Šta je novo?

Samsung Note ART (S-pen umetnost)

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.

nikolass83

Cenjen
Učlanjen(a)
20.10.2011
Poruke
425
Poena
170
Tema za radove svih umetničkih radova sa S-pen olovkom nacrtanih , naslikanih na bilo kom Samsung Note uređaju u programima kao što su Autodesk Sketchbook , Zen Brush , ArtRage , Corel Painter , Artecture , ArtFlow , Painter ...

Samsung je sa Note serijom u saradnji sa velikim proizvođačem Wacom koji je poznat po proizvodnji vrhunskih grafičko-dizajnerskih tabli stvorio vrhunsku patent tehnologiju koja omogućava umetnicima širom sveta da se izraze na svojim mobilnim uređajima uz pomoć S-Pen olovke .

Samsung je svima koji vole umetnost omogućio deljenje umetničkih radova uz pomoć PEN.UP aplikacije ( https://www.penup.com ) . Na PEN.UP-u možete naći i upoznati puno profesionalnih i hobi umetnika iz celog sveta kao i iz regiona .

U prilog ovoj temi postavljam par svojih poslednjih radova uradjenih na Note 4 ...
ed21d2188e1e93961c01b8dca3cdbf21.jpg

179f6321c9d0d1ea613b7bdb1190f0c8.jpg

ec1a53f1574330129c924faf4f0c36e8.jpg

ad9c72d3de01d75a2b39f395fe3edee0.jpg

b084602320681f66bd01794b89564713.jpg
 
Ovu temu si trebao odavno napraviti... Svaka čast, što više nagrada da pokupiš ;)

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Šta reći, ovo je prava umetnost!!!

Fantastično, nastavi dalje i puno uspeha ti želim.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Hoću još umetnosti! Ima li novih radova?

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Super interesantno, hvala.

A odakle nalaziš inspiraciju, slučajno ti dođe ili iz života i raznih situacija ?
Hvala .. pa nakupi se sve po malo , malo život malo smrt , više muzika , snovi , stres , trenutno raspoloženje , politika , ljudi koje srećem ... pa se sve nekad to izmeša i prospe na ekran ili papir ... mada me techno i trance (goa , psy) muzika najviše inspirišu ... ponekad punk , ali uglavnom iz tuđe umetnosti crpim inspiraciju ... stavim slušalice na uši i sama mi ruka ide , uglavnom nemam viziju konačnog dela ... retko kad kažem sebi e sad ću da sednem i nacrtam to i to ... dešava se da imam "sušne" godine kada manje stvaram , a ima i onih kada mi jednostavno inspiracija neprestano dolazi ... mada najbolja dela koja sam uradio dolaze iz pozitivnih emocija i situacija , emocije puno utiču na konačni rad , a gomila radova je strašno i mračno jer nažalost u takvom vremenu živimo ... verujem da čovek stvara dela po psihičkom stanju duha i okruženju u kome se nalazi ... da sam više okružen prirodom i lepim stvarima verujem da bi mi i dela bila takva ... 8)
 
Svaka cast, slike su odlicne....


Sent from my iPad using Tapatalk HD
 
Drug! Jel ćeš kupiti Samsung Galaxy Tab S3? On Ima vrlo napredne mogućnosti baš za kreativnost.

Podržava olovku i ima daleko bolje specifikacije od S2 tableta.

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Ozbiljno razmišljam o kupovini te mašine , ali moram da uzmem u obzir i cenu kad se bude pojavio kod nas ... ipak bih sačekao note 8 jer njega uvek mogu da nosim u dzepu , a nikad neznam gde moze da me uhvati inspiracija ... inače Tab S3 je odličan za kućnu varijantu umesto table za crtanje koju trenutno koristim kao alternativu za ozbiljnije radove ... 8)

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
 
Ozbiljno razmišljam o kupovini te mašine , ali moram da uzmem u obzir i cenu kad se bude pojavio kod nas ... ipak bih sačekao note 8 jer njega uvek mogu da nosim u dzepu , a nikad neznam gde moze da me uhvati inspiracija ... inače Tab S3 je odličan za kućnu varijantu umesto table za crtanje koju trenutno koristim kao alternativu za ozbiljnije radove ... 8)

Послато са SM-N910C уз помоћ Тапатока
Da! Ali note 8 biće skuplji dosta, izgleda čak oko 1000 evra. Dok će S3 Tab biti oko 600 evra.



Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Da! Ali note 8 biće skuplji dosta, izgleda čak oko 1000 evra. Dok će S3 Tab biti oko 600 evra.



Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Videću do pojavljivanja i jednog i drugog kod nas šta mi se više isplati , uvek vredi sačekati malo kad su te nove tehnologije u pitanju ... odgledati tonu recenzija na youtube i doneti konačnu odluku na osnovu tudjih iskustava , eto ja se bas bio spremio za note 7 i on izgoreo ... 8)
 
Da. Šteta za Note 7, i ja sam ga hteo kupiti, kad ono jok...

Da, samo ne treba čekati previše. Mesec do dva od početka prodaje. Ja bih ti ipak savetovao Tab S3, jer Note 8 izlazi tek negde sredinom avgusta

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Da. Šteta za Note 7, i ja sam ga hteo kupiti, kad ono jok...

Da, samo ne treba čekati previše. Mesec do dva od početka prodaje. Ja bih ti ipak savetovao Tab S3, jer Note 8 izlazi tek negde sredinom avgusta

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Hvala na savetu druže , uzimam ga u ozbiljno razmatranje ... veći ekran svakako ima svojih prednosti ... 8)
 
Hvala na savetu druže , uzimam ga u ozbiljno razmatranje ... veći ekran svakako ima svojih prednosti ... 8)

Da, apsolutno. Predugo čekanje za kupovinu isto nije dobro, jer onda dolaze sumnje, često bespotrebne.

Telefon za telefon, ali ovo je prava stvar, složićeš se.
 
Mogu , ali nemogu da obećam kad će biti , ali biće ... hvala na ideji druže ... 8)
Da! Naravno. Vrlo sam veliki obožavaoc tvog rada. Zaista super!

Jesi li oduvek, još kao dete, imao ovaj talenat ili si tek posle to otkrio?

Slikaš li na platnu isto?

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Da! Naravno. Vrlo sam veliki obožavaoc tvog rada. Zaista super!

Jesi li oduvek, još kao dete, imao ovaj talenat ili si tek posle to otkrio?

Slikaš li na platnu isto?

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
Drago mi je da ti se svidjaju moji radovi , crtam (škrabam) od kad znam za sebe ... aktivno crtam od 1999 godine i od tad narednih 10 god. sam crtao kombinovanim tehnikama (eksperimentisao) i pravio figure od gline , čak sam pravio i neke upotrebne predmete (lampe , stočiće , police ... itd.) ... najviše sam slikao sa vodenim bojama (akvarel) , tempera i to su više crteži nego "slike" ... ulje još nisam probao da koristim , ali planiram , na platnu sam uglavnom crtao auto lakom i akrilnim bojama ... inače sam koristio na crtežima sve vrste markera , metalik (pentel) olovke u boji , "florescentne" markere , crni ugalj , suvi pastel , "voštane" boje , drvene bojice itd. ... najviše volim da koristim penkalo sa crnim mastilom , ali pojavom digitalnog crtanja i od kada sam nabavio prvu wacom tablu 2010 god. uglavnom stvaram digitalne radove ...

... štafelaj , uljane boje i belo platno me čekaju u radnoj sobi već dve godine , treba se uprljati , a kod digitalnih radova nema troškova i umazanih stvari bojom ... [emoji41]
 
Pa ti si onda skoro pa profi, koliko razumem. Koje si godište?

Gesendet von meinem GT-I9295 mit Tapatalk
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno