Šta je novo?

LG G6

Ko je ovlasceni servis za LG u Beogradu, razmisljam da odem sutra do servisa da vidim dal je normalno da toliko vibrira zadnji poklopac, kad pustim nesto preko yt il kad sagovornik prica, imam utisak kao na sredini da je neka praznina pa dreci, vibrira dok se neki zvuk reproduktuje.
Vibraciju sam ugasio i to ne koristim tako da ne verujem da vibro motor ima nesto sa time. Nema mi logiku da moze bilo kako da utice na to.
Koristio sam Samsung s7 na njemu nisam imao tih vibracija na zadnjem poklopcu dok na ovom uzasno iritira.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Kupi neku ultra tanku silikonsku oblogu i problem resen. Preporuka za nillkin. Dzaba ga nosis u servis.

Sent from my E6653 using Tapatalk
 
Ko je ovlasceni servis za LG u Beogradu, razmisljam da odem sutra do servisa da vidim dal je normalno da toliko vibrira zadnji poklopac, kad pustim nesto preko yt il kad sagovornik prica, imam utisak kao na sredini da je neka praznina pa dreci, vibrira dok se neki zvuk reproduktuje.
Vibraciju sam ugasio i to ne koristim tako da ne verujem da vibro motor ima nesto sa time. Nema mi logiku da moze bilo kako da utice na to.
Koristio sam Samsung s7 na njemu nisam imao tih vibracija na zadnjem poklopcu dok na ovom uzasno iritira.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
Evo upravo sam skinuo masku,pustio yt na max..oseca se vibracija..Ali nema da zveci,zvoni,nista..Samo blaga vibrscija pod prstima.. I to na pesmi koja ima bas izrazen bas...Ja iskreno to ne bih primetio da nisam procitao..za mene totalno neprimetno

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ma to sam prvo primetio kad sam pricao sa nekim, tacno po sredini nekako drnda poklopac, znam na s7 toga nije bilo ni najmanje, posle pustio neku muziku cist je zvuk al vibrira poklopac samo sto ne izleti iz okvira.

Kupi neku ultra tanku silikonsku oblogu i problem resen. Preporuka za nillkin. Dzaba ga nosis u servis.

Sent from my E6653 using Tapatalk
Ja da sam tako razmisljao ne bi mi nikad zamenili ni s7 kog su unistili u Begram servisu, dzaba se zalis, ti si uzeo tel. bas njih briga..... tako mnogi odustanu, pa dobro nema veze, neka su mi uvalili los proizvod, oni su zlatni pa da ih ne ostetim....
E moj druze za moj dinar nisi svestan sta mogu da uradim, naravno da sam dobio nov zamenski telefon.
Tako da ako je ovaj felerican naravno da cu dobiti nov. Samo cu prvo do Usca negde gde ima izlozen da uporedim, da budem siguran. Nisu oni meni poklonili tel vec sam im platio.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Ko je ovlasceni servis za LG u Beogradu, razmisljam da odem sutra do servisa da vidim dal je normalno da toliko vibrira zadnji poklopac, kad pustim nesto preko yt il kad sagovornik prica, imam utisak kao na sredini da je neka praznina pa dreci, vibrira dok se neki zvuk reproduktuje.
Vibraciju sam ugasio i to ne koristim tako da ne verujem da vibro motor ima nesto sa time. Nema mi logiku da moze bilo kako da utice na to.
Koristio sam Samsung s7 na njemu nisam imao tih vibracija na zadnjem poklopcu dok na ovom uzasno iritira.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока

imao sam 4 ovakva telefona, komletno sam ih testirao sa, nisu svi telefoni isti... na jednom sam osecao i ja te vibracije ali ne mnogo na ostala 3 komada nista, nisam obracao paznju na te vibracije, nije mi to smetalo, zadnji lg g6 koji sam koristio je imao problem sa ekranom. Pojavila se siva senka u gornjem desnom uglu telefona i to posle 10 dana koriscenja, vidljiva samo na nekim nijansama svethijih boja kao ljubicasto (viber) zeleno (whatup) i kada udjem u google maps sa onom sivom varijantom, na belo crno zuto itd nije se primecivalo... Sta znam meni je telefon sasvim ok. kamere su lose ako koristite manualni mod a ne menjate nista (koristite ga onako kako ga telefon podesi) onda ima mnogo suma na slikama, Ako koristite cist auto mode slike su mnogo bolje, lica ljudi su cistija itd, vidim tamo sa se i na S8 (koji planiram da sada kupim) mnogo ljudi zale na ekrane, ostala ima slika baterije linija sa YT i sta ti ja znam tako da izgleda nema savrsenog telefona bitno je garancija da se ima itd..

ima rqazlike i u ekranima, na jednom telefonu ser711 ako se ne varam na najmanji pritisak na ekranu lcd je mesao boje...
 
Poslednja izmena:
Čuj to, da meša boje na pritisak. Eto zbog takvih stvari će i da propadnu (doduše već jesu)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Lg-u nije primarno nista vezano za telefone..Oni samo od televizora milijarde zaradjuju...mislim da se nesto i ne tangiraju kako im ide prodaja :D ..Nije da ne mogu da naprave vrh uredjaj..Ali verovatno postoji razlog zasto zabrljaju cesto..Kad mogu naprave tv od 15k$ ,veruj mi da mogu i telefon.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Čuj to, da meša boje na pritisak. Eto zbog takvih stvari će i da propadnu (doduše već jesu)

Sent from my LG-H990 using Tapatalk

jeste mesa boje na pritisak, ekran je mekan savija se to garantujem, verovatno je staklo veoma tanko, kao na g5, imam jedan p9 i isto sam probao i nema mesanja boja, dakle deblji je i tvrdji ekran, medjutim na tom p9 se kuciste iskrivilo tako da nisu ni oni nista dalje od lg-ja...
 
