Šta je novo?

LG G6

Samo mi je interesantan rečnik korisnika epl proizvoda [emoji3]

Sve je to inače lepo, ali da nema tih malih igrača i Kineza imali bismo Google Pixel, Samsung, Epl uređaje sa cenom od ~1000€.


Što veća i jača konkurencija to manja cena i više inovacija ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
U teoriji je tako ali u praksi baš i ne :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Nesto ne vidim da je mercedes jeftin. Kvalitet odredjuje cenu. Ko ima najbolji proizvod, moze i da diktira cenu
 
Velike su sanse da ce od ovog odlaganja SD835 vise profitirati Huawei nego Samsung.
 
Poslednja izmena:
J serija je vrh. Telefon od 200 jura nema lampicu za propustene dogadjaje ili autobrigtness. Da ne pričam o ubogim rezolucijama ekrana I osakacenim ramom. Oduvek je pravilo da kod samsunga moze da se uzima samo flagship koji je uglavnom komplentniji od konkurencije, kao I 50% skuplji. Sta koga zanimaju procenti I analiticari. Ako je telefon dobar I nema velikih nedostataka, sta koga zanima koliki je market share?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Ne vredi nabavljati LG G6 ako nema Snapdragon 835.
 
lg g6 vredi nabavljati samo ako bude 250e MAX toliko njihov flagship vredi.
 
Aj moze i 300 ako ima audio kao V20, imace dobru kameru ako nista i bice lepuskast.
 
Pa, mora imati brutalnu kad nema autobrightnes pa dok se ti setis da pojacas svetlo, eto ustede :) Osakacen u smislu da ima 1.5 gb dok flagsip ima 4gb itd..
Brutalna baterija na j seriji dok npr s6 ima ocajnu bateriju. Ima logike. Na s7 su popravili situaciju.
Ali tema nije j serija nego g6, pa je glupo da ga sahranjujete dok jos nije ni izasao telefon.
Ako bude kompletan telefon sa pristojnom cenom ne vidim u cemu je problem?
J5 ima 2GB. :)
Pa nije tu samo i iskljucivo brutalna baterija gledajuci Mah. Mala rezolucija ekrana dok je na S6 mnogo veca. A i ni ostali proizvodjaci nemaju neke posebne baterije na flagshipovima. :)
A i nije im u interesu, i ovako se prodaje. Evo devojka ima J7 2016 i gura ~9h ekrana a ja na Note 5 imam 4h. Hebiga. :D
Sent from my SM-N930F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
C26p_QmXAAA1fSN.jpg:large

crop.php
 
Poslednja izmena:
Nema ovde stb ratia od 90%+ .. standardan dizajn kao 90 posto Kineza .
Da li će biti staklo pozadi ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
lg je prsao odavno ruku pod ruku sa sony i htc-om.
 
lg g6 vredi nabavljati samo ako bude 250e MAX toliko njihov flagship vredi.
Podeli sa nama tu jednacinu kojom racunas koliko ciji flagship vredi, bas me zanima kako si dosao do te cifre kad npr A5 2017 kosta 350e.

Stbr izgleda malo bolje od g2, sto bi znacilo oko 80%, sudeci po ovim slikama.
 
Nije to jednacina to je moje subjektivno misljenje. Svi proizvodjaci treba da saseku cene pogotovo ako nisu sposobni da odrze odredjeni nivo kvaliteta i ako nisu u stanju da izbace redovan naredni updejt os-a onog trenutka kada ga google izbaci.
 
Prvi render je stariji, za ovaj drugi kazu da je ''real''
Inace ne vidim kako se to ''potpuno razlikuju'', oblik je slican, detalji na kucistu takodje, razlika je samo u sitnicama i boji :)

LG 2016 financial report shows poor performance of mobile division

Morace da se uozbilje sa G6, posebno posle brojnih G3/4/5 failova. Zato mislim da ce G6 konacno biti ok ali kada je LG u pitanju sve je moguce, pa i novi fail u smislu lose kontrole kvaliteta.
 
Poslednja izmena:
Druga je 100% g6. Taj kjuma retko greši

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Od kako je Apple zaoblio ajfon, svi telefoni jako lice jedni na druge. Bilo je tako i ranije (nemoguce je to izbeci) ali sada svi furaju maltene isti dizajn koji se razlikuje po logou, rasporedu zvucnika i ostalih izlaza a ponajvise po polozaju i rasporedu kamera.
 
A lack of alternatives to Qualcomm is hurting the ecosystem

http://www.androidauthority.com/a-lack-of-qualcomm-alternatives-is-hurting-the-ecosystem-744879/

 It’s not only LG facing this prospect though, HTC, Sony, and all the other manufacturers that typically make announcements early in the year look to be facing a situation where they will be using the same processor as last year for early 2017 models.

With a true competitor we might not only see more powerful handsets, but also faster technological evolution, new innovations, and a greater diversity of handsets on the market.

Dobar tekst, kao da sam ga naručio [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Zar Sony neće objavljivati modele tamo negde u maju/junu/julu ?
Mogao bi onda da stavi Snapdragon 835 u svoj flagship.
Bolje LG da pomeri predstavljanje i da stavi Snapdragon 835.
 
^
according to information obtained by Georgian (the country, not the state) blog Review.ge.

Gruzijac prsotina, ima neki kao blog i tu izmislja vesti, glasine mada cesto i kopira sa drugih azijskih sajtova :) To sto izmislja i nagadja naravno nije tacno a vesti koje preuzima sa drugih, nama uglavnom nepoznatih sajtova/blogova, vec mogu da budu istinite.
 
Znaci ne ocekuješ s835 sony na mwc ? Naravno mislim tada ga predstave a puste u prodaju u aprilu

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Možda objave, a prodaja sredinom godine.
Dok se unormali cena eto ga januar 2018 god. i čekanje kad će update na Android 8 [emoji3]

Koska je ova situacija sa S835 ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
@ fkl

Ne verujem, verovatno tek na IFA a sada na MWC mid-range i mozda neku preskupu boraniju tipa X perf. 2017 sa S821, 4Gb rama i prosecnom baterijicom.

Mogao je i LG da saceka april pa da izbaci G6 sa S835 ali dobro.. ako prodaja te verzije sa S821 krene ubrzo posle MWC to ce biti ok (po njih same, racunam na iole dobar prvi talas prodaje), ako budu cekali april/maj onda to nece imati mnogo logike.

Koska je ova situacija sa S835 ...

Sto puta sam rek'o - je6eni Qualcomm.
2015. su osakatili prakticno sve flagship androide sa problematicnim S810, S820 takodje ima probleme, ovaj put manje ali ponovo trosi vise od apple/samsung soc i evo sad odlaganje, cekanje, dil sa Samsungom.. uzas.
 
Poslednja izmena:
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno