Šta je novo?

LG G6

Jel moze neko da mi kaze kako se zove video plejer i galerija koji dolaze uz G6? Verovatno moze da se vidi u system apps ili tako nesto

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
LG koristi vlasničke aplikacije, ne samo kod G6.
 
Jel mogu da se nadju apk fajlovi i da se instaliraju na druge telefone ?

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Nema na cemu... I meni nedostaju ali navikne se covek na sve

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Ljudi, moze neki link od gcam-a koji sada koristite. Ja sam skinuo jos pre godinu dana neku verziju koju ste preporucili, sljakala vrhunski, i obicna i sirokougaona. Pre mesecak dana sam dao sestri telefon, odradio factory, usao ovde da trazim neku verziju gcam-a, nesto sam skinuo, nije radila dobro, i pritom nisam nasao za sirokougaonu. Ako moze bilo kakva pomoc, pope mi se sestra na glavu, hoce gcam i samo njega, jer zna da je pre slikao G6 ekstra.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Meni stigao update za Pie. :D
Nisam se još usudio da ga instaliram, nigde po netu nisam našao komentare kako se ponaša.

Da li je neko možda odradio update?
 
Ipak sam odradio update sinoć.
Prvi utisci, malo izmenjen interfejs, nekoliko novih funkcionalnosti i malo sporiji odziv telefona.

Videću detaljnije kada budem imao vremena za čačkanje.
 
Lg G6 je po meni bio odlican telefon sa kvalitetnom izradom i specifikacijama po solidnoj ceni ali ti updejtovi koji kasne po godinu ipo dana u odnosu na druge proizvoljace su me strasno nervirali.

Sent from my Mi 9T using Tapatalk
 
Takodje.... Ali kad predim Nokiu 8.1 sa njim...iako su dve razlicite klase...Nokia ga sve u svemu šiša debelo . ovde.i stiže Ansroid 10 za ned dana..a tek sam Pie dobio na G6

Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Ima li promena kod kamere? Da li se pojavio cuveni Portrait mod ili cemo i dalje ukljucivati Gcam?
 
Brate..gcam je nesto najbolje sto je ikad napravljeno od apk...jos kad vozis stock android..pa to je jezivo dobro...nije sa g6 ..sa nokie 8.1 je.. ali i sa g6 sam ovako nesto fotkao sa gcam... Stock lg cam je do ra u pro modu..ali sa gcam su fotke bruka
043ef7a5bb922c26ab809c94cd0bbac3.jpg


Sent from my Nokia 8.1 using Tapatalk
 
Jel se desavalo nekom da naprasno ne moze da poziva ni da prima pozive?
Stizu poruke propustenih poziva ali telefon ne zvoni, ili u sred razgovora samo tisina, sagovornici se ne cuju.
Ubacivao sam karticu u drugi tel.i uredno moze da se poziva.

Napominjem da se desilo tek tako, nicim izazvano.

Zna li neko gde je problem?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno