Šta je novo?

LG G6

Pa ekran na G5 se plavi samo tako. A lepak ne curi, to je bilo na G2 i G3. Svake godine nešto novo zeza.
G2 - Lepak
G3 - Lepak i pucanje lajsni
G4 - Crkavanje ploče
G5 - Plavi ekran
G6 - ???
 
^pucanje stakla, to je ono sigurno,videcemo jos sta ce biti. Uglavnom poznato je da se LG ne kupuje prvih par meseci dok se ne otkrije koji je fail kod modela, taman dok mu padne cena.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Nikako se ne trci pred rudu kad je LG u pitanju!
Sad i taj "bakarni provodnik toplote"...'ajde LG vise, majku mu poljubim...vreme je!
 
Ih,kad bi bio ovakav uzeo bih ga bez razmišljanja,posle pola godine...


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Renderi - želje i čestitke [emoji3]

[YOUTUBE]M6YfRMLzAHg[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
LG will unveil the G6 on February 26 at MWC Barcelona

lg-mwc-2017.jpg


http://www.androidauthority.com/lg-will-unveil-g6-february-26-mwc-barcelona-744059/

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Ali zasto 18:9 AR? Kao da im nije dosta rizicnih eksperimenata sa G serijom..

Zasto jednostavno ne strpaju najbolji, ''latest'' hardver po V10/V20 receptu uz veliku bateriju i to je to.
 
zato što su crne rupe po ivicama dok gledaš normalan 16:9 video tako cool :)
 
http://www.phonearena.com/news/LG-G...-display-heat-piping-and-AI-assistant_id90161

We say unorthodox, as it sports an 2:1 aspect ratio, instead of the widespread 16:9. That equals exactly the proposed Univisium universal film format that aims to unify future releases in the mathematical average of 65 mm 2.20:1 films and HD 1.78:1 video standards. That's not a bad idea, and is slowly getting traction, as the 2013 Netflix series "House of Cards" and the 2014 Amazon original show "Transparent," as well as last year's "Stranger Things" blockbuster of Netflix, were all presented in a 2:1 aspect ratio.


According to LG, this will allow more scenery to fit in the frame, and it exemplified this claim with the invite graphics, saying that the 18:9 ratio allowed for the fireworks to pop inside the image, instead of being left out. Moreover, the "See More, Play More" slogan you see on the invite apparently "emphasizes that the next strategic smartphone has a variety of convenient viewing and enjoying features." Given that these numbers work out to a 5.7" panel, we sincerely hope that LG has also figured out how to decrease the bezel area and increase the screen-to-body ratio, as a flagship with such a display diagonal would otherwise be a serious hit to the average size and pocketability of the category.

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Da li je realno sta boldujes sunce ti? :)
 
S obzirom da ćemo na tržištu Evrope imati ciganski model S8 (model sa Exynos CPU), LG G6 će biti bolji izbor za kupovinu, pogotovo kad se uzme u obzir da će i cena biti najverovatnije manja od ciganskog S8.

Jedino mi bode oči to što će imati 2880 x 1440 rezoluciju, dođe mi glupo.
 
Rezolucija i 18:9 me ne brine uopšte, za sada je sve super ...

Mene samo zanima baterija i izrada [emoji844]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Ciganski s8 :)

Nego po ovom kejsu ovaj model nema ni zvučnik ni ir blaster ?

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Rezolucija i 18:9 me ne brine uopšte, za sada je sve super ...

Mene samo zanima baterija i izrada [emoji844]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Baterija - ne bi mi smetalo da ne možemo ručno da je zamenimo, samo mi bitno da ima što više mAh.
Izrada - mislim da ne bi trebalo da je loša, ali u pitanju je LG tako da moramo sačekati i videti prve utiske.
 
Neće moći da se vadi jer je mob ip67/68

gsmarena_001.jpg


3.5mm sa gornje strane ,iako je lg uvek gotivio dole da ga stavi.

Ir blastera bez . Zvučnik je izgleda jedna ili dve elipsaste rupe po ovom kejsu.

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
meni se dopada dizajn po ovom kejsu
 
+1
I dalje mi smetaju ove rebotske oci, ali nije toliko ogavno kao na G5.
 
Odlično, samo nam fali još jedan krš bloatware asistent tipa Bixby (Samsung) ili Viki (Nokia) !

Google asistent je zaokruženo i najbolje rešenje [emoji106]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Kako možeš da znaš da je najbolje ako ostala nisi video ? :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Kako možeš da znaš da je najbolje ako ostala nisi video ? :)

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
Ne treba da se proba pogotovo kad je asistent u pitanju, a i probao prethodno njihovih ~50 aplikacija...

Nijedna Samsung aplikacija nije bolja od Google rešenja - sve krš do krša.

lolsamsung.jpg




Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno