Šta je novo?

Huawei P10

Kako vam se pokazao p10, u smislu baterije, ekrana i kamere, trebalo bi da uzmem p10 majci..?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Extra sve sem baterije,mada nije ni ni ona losa,al moglo bi da je malkice bolja.
 
Extra sve sem baterije,mada nije ni ni ona losa,al moglo bi da je malkice bolja.
Posto ne koristi instagram i fb, mislim da nece biti problema povodom baterije.. jel ima nekih problema, kao npr sto je imao s7 edge sa ekranom?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ma jok.

Poslato sa Huawei P10 black
 
B360
14db80015de77dfa14de56c361018e41.jpg


Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ne prolazi.Ja mislim da cemo cekati jos dok ne izbace verziju koja prolazi na FF.
 
Weather widget se ne apdejtuje ako lokacija nije ukljucena... Moze li to da se promeni?

Huawei P10
 
Jel ima potrebe za zastitnim staklom, posto sam primetio da vec ima foliju?

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ti najbolje znaš. Ako nisi od onih što im ispada telefon često i folija može da pomogne, u suprotnom znaš šta ti je činiti.

Sent from my SM-N950F using Tapatalk
 
Nesto citam na xda-developers da su uspeli da na Mate 10 ( portovi sa Samsunga sa Exynos-ima ) instaliraju google hdr+ kameru, sad predpostavljam da ce se i na P10 posle Oreo update-a to pokusati. Jel neko ima jos neki koristan info u vezi toga? Bilo bi ekstra da imamo alternativu stock kameri.

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Jel to slika sa neta ili je tvoj telefon?
 
Preko HWOTA. Telefon je iz VIP-a

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Moze preko Twrp uz program update.bat i hwota foldera. Mrzi me za tu proceduru a kad ovoliko cekasmo sacekacemo jos koji dan. @coabog reci samo jel zakljuca bootloader na kraju ilo mora rucno relock?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Moze preko Twrp uz program update.bat i hwota foldera. Mrzi me za tu proceduru a kad ovoliko cekasmo sacekacemo jos koji dan. @coabog reci samo jel zakljuca bootloader na kraju ilo mora rucno relock?

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
Mora rucno relock

Sent from my VTR-L09 using Tapatalk
 
Ok hvala. Ma necu ga cackati, nek prvi prelaz uradi regularno. Zato p10lite necu postedeti cim izadje kineski odmah cu ga debrandovati u C00Al00 [emoji41]

Sent from my WAS-LX1 using Tapatalk
 
Za neki dan bi trebalo da mi stigne p10 graphite black.. Iz telenora je tel, 3god garancije, 380e.. [emoji16]

Послато са SM-G955F уз помоћ Тапатока
 
Ma jok,rano je jos za OTA.
 
Na mobilnom svetu i na huawei.cz kazu da je krenuo OTA B360 velicine 2.61gb
 
Da,ali da li za evropsku C432 verziju? I sigurno nije pusten za sve regione.
 
Nazad
Vrh Dno