Šta je novo?

LG G6

Zašto uglavnom svi prave telefone napred beli pozadi sivi? Zašto lepo ne naprave kao G2 i napred i pozadi ista boja? Koliko mi se samo smučila ova "space grey" kombinacija, jedva čekam da se otarasim svog fona.
 
71b4EX4VuSL._SL1500_.jpg
71gIU4tRu%2BL._SL1500_.jpg


Ovo je sigurica - https://www.amazon.com/Ringke-Protection-Absorption-Technology-Protective/dp/B01N7T1M2M
Sve super do sada, osim Snapdragon 821 i eventualno baterije (za sada nigde nikakav info) :)

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Poslednja izmena:
Na sta su oni mislili kad su pricali ono veliki ekran u malom kucistu? Ova donja ivica kao na Pixelu. I zasto su pobogu zaoblili ivice displeja? Opet neka "razlikujemo se" fora? Crni je i Ok,beli odvratan. Za sad moze da ih izvuče jedino baterija.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Gde ti ovde vidis zaobljene ivice displeja ? :) bice verovatno 2.5d posto je to fensi i in.
Meni se svidja onaj crni g6 sa pravih live slika ..
Mislim da ce mu ponovo najveca mana biti displej. Nikako u tom polju da se srede
 
Kako gde vidis? Coskovi displeja nisu pod 90, zato je i takav aspect ratio. Da bi video u 16:9 bio sa normalnim ivicama
 
Covek ima u temi 15 poruka i u svakoj kaze kako mu se nesto ne svidja I kuka na nesto, prelistajte temu slobodno.
 
Meni ovaj crni odličan, još ako bude metal, a ne staklo [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk v6.4.7 (Build 853)
 
Da bi pratio ekran pratio liniju telefona bezeli moraju biti manji, pogotovo donji. Znači gore dovoljno mesta za kameru, senzore i slušalicu i ništa više, a dole za jedan manji LG logo. Crni lepo izgleda.
 
Pa da ali gde onda staviti lg logo :)

Biće zanimljivo sada videti kako Jerry sa youtuba namešta testove da ne bi ispalo da se gg5 grebe pri 3 stepenu one skale. [emoji23]

Još jedna zanimljivost. Gsmarena kao da već zna koje će kamere biti na mobu.

Dual 16 MP (29mm, f/1.8) + 16 MP (12mm, f/1.8), laser autofocus, OIS (3-axis), LED flash
1/2.6" sensor size @ 29mm, 1/2.6" sensor size @ 12mm


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nigde. Posle onoliko promašaja od G3, G4 i G5 bilo bi nam lakše da ga ne gledamo.
 
Ne razumem zašto im je trebalo ovo zaobljavanje ivica. Nadao sam se da nece prikazivati ivice koje bi imao da nije zaobljen, npr kod full screen videa. Ovako ispade da će uvek imati crne trake gore i dole da bi sadržaj kompletno bio prikazan. Kako će izgledati igrice i video ako ostave trake. Po meni glupost

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Pa vise koristis druge stvari valjda nego video i igrice. U tom slucaju, ovo je dosta prijatnije na oko, i fina je promena
 
Ako budu ubacili crne trake, a hoće jer im je aspect ratio vrljav to neće ni na šta da liči.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Onda kupovina crnog modela rešava problem sa crnim trakama. Mene to užasno nervira, 2 prethodna telefona su mi bila crne boje baš zbog tih šugavih crnih traka.
 
Za sada obecava G6, samo da ne ugrade neku kilavu bateriju koja bi pokvarila utisak.. i da kontrola kvaliteta konacno bude dobra :)

Mislim da ce ici na kombinaciju S821/6Gb rama (USA/Evropa) i S820/4Gb za ostala trzista. A cene ce brzo morati da padaju posle izlaska ''svemocnih'' i nahajpovanih S8 verzija.

Jedino sto mislim da ce Sabre DAC opet preskociti i kada je G6 u pitanju, to ce im verovatno ostati adut V serije (V30) a zna se da ti telefoni tesko dolaze do Evrope.. mada mozda i iznenade sa G6.
 
Poslednja izmena:
Prvenstveno da porade na kontroli kvaliteta, lako cemo za ostalo.

Sent from my SM-N920K using Tapatalk
 
^ Taman sam hteo da pitam da li ce biti odmah u prodaji, kad..

Ajd kad je neka conf, ali ovako ne kapiram zasto najave par meseci pre prodaje. Stite nas da ne kupimo pre nego sto razmislimo? :D

Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
 
Ne nego nisu normalni :) pa krajem marta event za s8 a oni će 10 dana posle toga pokušati da prodaju g6 u USA i EU ;) kako da ne..

LG-G6-MWC-2017-invite-01.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno