Šta je novo?

LG G6

ta tema mi je baš crna previše, one buit in mi se ne dopadaju... ja bi da izaberem nešto drugo ako ima neki sajt za skidanje, ili da korisnici sami napravili.

ja moram da kupim neku maskicu jer se bojim da se ne izgrebe skroz, neverovatno koliko je lep telefon, ovo staklo pozadi i metalne ivice... savršena kominacija.

mnogo prija promena kada pređeš sa plastike na starom telefonu na ovako nešto, zato mi se i ne stavlja maska ali mislim da bi trebao što pre.
 
pa imas na google play store besplatnih tema za lg g6, a imas i u njegovom lg smart world marketu.
 
Pozdrav svima pratim ovaj forum dugo vremena ali ne komentarisem bas cesto. Uzeo sam pre 3 nedelje LG G6 u telenoru pa da dam neki mali review:
Telefon je odlican za drzanje u ruci i nije uopste veliki za velicinu jer je full display.
Dvoumio sam se izmedju Huawei P10, samsung s8 ili LG G6 i na kraj ovaj uzeo.
Uzeo sam za sada samo obicnu silikonsku case najvise zbog posla da se ne izgrebe pozadi mobilni, nazalost case se mora koristiti.
Fingerprint reader super radi ali ponekad kada su mi kvasni prsti nece uvek da mi ocita otisak.
Sto se tice glavne kamere odlicna je a narocito wide angle mode. Prednja kamera me i nije mnogo zadovoljila ili je mozda nisam podesio za kvalitet slike.
Baterija mi lagano traje ceo dan uz skromno koriscenje youtube, face, chat apps, twitch i poneku seriju odgledam.
Always on display koristim uvek i vrlo je koristan i ne primecujem da jede bateriju nesto puno a takodje se moze podesiti da se always on display gasi u nekom vremenskom periodu (ja sam stavio da se gasi od 1 uvece pa do 8 ujutru da ne prikazuje nista)
LG UI je bas dobar, nije opterecen uopste nekim aplikacijama i tako tim stvarima.
Telefon je generalno vrlo brz i nisam primetio neki lag uopste tokom koriscenja.
Eto toliko od mene za ovih par nedelja koriscenja.
 
[YOUTUBE]ABM4qswDbrg[/YOUTUBE]

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk
 
21277994_1487401481320956_1856151290_o.png

Uspeva neko vise na atutu da dobije. Gledam po netu oko 150+ dobijaju obicno. Nije mnogo vazno. Radi telefon odlicno.
 
Problem sa AOD ne postoji. (barem ga ja nisam prepoznao za ovih nekoliko dana kako koristim fon)
Možete okrenuti telefon na stranu ekranom dole i AOD se automatski isključi i ne crpi bateriju ni malo (zanemarljiv procenat).
Isključi se i kada stavim telefon u džep automatski, tako da je odlično rešen i sviđa mi se.
Ja samo kažem da mi nedostaje LED dioda za notifikacije u bojama jer bi na ovako lepom telefonu bila prelepa pored zvučnika. Nažalost LG je hteo da smanji troškove pa uveo ovo softversko rešenje za notifikacije.

