Šta je novo?

AMD Radeon HD 7750

UlezaDjonje

Poštovan
Učlanjen(a)
10.01.2017
Poruke
7
Poena
51
Imam problem sa ovom grafickom karticom. Graficka se ne proizvodi vec neko vreme a meni je zao da je bacam ili uzimam novu zato sto mi je sasvim solidno radila . Radi se o tome da kad pokrenem racunar on udje u sistem normalno ,hladnjak graficke se vrti i slika mi ide preko nje... Ali kad udjem da vidim graficku racunar je ne prijavljuje vec radi integrisana graficka . U pocetku sam probao da instaliram drajver za graficku ali svaki put kad restartujem racunar nece da podigne sistem(cim prodje bios i ucitavanje windowsa bude crn ekran) . Da li zna neko sta da radim i da li moze da se to namesti? Hvala unapred
 
Slika ide preko integrisane graficke a monitor ti prikljucen u eksternu? Malo teže [emoji23]


Sent from my 6S using Tapatalk
 
Garant si ubo ekran u integrisanu, tj izlaz na ploci :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Monitor je ukljucen u nju,ona daje sliku i vrti hladnjak ali kad udjem u GPU-Z pise samo Standard VGA Graphic Adapter. I svaki put kad probam da instaliram drajvere racunar ne moze da podigne sistem.

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
E to standard vga adapter nije integrisana, vec default windows driver za diskretnu, da je integrisana pisalo bi "intel hd ..." Ili koja je vec integrisana.

Probaj sa ddu obrisati drajvere pa instalirati opet, probaj sa nekim starijim drajverima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
E to standard vga adapter nije integrisana, vec default windows driver za diskretnu, da je integrisana pisalo bi "intel hd ..." Ili koja je vec integrisana.

Probaj sa ddu obrisati drajvere pa instalirati opet, probaj sa nekim starijim drajverima.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
Hocu, hvala

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
af2dc8d0f56a4b0b98dbcb38b76433ee.jpg


Kao sto moze da se vidi na slici instalirao sam drajver i prepoznao je graficku karticu ali cim sam restartovao racunar nakon windows loading screena nista se ne pokazuje samo crn ekran stoji... Mogu uci u Safe Mode i tamo pise da je Updatovan drajver ali cim zelim normalno da pokrenem Windows bude crn ekran. Molim vas za pomoc,hvala unapred

Послато са SM-J510FN уз помоћ Тапатока
 
Za pocetak ako imas integrusu, ubi je u BIOS_u..tj. iskljuci... Takodje skini odavde drivere http://support.amd.com/en-us/download/desktop?os=Windows+7+-+64 Ovo je sa 64bit Windows 7, a tebi ako je 32bit skini za to. Stvarno ne mozemo da bajamo u pasulj koji system imas i racunar, a ovo sam video na osnovu tvoje slike
 
Nazad
Vrh Dno