Šta je novo?

LG G6

Mozda ova fotka nije merodavna ali ostale sto sam fotkao po kuci prikazuju jasnu razliku.
Ako fotkam coveka "artifakata" po licu koliko hoces sa stock kamerom, ovaj mod pruza daleko bolji post processing da se tako izrazim.

Sutra saljem fotke sa dnevnog svetla iz prirode pa cemo porediti. ;)
 
probao sam na v20, nisam fasciniran, stock app radi bolje...probacu i ja na dnevnom svetlu, ali bar za sada ne vidim neku prednost...a i stock app ima dosta dobar hdr ako je nekom bas do toga...

ova fotka sa google kamerom na g6 ima gadan purple fringe pored svega...

Sent from my iPad using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Evo razlike, obratite paznju na detalje na samom analog stick-u.
Redovan LG auto opali takav noise reduction da se detalji izgube skroz, HDR im tek ne bih komentarisao tako da za mene ovaj Google prvi beta port koji moze sa vremenom nadajmo se covek jos da dotera predstavlja pravo osvezenje.

Untitled-1.jpg
poredjenje.jpg
 
Poslednja izmena:
Na jos boljem konju ce biti vlasnici uredjaja sa pixel-olikim velicinama senzora kamere i ostalim top-notch karakteristikama istih :)

Ovaj port vrlo lako moze da pretvori S7/E/8+ kamere u najbolje na trzistu.
Možda američke :) samo snap 820 821 835

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk
 
Probah i ja na G6 ovaj port kamere i po meni pravi bolje slike (barem po dnevnom svjetlu) nego stock app na auto podesavanju, vidi se odma, pogotovo kad se zumira, nedostaje sto ne moze da stavlja slike u 18:9 format i ne podrzava wide kameru.
 
Možda američke :) samo snap 820 821 835

Sent from my Nexus 5X using Tapatalk

Pa naravno, lepo pise da je port za sada moguc samo na tim SD uredjajima :)
Ali ko zna, mozda zbudze i za Exynos.
 
Pocketnow after the buzz. Ovaj lg je za posmatranje , mislim da mu je crni model star max 2,3m.

[youtube]2oF2HKRB_wM[/youtube]


dcf01c4f7bb0f5129a87aaf799d0f600.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Da li kamera u uslovima slabog osvetljenja ima lag ? Tj kad se pomera kamera ko da radi sa 15fps. I da li je fokus isto spor u uslovima slabog osvetljenja ? Kod g2 je to veoma izrazeno, a i ko da se secam da je i na g4 nesto tako bilo.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk
 
https://youtu.be/ogjDtaG3zRs

Od 2:40 .. šta uradi kameri :/ a posle toga isto radi na zadnjem poklopcu moba i zadnja strana prođe duplo bolje.
Lagano možeš da ih tuzis za lažnu reklamu , to jest njihovu tvrdnju da je na kameri gg4

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
To su dva sitna kružica,jel moguce da su toliki jazavci da na tome zakidaju...aj da je nbt stvar ako se izgrebe,npr maska pozadi bude ruzno samo vizuelno,ovde ti propada kamera,znaci jako bitna stvar da se odradi da bude kvalitetno...ta dva kružica,kapiram da bi propali da su se otvorili da to odrade kako treba. I onda dodju pricaju kako je kamera vrh,sve i da jeste sta mi znaci kad moram da stavljam foliju na nju.


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Pa upravo to.. reklamiraju ga kao kamera telefon i onda preko kamere stave kinesku plastiku.
Ne vredi , ipak je bolje da se bave frižiderima i peglama

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Mozda planiraju da pokrenu trend prodaje folija i tempered glass-a za kamere,ko zna [emoji3]


Sent from my iPad using Tapatalk
 
Ne znam da li tu može da pomogne onaj dbrand skin , pošto može da se naruči i skin koji ide preko kamere.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ali celavi dzeri je rekao da se ne grebe kako sad... ? :D
Sta god da se stavi preko nije to to, zasto bi kupovao fon ako ces da stavljas preko kamere nesto.. plus ko zna kakav bi uticaj imalo ma samu kameru.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Dbrand bi bio ok resenje. Ne smeta kameri nikako a izgleda dobro kada se ceo telefon oblozi skinom.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
A sto se i to sto stavis preko kamere grebe pa ti opet dodje na isto...stvarno iz nekog razloga gotivim LG, ali ovakav seljanluk stvarno nije na nivou ni kineskis garaznih brendova.
 
Pa vi onda vodite malo racuna, ne znam sta radite sa tim telefonima...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Koji case imate za g6?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
5 ocena i servis koji ne otvara nove modele. Ajde begaj.

Sent from my D6603 using Tapatalk
 
Treba realno gledat na stvari, a ne navijacki. Mi dajemo pare za te telefone, i to ne male pare vecinom bude 300+, i normalno je da ocekujemo da taj tel radi bar dvije ipo godine bez greske. A stvarnost je da se LG kvari vise od drugih telefona i to ne neke sitnice, vec krupne stvari kao sto je ploca.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
 
Treba sačekati jos neko vreme da se vidi da li ce masovno da krene ili je ovo izolovan slucaj. Mada to je to,obicno im je to neki vek trajanja [emoji23]
 
Kupio ga, odnosno dobio od firme pre dva dana. Cena 520 evra.
Single sim black verzija (LG-H870 piše Made in Korea), dobio sam i one slušalice male bele uz njega .
Prvi utisak, Oduševljen sam...
završna obrada neverovatna, kao da je od jednog komada metala ili zapravo mermera u ruci... Pravi muški telefon. Sve radi super, zvučnik odličan lepo čujem sagovornika. Jako mali telefon a displey baš lep i veliki.
Jedina mana koju sam mu našao odmah je nepostojanje LED diode.. pišem malo kasnije kada vidim kako se ponaša tokom ove nedelje.
 
Kako nadoknađujete to sto nema led lampu za obavestenja?

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока
 
Imao aod na IPS. Što nikako nije najbolje rešenje.

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Problem sa AOD ne postoji. (barem ga ja nisam prepoznao za ovih nekoliko dana kako koristim fon)
Možete okrenuti telefon na stranu ekranom dole i AOD se automatski isključi i ne crpi bateriju ni malo (zanemarljiv procenat).
Isključi se i kada stavim telefon u džep automatski, tako da je odlično rešen i sviđa mi se.
Ja samo kažem da mi nedostaje LED dioda za notifikacije u bojama jer bi na ovako lepom telefonu bila prelepa pored zvučnika. Nažalost LG je hteo da smanji troškove pa uveo ovo softversko rešenje za notifikacije.

Da li ima neko da zna gde skinuti neku lepu besplatnu temu za ovaj telefon, voleo bi nešto tamnije jer mi je crn telefon a i zbog baterije !!! ???
ja sam našao samo par bespl tema i ne dopadaju mi se
 
Pa imaš LGjevu builtin black temu, crna da crnja ne može biti :D

Nego, grebe se polako ono staklo oko sočiva, za sada nije preko ali jeste okolo tako da ne smeta, ne koristim folije, maske i gluposti, samo futrolu za na kaiš
 
Nazad
Vrh Dno