Da li ima neko da zna gde skinuti neku lepu besplatnu temu za ovaj telefon, voleo bi nešto tamnije jer mi je crn telefon a i zbog baterije !!! ???
ja sam našao samo par bespl tema i ne dopadaju mi se
Crna tema ti nece smanjiti potrosnju baterije. To je samo za Oled ekrane jer ne rade pikseli kada je crna boja, kod IPS-a svetle.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Prešao sam sa G3 na G6 pre dve nedelje pa da dam i ja neke utiske. Kvalitetom izrade sam prezadovoljan, stvarno imaš osećaj da je premium telefon, pogotovu posle plastike na G3. Jedino što sam primetio da je telefon teži u ruci, odaje utisak kvaliteta, ali mi je težina G3 bolje ležala(verovatno treba da se naviknem). Screen to body ratio je bar po meni bio jako dobar i na G3, samo što je G6 duži, a G3 je bio širi, tako da mi je donekle sličan osećaj. Ekran je stvarno dobar, bolje je regulisano automatsko osvetljenje i značajno je jače nego na G3. Performanse su bolje, sve se brže otvara ili učitava, ali iskreno nisam primetio neku drastičnu razliku, držao sam Fulmics na G3, pa je i ona radila sasvim korektno. Što se tiče kamera, po danu vrhunske fotografije, uveče nešto lošije ali iskreno sasvm zadovoljavajuće, jos ako se malo poigraš sa manuelnim modom ,mogu i vrhunske da ispadnu. Eventualno je za brze pokrete u uslovima lošeg osvetljenja loša kamera. Iako sam mislio da će mi nedostatak led notifikacione lampice biti značajan nedostatak, za sada uopšte nisam primetio da mi nedostaje, AOD opcija je sasvim korektna, za mene dovoljno čitljiva, eventualno na najačem suncu se ne vidi ali to mi stvarno nije neka mana. Neće mi telefon često stajati zaključan na stolu na najjačem suncu pa da ne mogu da vidim šta mi je stiglo. I na kraju baterija, iskreno oduševljen sam sa njom, traje mi skoro pa duplo nego na G3, 5 sati uključenosti ekrana u proseku, pola dana 4g, pola dana wifi, AOD brighter mod stalno uključen( osim od 1 nocu do 6 ujutru). Uzeo sam ga preko oglasa za 380e, mesec dana star sa Vipovom garanijom i fiskalnim, stvarno sam prezadovoljan.
 
Poslednja izmena:
Odlicna cena za G6, mada je i za nov izuzetno povoljna. Ko zeli dobar Android, LG G6 je trenutno best buy.
 
I ja uzeh g6 pre nekih nedelju dana. Fon je sasvim ok. Za 5.7 inca je bas kompaktan i mogu ga koristiti jednom rukom bez problema. Sto se ekrana tice H p9 ima cistiju crnu boju ali je na ovom malo jace osvetlenje na ovome ali je kvalitet ekrana priblizan. Zadnja kamera je puno bolja od huawei p9 ili honor 8 koje sam imao pre ovoga u slabije osvetljenom okruzenju, preko dana rekao bih da nema neke razlike. Ova wide kamera je dobra stvar ali mi malo smeta to sto na drugoj kameri koja bi trebalo da je normalna i ima ios slika kao da je malo zumirana. Sto se rada tice tel za sada radi kao sat i baterija je sasvim ok bar meni istera jedan dan uz dosta koriscenja sto p9 nije mogao. Rekao bih da je telefon malo pretezak a ja sam dodao i spigen neo hibrid pa sad imam utisak da ima pola kilograma. Poesbno mi se svidja velicina telefona za 5.7 inca. Recimo g6 je uzi a duzina je ista kao lg g4. Poredjenja radi g6 je sirok kao p9 a duzi je od njega za 3mm dok je velicina ekrana 5.7 vs 5.2 inca kod p9

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Jel ima neko iskustva sa g6+?
Dvoumio sam se izmedju s8 i g6, al sam juče skontao da ima i g6+, ali nisam našao ništa konkretno vezano za taj model. Uglavnom su neki stariji tekstovi u kojima piše da ima 6GB rama, a to nije tačno, nažalost
 
Sve ti isto na g6 i g6plus sem interne memorije ,totalno bez veze dajes toliku razliku u novcu

Sent from my G8141 using Tapatalk
 
Pa da, interna memorija, malo drugačije boje, navodno neki bolji audio izlaz što ne znam ni šta znači, i + pored šestice
 
Jel ima jok neko problema za temp glass za ovaj tel. Ja lepio 3 komada i sva tri se podigla u donjem desnom uglu. Doduse kupio sam one najeftinije i kad ih zalepim dobro stoji i kad malo pritisnem ekran ili stavim u zadnji dzep podigne se u donjem desnom uglu.. Izgleda mi kao da se staklo telefona i pri najmanjem pritisku savija te se podize tempered glass po ivicama.. Dali da probam neko skuplje tipa nillkin posto mi ovo bas smeta

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Slican problem imam na G4 leather, ova tanja jeftinija stoje dobro a skuplja i deblja malo npr. Nilkin mi se odlepljuje.
 
