Šta je novo?

LG G6

Da su bili pametni da su pustili asistenta za sve telefona kao update Google now, ali jok, oni hoće samo za piksele.
Pa sad promenili mišljenje, evo ide na G6.

Mislim opet će napraviti pičvajz, ima svaki OEM da pravi svog AI, umesto da svi imaju asistenta.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Stoji to ali mislim da nisu mogli da utiču na Samsung. Previše su veliki igrači da bi Google mogao da ih uceni nekako.
Taj asistent je idealan za ove male igrače ,lg ,HTC ,Sony itd

Znam da je bilo priče da su se dogovorili da prve god bude asistent a da posle rade šta god ali verovatno ništa od toga...

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Novi rezultati s835. Bolje ovde da se kači nego u s8 temi :)

Moto-Z-2017-geeekbench.jpg


Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Bolje nego Xiaomi Mix Evo ...
Ma biće sve to OK, samo me baterija zanima.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
I ja bih voleo da baterija osvetla obraz, ali sumnjam. Prevelik ekran za 3000mAh bateriju da bi se očekivali neki veliki SOT. Biće to u nivou G4-ke.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Odakle ti info za 3000 mah ?
Ja se nadam da će biti malo veća [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nemam pojma. Nešto mi se uvrtela u glavi ta brojka.[emoji2]

Daj Bože da bude neka pristojna mAh, ... i naravno, ravan ekran.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
Pa realno je da bude možda ista kao na v20. Znaci 3200

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Pa to 3200 - 3400 mAh
V20 je imao izmenjivu bateriju, na G6 skoro sigurno neće biti, pa kontam možda malo bude bolja.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Bilo bi ekstremno glupo da za ovaj mobilni baterija bude ispod 3400 mAh iskreno....
 
Joj kad bude 5 mm tank fon I 2600 mAh pa kad krene pljuvanje :-D
 
Ako stave bateriju ispod 3200 mAh pucaju sebi u nogu
 
Ispod 3600mah nema čemu da se nadaju. Pa s7e ima 3600, realno da su pametni pa da stave 4000mah i da naprave konačno krsteni tel.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
S7 - 3000 mAh
S7 EDGE - 3600 mAh

G6 da ima 3200 - 3400 mAh i odlično [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali LG vec 4 generacije ne prelazi 3000mah, stagnira u mestu. Sad je vreme da lupe neku od 3500mah [emoji4]
 
Upravo o tome pričam. S7e ima 5.5 inča ekran i 3600mah.a G6 će da ima 5.7 inča i ako stave manje od 3600mah nema od toga nista. Mogu se kladiti da će S8 da ima 3600mah isto kao s7e ili u najj slučaju 3800.

Sent from my D6503 using Tapatalk
 
Meni ove zadnje kamere lice na strujnu uticnicu :)
 
Poslednja izmena:
G serija, V20 ima 3200 + je izmenjiva ...

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Bas zato je i moguce da G6 ima npr. 3200 mAh a da bateriju za V30 povecaju na 3600 mAh.. njima je ocigledno cilj da imaju 2 flagshipa od kojih ''V'' stize u drugoj polovini godine i malo je bolji, kompletniji od G serije.
I to ne bi bio problem da je V serija svuda dostupna, ovako ko zna kada ce doci do Evrope ''na divlje''.
 
Samo sto im ta V serija ima bas los tajming ,bude veoma brzo ubijena od strane iphona i samsung note serije.

Ocekujem 3200-3400mah na g6 sto ce biti prosek uz ekran od 5.7"
 
Neka gura 6h SoT-a i odlično ...
Osim baterije da vidimo kakvo će biti to staklo/metal.
 
Poslednja izmena:
Ipak se nadam da neće biti manje od 3400 mAh, 3400 - 3600 bi bilo super.
 
4800mah bi bilo super; 3600 kod lg moze samo solidno da bude.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk
 
lg_g6_v.jpg
lg_g6_2.jpg


LG has set a February 26th date for the unveiling of the G6, its next flagship Android phone, and The Verge has obtained the first image of the upcoming phone.
Screen-to-bezel ratio is greater than 90 percent, and though its bottom isn’t shown in the image, it’s only slightly taller than the top bezel (below).
G6 will be made entirely out of glass and metal
.
The G6 will have a headphone jack and is expected to be waterproof as well. Its battery, however, will no longer be replaceable.
The rear design of the phone, including the dual-camera system and center-mounted fingerprint sensor, is expected to make a return in the G6.

http://www.theverge.com/2017/1/23/14363314/lg-g6-photo-leak-android-smartphone-flagship-mwc

Vrh za sada, samo baterija se čeka! [emoji106]
 
Poslednja izmena:
Samo baterija da ima što veći kapacitet + manja startna cena od S8 i LG je na konju.
 
Aj cekam da vidim i donju polovinu. Lepo je, ali za ipak, za sada, previse genericki izgled. Kao LG korisnik, nekoliko modela unazad, ne svidja mi se sto svakim novim modelom ukidaju po neku svoju specificnost kojom su se razlikovali od vecine, a bile su veoma prakticne. Prvo su od G5 ukinuli super prakticne dugmadi na ledjima, sada baterija izgleda nece biti ni kod njih vise izmenjiva,... Vise bih voleo da im je okosnica G serije bio dizajn kao kod V10.
 
^ nećeš imati ni ir blaster

Pa ovaj verge je napisao sve što se već znalo..
[emoji102]
Druga stvar ,ovo mi ne liči na 90%+ stb ratio

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno