Šta je novo?

Huawei P10

Slazem se za bateriju, ja juce nisam uspeo da je ispraznim do kraja, ostala je uvece na 15% uz 5,5 SOT. na nugatu 4h max. A jos se "sleze" sistem, svakim danom je sve bolja...

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne znam sta da kazem vise za bateriju. Danas od 7 na noge do evo sad. I skoro svaki dan tako. U nekom sam tripu zadnjih dana pa gledam daily po film, danas u ovaj skor uracunat film od skoro 3 sata u najjacoj kvaliteti ( 11 gb tako da mu je i ekran bio vise opterecen )
Bukvalno je bio prikacen na usb nekin 5 minuta ali samo kao data transfer na PC, sa tim da je bilo danas 90÷ wifi 10÷ 3g iako nijedno ne gasim nikada. Sa ove verzije ne bih presao ni mrtav, nikakav update vise ne dolazi u obzir :D

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk

I ja sam u jednom trenutku pomislio da je senzor za nivo baterije poludeo. Da, kad iduci update ne bi zeznuo bateriju bilo bi super. Ali za prosecno koriscenje moze izdrzati dva dana bez problema.

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Nemoj raditi sledeći update i miran si ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Znaci strasno, prodaju verzije od 32gb po ovlascenim prodavnicama, zamalo da se zaletim i kupim...
 
P10 običan, neko redovno korišćenje, noću uvek na airplane modu. 6 sati SOT sto je po meni odlično.
f96a13fe85fee92e22ab2978ca10869f.jpg
cc507d4d50fbe553647e180178ada36d.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Od Orea nemam broj poruka na ikonicama (viberu i svim ostalim aplikacijama). Samo iskoci badge ali bez broja?

Proradilo posle restarta.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ja nikako da ukrotim bateriju. 3 i po sata SOT, jako tesko preko. Nisam pametan šta više da uradim i poisključujem, a da imam telefon, a ne digitron.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
3.5-4h i jeste realno, a ne kao sto kace po 6-7h. Ako ne racunam prvi mjesec dana koristenja, 3.5-4h izvlacim u 99.99% slucajeva.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
3.5-4h i jeste realno, a ne kao sto kace po 6-7h. Ako ne racunam prvi mjesec dana koristenja, 3.5-4h izvlacim u 99.99% slucajeva.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Meni je posle nadogradnje na oreo skocio sot na izmedju 4,5 do 5h.

Sent via Huawei P10
 
Evo danas sam uradio fact restart tek, iako sam oreo dobio ima vec neko vrijeme. Poslednjih 10mjeseci mi ne ide preko 4h. Ako bude bacao sad 5h, vjerovatno ce posle mjesec dva spasti opet na 4. Doduse ljudi koriste razne savere, kod mene je sve popaljeno osim lokacije.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Ne znam jesi li corav, ali ja sto izbacujem 7h je Plus model sto itekako ima razlike.

Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Ko misli na tebe? Kroz temu se povlace sotovi i do 6h kod P10, sto mojim nacinom koristenja je moguce samo uz jos jedno komplet punjenje :) Pricam posle par mjeseci koristenja, ne posle prvog paljenja ili factory reseta.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Od Orea nemam broj poruka na ikonicama (viberu i svim ostalim aplikacijama). Samo iskoci badge ali bez broja?

Proradilo posle restarta.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Settings pa aplikacije i obaveštenja, pa obaveštenja,pa bedževi, pa upravljanje bedževima i tu promeniš da ti prikazuje brojeve

Poslato sa VKY-L29 uz pomoć Tapatoka
 
Sve poukljucivao, al dok nisam restartovao tel nije proradilo. Hvala na pomoci.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Ko misli na tebe? Kroz temu se povlace sotovi i do 6h kod P10, sto mojim nacinom koristenja je moguce samo uz jos jedno komplet punjenje :) Pricam posle par mjeseci koristenja, ne posle prvog paljenja ili factory reseta.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Evo bro ja sam izvukao 6 sati sa jednim punjenjem na obicnom P10. Telefon jeste star mesec dana i naravno da ce oslabiti baterija ali pre update-a nije mogao vise od 4h. Nisam heavy user niti gamer, sve jasno. Cinjenica jeste da oreo gasi gomilu procesa i tako stedi bateriju ali je i cinjenica da ista duze traje posle ovog update-a.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Super ako je tako. Meni se poslednjih mjeseci spustila na ispod 4h :(