Mora da mesa ako nema tempered glas preko, postavi zelenu sliku tako ces najlakse videti
 
A da,imam staklo preko...Znam da je g4 na pritisak mesao..I da su mi se pojavljivale senke..Tipa uletim negde u neku app,a gore mi stoje senke iz orethodne app,ako me razumes.. Na ovome za sad nema nista

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
ja sam koristio 4 komada, na jednom od 4 se pojavise neke fleke na displeju, u uglu, ja mislio to ona folija potamnela ili nesto, nisam sumnjao uopste, kad da ga prodam, spremam tel za slanje i reko da skinem foliju da zalepim novu, skiem je ono siva fleka nekih 7=8 mm vidi se na nekim nijansama samo, krastavac, sad palniram da probam ovaj a8 2018 mada mislim da posle g6 nece biti dovoljno dobar.

Svakako preporucujem g6 za te novce po meni bolji telefon ne postoji ali, samo sa original garancijom
 
Poslednja izmena:
A da,imam staklo preko...Znam da je g4 na pritisak mesao..I da su mi se pojavljivale senke..Tipa uletim negde u neku app,a gore mi stoje senke iz orethodne app,ako me razumes.. Na ovome za sad nema nista

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Ti duhovi su izraženi i na v20 i to veoma.
Moguće je srediti ako imaš root doduše, ali opet, neće svako da se drnda sa time..a i ne treba



Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Na g4 sam imao i root i sve u paketu..na svakom tel ja otkljucam bootloader..Ali na ovome nisam,jer poucen crkavanjem ploce na g4,i propale garancije..Ovog ne pipam

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Dobra im ova vremenska prognoza 27 stepeni u Januaru :D A i ovo sto pise pojma nemam sta znaci i odakle to tu, toga bilo nije :D

3cdfc066b6fc25164634a2c464c94c98.jpg


Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Udri refresh :D..Btw jai nekoristim stock vremensku prognozu..Msm da na drugim lancerima sem na stock,nece widget ni da radi

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Udaram refresh vec pola sata :D nema veze aplikacija podilkanila, ispravice do sutra valjda.

Послато са LG-H870 уз помоћ Тапатока
 
Ej prva polovina godine..Na g4 sam dobio N mes dana posle Nexusa..Sa ovim su se zaigrali..gori su od sljamsunga

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Upravo skidoh maskicu,koja stiti ceo telefon,ima male rupice za kamere i fingerpring,i sokirah se..Staklo oko kamera je istackano izgrebano kao da je plasticno. Od cega ga naoravise dal su normalni brate mili..Ja ne mogu da verujem..Ejj sta bi bilo da nije bilo maske...Pa sad sam uzeo lg,i vise vala nikad u zivotu..Bio sam privrzen ali ovo mi prelilo casu

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Za LG ti je obavezna i zastita za staklo kamere, ja sa V20 nisam jos skinuo fabricku, narucio sam i sa eBay-a i camera lens protector kad to ****** spadne, mrzi me da ga stavljam.
 
Poslednja izmena:
G6 nema tu fabricku foliju...Pa pazi,ako se preko maske izgulio onda msm stvarno...Dal moguce da ne mogu te sitnice da odrade kako treba..Na kraju ce jabuka ,htc i samsung biti institucija za lg.. Mene to uzasava,ti detalji..Pa ako si mogo da stavis staklo na ekran i pozadi,stavi i na kameru majku mu..gde moze da se kupi zamensko staklo? Ako neko ima link?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Daleko da je to sitnica, to je ipak deo kamere koju još od G4 toliko hajpuju.

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
Na g4 mi je puklo,j sred srwde kao metak da ga pogodio..U dzepu bio i zakacim negde..Ali sam na ebayu uzeo za male pare pa zamenio..Nije original to sam odmah video..A ovo? Ovo je zezanje za zamenu..Na g4 odvijes zavijes...Bre telefoni sa srafovima ,baterojom zamenskom to ..Metalni ..To su telefoni..Kakvi staklici..to mi jasno nije..Da je malo jeftiniji Pixel,uzeo bih ga istog trena..Ali cena ubi..To je jedini koji bih sada uzeo..Ili neki htc pod uslovom da nije od stakla..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Da prijavim u temu čisto ako nekoga interesuje. Leteo fon po asfaltu 5 m u silikonskim gacama samo. Posle toga sleteo niz stepenice i završio 2m dalje. Najdužih par m leta u životu. 2 ogrebotinice pored headfone dzeka na aluminijum frejmu ostalo ok. Napred nilkin staklo isto netaknuto.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ti duhovi su izraženi i na v20 i to veoma.
Moguće je srediti ako imaš root doduše, ali opet, neće svako da se drnda sa time..a i ne treba



Sent from my LG-H990 using Tapatalk

kako da se to sredi root-om (evo ja na oba g4 imam taj problem), bas me zanima? :d
 
Nazad
Vrh Dno