Šta je novo?

Lc PowerPlatinium series,Arkangel Metatron...

Učlanjen(a)
06.05.2012
Poruke
492
Poena
170
Šta se desilo da su LcPower napajanja došla do 30.000 dinara?!Ima li ko lično iskustvo ili neki ozbiljan test...?
 
To su napajanja na platfomama najboljih proizvodjaca, pod lc power imenom. Ne prave ih oni sami

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Zašto nema nekih ozbiljnih testova i zašto su manje garancije ako su platforme najboljih?
 
Zato sto je to evropsko napajanje i brend lc power nije toliko poznat i koriscen u evropi i svetu, shodno sa tim je manjak testova.

Manja garancija je zato sto lc power daje garanciju, a ne seasonic/evga, zato je i manja cena tog napajanja u odnosu na druga napajanja iz te klase.

Primer:
Antec hcg 520 i seasonic s12ii 520 su napajanja na istoj platformi(seasonic gb), seasonicovo ima 5g a antec 3g garancije i antec kosta manje(bar bi trebalo da kosta).

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Pa dobro, ja sam rekao da bi trebalo da kosta.

To je top tier napajanje i ima top tier cenu.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
pa uporedi neko 1200w sa PLatinum sertifikatom ,sto CM V1200 nesto jeftiniji? SF 1200 ima kablove za 3bilo koje graficke kartice,LC POWER ima za 5 bilo koje ,vise aspekata ima tu ,daleko da je LC power los btw on je u inostranstvu oko 200eu sto je i vise nego OK cena
 
prešli sa cwt na andysona. ništa spektakularno da bi opravdali toliku cenu.
-i nikako nije top tier napajanje.

verovatno stara boljka našeg"tržišta" ..kad se nešto zaglavi na lageru poskupe ga trostruko.
 
Ovo: 1200W LC power LC1200 V2.4 80+ Platinum
 
Aha,hvala... nedavno sam uzeo napajanje a nisam video ovaj model,pomislih nesto sam propustio... tj ni nema LC kod njih ali nadjoh ovde:

Capture.PNG


Mozda gresim posto nisam u toku sa ponudom u Srb ali bih pre isao na Fortrona...
 
Poslednja izmena:
da je cena kao u DE,to je skroz okej ocigledno je bitnije da pise CM ,itd ,elem uporedite neko pristojno napajanje sa tim sertifikatom itd da li ima za taj novac ?
 
Oni koji pucaju na tu klasu mahom očekuju dužu garanciju, danas je standard 5-10 godina i kod upola jeftinijih napajanja, 3 god za 200e ne prolazi više tako lako bez obzira na sertifikat koji ima.
 
Nazad
Vrh Dno