Šta je novo?

Genius 5.1 SW-HF 5000 zuji

TeCHNiCS_

Slavan
Učlanjen(a)
23.10.2006
Poruke
441
Poena
320
imam Genius 5.1 SW-HF 5000 5.1 sistem i kada ga ukljucim u struju i prebacim na odgovaraju "mod" cuje se zujanje. ako prebacim kablove na neki drugi kanal, kada prebacim na njega, ponovo se cuje zujanje iz tog kanala, dok na proslom prestane. sem tog zujanja, ne proizvodi nikakav ton, samo zuji. gledao sam kondenzatore, nisu naduveni i ne vidim da je bilo sta izgorelo. Ako neko ima predlog sta da radim ili gde da nosim, neka napise ovde ili se javi u privatnim porukama. samo Bg. hvala
 
Imam i ja Genius 5.1 home theater wooden one stare ali jako kvalitetne zvucnike preko deset godina. I imam slican problem sa zujanjem. Na njih mi je prikljucen TV preko onog izlaza za slusalice cinchevima i kada hocu onim ac-3 kablom (mislim da se tako zove) da vezem i komp uvek imam zujanje. Iako oni podrzavaju do 4 razlicita uredjaja i samo pritiskom na dugme biras ulaz. Tako da kad hocu komp istekam tv i obratno.
 
Ljudi,izletela mi kombinacija da uzmem samo woofer od sistema iz naslova.Ono sto me zanima je to,treba mi 2 cinca na bananicu za povezivanje na komp? Da li mogu samo dva satelita da vezem za njih i na sta da obratim paznju ?

Sent from my Redmi Note 3
 
Nazad
Vrh Dno