Šta je novo?

LG G6

Pise upozorenje da je otkljucan.
Inace stavih ovaj neoficijelni Lineage OS, radi extra, kamera malo losija, ali sa Gcam razbija.
 
Hvala. Ja sam sam se sa g4 igrao..Ovaj jos nisam otkljucavao..Ali i ne vidim poentu,jer ove dve cam rade kako treba jedino na stock..Ako bih ga unlockivao,bilo bi zbog TB i adaway-a

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Rade kamere i na Los, sa Snap kamerom radi wide kam, jedino je smaranje sto moras koristiti nekoliko aplikacija za kameru. Malo mi dosadio stock pa da probam.
 
Imam trenutno jednu dilemu. Sad sam na P10, i zadovoljan sam s mobitelom, jedino što mi se malo sviđa kod G6 što ima zaslon veći a dimenzije i dalje male. Je li itko prešao sa P10 na G6 ili suprotno i da može dati svoje mišljenje ?
 
Ja sam presao sa p10lite na g6,i ne da sam se odmorio nego uhh...Ono sto meni treba G6 nudi..Tako da..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ljudi jedno pitanje. Da li je LG g6 dobio update na 7.1.1 ili 7.1.2. Ne znam koliko ce to doneti poboljsanje, ali mi je cudno iskreno da nije dosao stock sa njim. I da li se ocekuje update na 8.0.
 
Koliko vidim na 7.0 je.
Naravno da se očekuje update na 8.0

Sent from my LG-H990 using Tapatalk
 
LG retko kada daje takve update..U vecini slucajeva ide tipa sa 7.0 na 8.0 sve izmedju su security patch za odredjeni mesec

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Vidim da svi koji prave recenzije govore kako mu je to mana. Iskreno meni je super da ne diraju ako nesto radi kako treba, a ne da izbace update, i onda krpe bug-ove narednih nekoliko meseci. Planiram da kupim posle mog LG G3 ovaj LG G6.
Zaljubljen sam u LG generalno, i sve one sitne mane koje ima sam zavoleo. Jedino sto me nervira nekada je onaj senzor koji bas ne prihvata double tap ili kada zavrsim razgovor sa nekim i sklonim telefon sa uveta, ekran mi je i dalje crn, ne mogu da prekinem poziv :) proximity senzor mislim da je.
No, u svakom slucaju interesuje me najvise koliko traje baterija, recimo nekog normalnog koristenja, kao i da li je toliko primetan odsecen ekran na YT ili nekim serijama i filmovima koji se gledaju na njemu, zbog aspect ratio?
 
Baterija ce ti izdrzati do uvece pred spavanje ako si jako zahtevan korisnik...Ali ako nista ne radis i od 8h ujutru visis na netu,racunaj na punjac oko 17h :D...Traje fino baterija,nemas brige :) ..Sto se tice ekrana,imas opciju da rasiris ekran tako da nems crnih delova..Ali sve i da bude,ne smets..Neces primeris to..Ja sam zadovoljan telefonom..Samo cekam da kameru jos malo ispeglaju updateom..ako si resio,uzmi tel neces se pokajati..Kazem ti kao neko ko pazi sta kupuje..:) i sto kazes,zsvolis mu sitne mane vremenom:)

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Ima li rešenja kako zaštiti kameru?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Maska,i onda je kamera malo unutra..Dovoljna zastita da je ne izgrebes i sl

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Da li možda postoji neka folija?

Sent from my LG-H815 using Tapatalk
 
Uh koliko ja znam,ne..Mada nisam mnogo istrazivao

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Kad kupis nillkin staklo za ekran, u paketu dobiješ i dve folije za kameru

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Za koliko ti stize ovo? Posto putuje iz HongKonga..ako je brze od aliexpresa,isplati se cekati

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Narucio sam 14. novembra nepise kad stize ima tracking number ali nemam pojma gde da proverim to,a nezuri mi se toliko jos uvek obracam paznju na mob koliko mogu :)
 
Da li LG6 Dual sim ima opciju dual aps ili dual spejs kao recimo Samsung ili Xiaomi?ili da li postoji mozda neki program preko kojeg mogu da na ovaj telefon instaliram 2 vajber naloga jedan sluzbeni i jedan privatni?
 
Nema..Ja sam koristio na predhodnom tel app Parallel space..Ali mi je jela bateriju.. Ali i radila..Nisama probao na LG-u..Ne znam da li bili kimpatibilno sa ovim ekranom

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Mozda parallel space

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ljudi, jel' da ocekujem bootloop i na ovom modelu, ili su u Lg-u resili taj problem? Zna li neko?
 
Ljudi, jel' da ocekujem bootloop i na ovom modelu, ili su u Lg-u resili taj problem? Zna li neko?
Mislim da sam ovim procesorom nema sanse...Meni g4 ,zeru g3 otiso tako..Sad ovaj msm da nema sanse :)
Edit : nisam cuo da ovaj procesor ima tih prob kod drugih telefona..Dok je 808 zezao msm nexus by LG ..
Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Pa ni na jednom lg modelu maticna nije crkavala pre godinu dana koriscenja. Kod mene konkretno posle 13-14 meseci.
Ako bude bilo bootloop-a to cemo saznati tek tamo posle aprila-maja.
 
Poslednja izmena:
Kolko sam ispratio, postavili su tu "cev" koja hladi procesor, te zbog toga nema šanse da dodje do pregrevanja a samim tim i do bootloop-a. Inace stigla ringke sa Alija bas brzo, pa je oprema sad kompletna (šteta što sam ga već ogrebao....)

Pitanje je l postoji neka app da se gleda temperatura telefona, posto imam utisak da se ipak zagreva više nego što bi trebalo, pa da znam da l da se žalim. [emoji16]

I da l ima neki dobar custom rom, posto vidim da će da ide root vrlo brzo zbog ovog usranog OS-a?

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nije bio problem u cevi koja ce da hladi nego u ocajnom kvalitetu lemova koji je LG koristio. Ni drugi telefoni nisu imali nikakve cevke za hladjenje pa nisu crkavali. Ako LG nije popravio kvlitet komponenti ni jedna cevka nece da ga spasi...koja btw moze da spusti temperaturu za par stepeni i vise je dobra marketinska fora.
 
Sam taj Snapdragon 808 se pregrevao ko blesav..Svi tel koji su ga imali,crkavalk su..Npr kog g4,ploce od januara 2016.Su srednjene ojacanjem lemova..Snapdrakon 821 nema problema sa pregrevanjem... Lg je uprolastio sebe time,a ljudi sad cvikaju da ne crkne i g6..G5 je bio ok...ionako im je sad V serija flag.. A mi smrtnici koristimo i dalje G :) ..

Sent from my LG-H870 using Tapatalk
 
Nazad
Vrh Dno