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
Vreme na mate 10 da prelazis @whiplasher ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Vreme na mate 10 da prelazis @whiplasher ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
Pa istice mi ugovor sredinom aprila. Pa cu vidjet :) Da mi je nesto velicine p10, cekat cu p20 da vidim kakv je.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
I to je dobra opcija...mada sumnjam da će moći da pariraju sa baterijom/autonomijom

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Sa p10 sam prezadovoljan, osim sa kamerom u low light, pa kontam da preskocim ovu turu sad. Ne znam, vidjecu :) Sto vise kontam, sve teze se odlucujem :) Problem je sto kod operatera mislim da nema vise mate 10 pro. Cak sam kontao sa uzmem S9+ pa da prodam i uzmem pixel 2 XL. Al def cu cekati P20 da vidim kakav je.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
 
P20 serija ce biti predstsvljena 27og.I ja cekam da vidim kakav ce napredak da bude. Mozda lepo kad se pojavi P20 spadne cena P10 Plus modelu i bude odlicna kupovina.

Sent from my DUK-L09 using Tapatalk
 
Nisam fan niti jednog brenda, furao sam sve zivo, ali sveukupno mi je p10 odlican tel. Evo posle godinu dana koristenja, radi kao prvog dana. Sve glatko, nema stucanja, bagova, drain-a. Softverski mi je svjetlosnu godinu ispred samsunga i LGa. Bukvalno se sve posebno moze podesiti, od notifikacija itd... Metalno kuciste, dbrand skin i milina.
Meni se licno ne svidjaju ova nova rjesenja sa +80% iskoristivosti ekrana plus staklena ledja. Ali evo sve u 2018 je takvo :( A p10 realno ne mogu prodati sad za 250e. Pada mu cijena mnoooogooo. Tako da mozda zaglavim snjim jos godinu dana :) :) :)
 
Sa p10 sam prezadovoljan, osim sa kamerom u low light, pa kontam da preskocim ovu turu sad. Ne znam, vidjecu :) Sto vise kontam, sve teze se odlucujem :) Problem je sto kod operatera mislim da nema vise mate 10 pro. Cak sam kontao sa uzmem S9+ pa da prodam i uzmem pixel 2 XL. Al def cu cekati P20 da vidim kakav je.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk
Mate 10 pro ima kod svih operatera trenutno.

Послато са SM-G920F уз помоћ Тапатока
 
Ne znam zasto se sumnja u SOT od 5h na p10 da moze da gura jer moj telefon je star preko 8 meseci i pogledajte njegov SOT: Screenshot_20180320-005009.png
Do duse bez igrica ali sve ostalo obavljam njim.
 
Poslednja izmena:
Sa p10 sam prezadovoljan, osim sa kamerom u low light, pa kontam da preskocim ovu turu sad. Ne znam, vidjecu :) Sto vise kontam, sve teze se odlucujem :) Problem je sto kod operatera mislim da nema vise mate 10 pro. Cak sam kontao sa uzmem S9+ pa da prodam i uzmem pixel 2 XL. Al def cu cekati P20 da vidim kakav je.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mate 10 pro valjda ima kod svih operatera trenutno
 
Ovo je malo nerealan rezultat ipak.
 
Jedan film, malo surfanja, ali sve u svemu koristenje slabijeg inteziteta nego sto je inace.
72dfc5d40236062237f48a37b00d3974.jpg
07e93acba9db0cc04779a1c4a5d6e413.jpg


Sent from my VKY-L29 using Tapatalk
 
Evo na Oreu, maks 4h20min od 100% do 2% i to bez nekog cijedjenja. Za moj nacin koristenja, P10 ni pod razno ne moze dobaciti na 5h. Doduse ljudi drze osvjetljenje na 30%, gase kojekakve procese, bla bla, pa mozda i mogu tako dobacit 5h. Za takve usere i nije flagship, vec low-mid segment.
 
Druže ja te razumem u potpunosti...zato i rekoh da pređeš na mate ako ti veličina odgovara...garantujem da ćeš imati minimum 5:30 sot...a i 8+ nije nedostižno ;)

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk
 
Ne mogu druze na vece od 5.2, mala mi saka hahahahahah. Bukvalno mi sve ispada iz ruke, S8+, Mate 10 pro, sve sam probao, drzao, ogromno.
 
Nazad
Vrh Dno