Šta je novo?

LG G6

Bice ovo jeftinija S8 alternativa, plus ko ne voli krive displeje kao ja npr moz da uzme ovo.
 
Pa bice jeftiniji od S8 kao što je uvijek LG bio. Ali što se tiče baterije jedino je LG bio bolji od Samsunga kad je izbacio LG G2 a Samsung S4. Od tada je Samsung bolji. Ako sad ne stave min 3600mah nema o čemu da se prica i to nije nesto spec. Idealno bi bilo 4000mah.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Koska!
Moraće G6 da bude mnogo jeftiniji !

http://www.forbes.com/sites/bensin/...se-the-galaxy-s8-has-first-dips/#344e950d23d0

Što li se Samsung grabi za s835 kad je exynos duplo bolji (bar ovde na forumu) [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Ne mogu da verujem da se ovo dešava, strašno... ne znam šta sad da radim, poludeo sam načisto
Dal je moguće da se ovo dešava bre ?!
Dabogda se Samsungu svaki model koji proizvedu zapalio ili eksplodirao.
 
Poslednja izmena:
U principu ovo je nama na forumu bitno, nekome ko se ne razume u razliku između S821 i S835 to je totalno nebitno.

U svakom slučaju razočarenje, bolje da su sačekali par meseci sa izbacivanjem telefona.


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Pa ljudi, sve je tako očigledno. Džaba njemu ime, kada je u kutiji kanta bila, i eto sad se okreću SD-u. Sramota. Para vrti tamo gde burgija ne može.
Pokušavaju na sve veštačke načine da budu vodeći na Antutu testu.
Jedva čekam da ih otrsi Oneplus, Xiaomi ili bilo ko već, a što da ne i LG 6.
 
Lg ako ne izbaci sa s835 bolje i da ne izbacuje telefon...
 
S835 tek polovinom godine krastavac
Izbaciće možda kasnije i jaču verziju G6, ali to je kasno ...

Apparently, the 835 won't be widely available until after the release of the Galaxy S8, which I've been told by the same source will be April 14 in South Korea.

A kod nas 99% S8 Exynos verzija [emoji4]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To bi značilo da ni jedan od flegšipa najavljenih za MWC neće imati s835

Sent from my LG-D838 using Tapatalk
 
Ovo je još jedan od razloga da LG razvije svoj čip kao što je Samsung pa nece zavisiti od nikoga.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Again, your article is far from honest. The real reason is that the 835 just isn’t ready yet, very likely due to 10nm not being completely ready or low yields. That is one of the REAL reasons for the delay in launch of the S8, the SoC’s aren’t ready and explains why there is so little information and benchmarks for the next Exynos SoC. LG have just decided not to wait for supply and think it would be advantageous to launch before the S8. If anything LG are letting customers down by trying to get to market before Samsung, and passing off the cheaper 821 in a handset that will likely be the same price.

OnePlus 3T isto ima S821 pa je odličan, ali opet šteta za 835 ...

10135822-content.jpg


Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lopovi iz Sljamsunga. Namerno koce isporuke procesora da pre njih niko.ne.moze da.objavi telefone sa.SD835. Bas ja...rski. Ko je mogo sta drugacije da ocekuje od njih.
 
Jedina dbr stvar je da će G6 morati biti jeftiniji. Sad neka za inat stave 4000mah bateriju :D
 
Oće đoka da bude 4000 mah [emoji3]
Samo cena da bude manja prilično od S8 ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Kakve su generalno razlike izmedju SD820/821 i SD835? Kapiram da su nijanse u pitanju, ne mogu sad da budu nebo i zemlja...
 
Ako bude 3600mah da pjevamo :D meni ne smeta da ima i 821, ako će biti jeftiniji.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Mora cena da ide dosta više dole nego inače.
Koliko je bio G5 kad se pojavio?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
A kada sam rekao da mi je čudno da g6 izađe sa s835 pre Samsung-a koji pravi taj soc bilo je bla bla :)
Mada posle nekog vremena sam i pomislio da je to moguće pošto se lg stalno cepio Qualcomm-u ( njihov CEO na predstavljanju lg flagshipova it'd )

Ako ga izbace sa s821 i traže 650e mogu lagano katanac na fabriku.

P.s. biće zanimljivo kada xiaomi predstavi u martu MI6 sa s835 :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Daj bože, ali nešto ne verujem ...
Sad MTS, VIP, Telenor da nabave G6 i kupujem prodajem šverc-komerc pa da brže pada cena [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
To sam i ja pomislio ,nešto isto kao što Samsung namerava ( predstave ga u feb a izbace u aprilu ) ali deluje da se Samsung ograđuje samo od LG. Verujem da će moto z2 i MI6 lagano imati s835.

Svakako će biti zanimljivo :)

Ako izbace g6 odmah posle mwc onda svesno idu na to da uzmu neki delic tržišta pre nego što izađe s8 ubica. ( Svesno idu na s821 ) . Što je za korisnike loše jer će onda posle aprila izbaciti lg g6s sa s835

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ne verujem da to moze da se desi, time bi se dodatno ukopali. Ili neka izbace posle Samsunga sa SD835 ili pre sa SD821 i to je to.
 
Ne verujem da to moze da se desi, time bi se dodatno ukopali. Ili neka izbace posle Samsunga sa SD835 ili pre sa SD821 i to je to.
Kod njih se nikada ne zna ,pa izbacili su s652 g5 koja je totalno i maximalno prećutno zamenila na tržištu g5 sa s820. U zadnje vreme ne znaju gde udaraju ,nije slučajno to što gube tržište

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
To je tacno, mada sa G5 je bila situacija da je prvo izbacen jaci model pa onda kasnije SE. Videcemo jos, V serija im je odlicna, ne bi bilo lose da u tom pravcu idu i sa G serijom.
 
Ma S821 je odličan, samo šteta da flagship ne dolazi sa najnovijim čipsetom kako smo se nadali.

10135822-content.jpg


Ovaj OnePlus 3T ima dosta sličnosti sa G6 - http://www.gsmarena.com/oneplus_3t-8416.php

Samo što će G6 imati bolju kameru/e, biće dostupan (oglasi/operateri) i imaće garanciju/servis ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno