Šta je novo?

LG G6

Danas sam imao priliku da na par minuta drzim u ruci LG G6.
Izuzetno dobar telefon,najbolji G do sad.
Kamera i nacin slikanja mislim da je najbolji ikad primenjen na mobilnom telefonu.
 
Poslednja izmena:
Kako si ovo za kameru i način slikanja zaključio živo me interesuje?

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Verovatno je mislio na to, da sada kad je ekran 2:1, kamera app je prilagodjena tome i ima mnogo korisnih caka pri slikanju, kao npr da ti u gornjem kvadratu (gornjoj polovini ekrana) dok slikas prikazuje live, a u donjoj polovini ekrana prikazuje okinutu fotku, ili opcija da dok slikas u isto vreme pored live ekrana, sa strane su thumbnail-ovi da pregledas prethodno okinute fotke,... a sve to da ne moras da izlazis iz kamere da bi video sta si slikao. Plus gomile caka za kombinovanje sve tri kamere u isto vreme, kao i manualna podesavanja. Ima dosta primera na yt.

npr
https://www.youtube.com/watch?v=TuNywaD2ulE
https://www.youtube.com/watch?v=SkDTDpRFE3w

Kamera i ceo cam softver sa gomilom mogucnosti i manuelnim podesavanjima u foto i u video modu, na LG telefonima, pocevsi jos od g4, v10, v20, g5, g6 je jedan od najboljih po meni od svih telefona.
 
Poslednja izmena:
Jedan review na "našem" jeziku [emoji106]

[YOUTUBE]Lgz7EM-NWOM[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Savet vlasnicima da pokusaju da stave foliju na socivo kamere posto se grebe kao da je od plastike. A da se zameni isto je previse koplikovano.
 
Isti problem ima i V20,tacnije tu staklo lako puca. A meni se,secam se i na G2 lako grebala kamera.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Kupis tel od 500+ evra pa treba da ga umotas u najlon kesu da se ne ogrebe nesto, mnogo su se opustili proizvodjaci. Ne samo LG koji doduse prednjaci u propustima vec i drugi to rade, nazalost toga ce biti dok mi kao kupci ne presecemo i kazemo dosta je bilo i prekinemo sa kupovinom al naravno od toga nema nista.
 
to staklo ima ili gorilla glass 4 ili 5... LG ne proizvodi ta stakla. Jedini problem je sto staklo kamere nije uvuceno, ni zasticeno nekom ivicom (lip)
 
DBe6MBvXcAAaotP.jpg:large
 
Pa ona fora sa uskopojasnom i sirokopojasnom kamerom.

Ali to isto ima na LG G5 i to sa vise MP.

Meni se vizuelno telefon veoma svidja ali mi je previse "kabast" kad ga uzmem u ruku. Prvo oseca se da je tezi, a drugo i debeo je.
Nisam siguran da postoji neki razlog da predjem na njega sa mog G5. Pogotovo sto u kvalitetu fotografija ne vidim pomak.
Ili se vi ne slazete?
 
I recenzija komšija :

[YOUTUBE]XAdQTB960IQ[/YOUTUBE]

Trenutno 480-490€ sa 2 godine garancije operatera na kupujem prodajem.

Postaje vrlo interesantan [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
I recenzija komšija :

[YOUTUBE]XAdQTB960IQ[/YOUTUBE]

Trenutno 480-490€ sa 2 godine garancije operatera na kupujem prodajem.

Postaje vrlo interesantan [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Samo jedan ima po toj ceni na celom KP (VIP garancija). Ostali su svi sa tzv "pisanom garancijom" koja je max 6 meseci.
 
Imaš npr kod Smiljane iz Subotice sa godinu dana garancije za 485€...

Kod Gremlina 515€ DUAL sim sa godinu dana garancije npr.

Uglavnom od 480-520€ da biraš švercera [emoji3]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Lepo je brat toni hrvat rekao , totalno nerazuman potez izbacivanje led lampice za not. A ja i dalje ne verujem da su to odradili ..
O grebanju stakla na kameri kada dune vetar i plaćanju onog ološa jerrija sa youtube ( ćelavi bio u njihovoj fabrici i prvi drndao g6) da preko toga pređe kao da problem ne postoji , bolje da ne pišemo

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ako malo bolje pogledaš njegov klip u deliću sekunde kada posle grebanja kamere okrene mob vidi se da je staklo ogrebano .. naravno samo je prešao preko toga

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Snapdragon 821 pro u G6+?

Sent from my F3111 using Tapatalk
 
640-14.jpg


http://www.lgnewsroom.com/2017/06/l...ith-enhanced-features-and-new-plus-version-2/

LG finally makes a G6 that doesn’t skimp on features

The G6+ comes with a quad DAC, wireless charging, and more storage

https://www.theverge.com/platform/a...nnounced-quad-dac-storage-colors-availability

Meet the LG G6 Plus: 6GB of RAM, 128GB of storage, and new colors

lg-g6-plus-2-1200x900.jpg


http://www.androidauthority.com/meet-lg-g6-plus-specs-price-release-date-780522/amp/



Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
E ovo je već OK mob. Šteta što ga neće biti u legalnoj kupovini sa garancijom operatera

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Meni ovo ništa spektakularno [emoji3]
Ne treba mi ni više prostora, ni DAC ni bežično punjenje ...

Ajde ove boje su OK.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
G6 390e na eglobalcentralu, dajte da odradimo neku kombinaciju ako ima neko zainteresovan pa da uzmemo po ovoj super ceni, v20 je oko 310 kod njih isto.

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk
 
G6 390e na eglobalcentralu, dajte da odradimo neku kombinaciju ako ima neko zainteresovan pa da uzmemo po ovoj super ceni, v20 je oko 310 kod njih isto.

Sent from my Hawaii P9 using Tapatalk

Stvarno bas dobre cene. Pise da je free isporuka 6-8 dana i za Madjarsku i Grcku, pa ko ima nekog tamo il eto ide sad na more i zna gazdu zbog adrese eto:)... em ne plati carinu em dzabe postarina:)
 
Kakav je snapdragon 821 u odnosu na ovaj novi snapdragon 835? Ja sam sad u USA i moe e naci nov za 410 usd, sto je oko 350 eura. Sto mislite? :)
 
Za te pare definitivno DA.
 
Kakav je snapdragon 821 u odnosu na ovaj novi snapdragon 835? Ja sam sad u USA i moe e naci nov za 410 usd, sto je oko 350 eura. Sto mislite? :)

Bolji je SD835 na svim poljima (na nekim za nijansu, na nekim je solidno unapredjen) i manje trosi ali za taj novac G6 se apsolutno isplati.
Nego, zasto ne razmislis o V20? :) Ima malo sposobniju primarnu kameru sa vecim senzorom i Sabre DAC, MIL-STD-810G certified, 2 displeja..

A jos bolje bi bilo kada bi docekao predstavljanje i pocetak prodaje V30 u USA :)
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno