicu ali ćeš ga brisati minut a umusaviće se za 30 sekundi opet.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
Зато кад га немаш не може да ти се потроши. Зато је Нилкин ту

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Vidim da zatamnjivanje ekrana na chromu i google emailu je prisutno i dalje doduse sad je dimm znatno manji nego ranije b150 verzija
 
Jel postoji nacin da se disabluje gboard na p10? ili nekako namesti da ne smara da se bira input metod svaki put kad se unosi neki text, poludecu mecu da disablujem swiftkey koji dolazi uz njega....
 
Nazad
Vrh Dno