Verovatno je do stakla. Ali opet malo cudno da se svako odlepi na istom mestu. Probaj neko bolje staklo.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Ne verujem da je do tempred glass. Staklo telefona se ugiba i pri najmanjem pritisku. Probacu nillkin sutra. Tel je nov nije mi jasno

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
I ja sam postao vlasnik G6 pre par dana.
Uzeo sam 64gb verziju sa dual sim funkcijom.
Pise da mi je verzija softvera V10c da li ima sta novije od ove ver?

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока
 
Meni je V10G, 1 Avgust.
Evo neki bagovi:
Kad povezem telefon na Bluetooth zvucnik wifi mi onda baguje. Konektovan sam ali jedva ucitava sajtove ili nikako.

Nakon restarta telefona uvijek mi se podesavanja za network vrate na WCDMA, 2g.

Plastika od kamere se jos uvijek nije izgrebala ali zato danas prvi put skih masku i vidim ima ogrebotina sa strane tj guli se ova farba i ako je telefon u silikon.

Baterija znatno oslabila nakon 2 mjeseca i zadnjeg apdejta. Prije sam po 5 ipo h SOT-a a sad oko 4h SOT.
 
Nillkin t staklo naleze perfektno. Mada za te pare koliko kosta ima i mobilni da se kupi

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Jel ima jok neko problema za temp glass za ovaj tel. Ja lepio 3 komada i sva tri se podigla u donjem desnom uglu. Doduse kupio sam one najeftinije i kad ih zalepim dobro stoji i kad malo pritisnem ekran ili stavim u zadnji dzep podigne se u donjem desnom uglu.. Izgleda mi kao da se staklo telefona i pri najmanjem pritisku savija te se podize tempered glass po ivicama.. Dali da probam neko skuplje tipa nillkin posto mi ovo bas smeta

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
Nilkin tempered glass na telefonu vec 2 meseca - malo jace. Nalaze fenomenalno. Stiglo iz Kine preko poznatog sajta.

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Pa da i ja stavio jutros odlicno je

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
I ja sam porucio nillkin h plus pro seriju.
Vidicemo kakvo ce biti kad stigne.

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока
 
Ja sam uzeo nillkin t+ seriju. Skupa ali je ekstra kvaliteta. Staklo je tanje i cvrsce. Cisto je za razliku od predhodnih jeftinijih koja su imala kao neke fleke na beloj boji vidljive. Naleze odlicno. Takodje uz njega se dobija par komada zastita za kameru sto nije lose...

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
I sta na kraju bi sa grebanjem kamere ? Jel isto tako na modelima od 32Gb i G6+ ( izasli kasnije ,mozda su se dozvali pameti) ?
 
I ja sam postao vlasnik G6 pre par dana.
Uzeo sam 64gb verziju sa dual sim funkcijom.
Pise da mi je verzija softvera V10c da li ima sta novije od ove ver?

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока

Koji su ti utisci sa G6 ? Planiram uzeti njega ili s8 . sta mislis ?
 
Koji su ti utisci sa G6 ? Planiram uzeti njega ili s8 . sta mislis ?
Vidi ovako ja sam za moj dao oko 430e a s8 ti je oko 180e skuplji pa ti vidi.
Jeste s8 bolji ali 180 je 180..

Послато са LG-H870DS уз помоћ Тапатока
 
Pozdrav ljudi... Imam jedno putanje.. Da li je kamera realno ovako podbacila kao sto na recenzijama trtljaju? Imao sam g4,dok nije ploca crkla,i ja sam tom kamerom bio odusevljen..Zato sam ga i uzeo..Pravio sam sa manuelnim modom profi fotke,ali bukvalno..E sada,resih da uzmem ovaj,bez neke analize,ali vidim ,bar koliko se pruca,da to nije to sto se ocekivalo... To je jedini razlog zasto bih uzeo g6,a ako je kamera zakazala,onda da trazim dalje.. P.S. vidim da je front kamera tragedija u odnosu na g4
 
Nazad
Vrh Dno