Šta je novo?

Toshiba L50-B-2DR

Djoxy04

Poštovan
Učlanjen(a)
06.10.2013
Poruke
237
Poena
69
Pozdrav , imam problem ako bi mi neko pomogao jer je subota ne rade servisi a treba mi lap top.

Juce sam hteo da uradim upadate sa 8.1 na 10win i sve je dobro proslo do instaliranje. Kad je poceo da se instalira lap top se ugasi i sad kad upalim lap top imam samo onaj skrin toshiba enovation leaders i kao ucitava nesto i nikako da se podigne sistem. Ne mogu ni bios da pokrenem i ni jedno dugme ne reaguje.


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
probaj bateriju da izvuces na 5 minuta pa je vrati trebalo bi da restuje bios
 
Hvala ti , ja se toga nisam setio. A tako sam oziveo desktop :D . Ali sad imam sledeci problem , kad treba da oznacim gde da instaliram windows nece da prihvati ni jednu particiju, dugme next je zatamljeno i ne mogu nikako dalje.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
17b141d2a4107a8a50472c992fcec507.jpg


Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Treba da imas u vidu da ces brisanjem svih particija izgubiti sve podatke koje eventualno imas na laptopu.
 
Ja sam odmah sve formatirao tako da mi to ostaje da pokusam . Drug mi je rekao da treba preko uefi da pokrenem ali ja kad ukljucim uefi on pokrene windows repair iako sam sve particije formatirao. Treba li mozda neki f da se pritisne da on pokrene instalaciju?

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Probaj da sve obrises pa na "unallocated space" kliknes next
 
Ne pomaze nista :( Odneo sam lp top u servis da ga srede. Mozda lap top ne prihvata piratske verzije windowsa. Hval a vam u svakom slucaju.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Sve mogucnosti sam probao i nista. Na kraju se ispostavilo da je otisla ram memorija. Sad lepo radi posle servisa. Hvala vam na pomaganju. Tema moze da se brise.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Рам меморија и овај проблем што не можеш да изабереш партицију никако не иду заједно... :lupko:
 
Tako je Blabry. U servis su mi zamenili ram memoriju i instalirali posle win10.

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Meni vise mirise da su ti u servisu odradili low level format i ponovo podelili particije hard diska.
 
To samo oni znajubsta su odradili :D

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока
 
Nazad
Vrh Dno