Šta je novo?

AMD Vega

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
zna neko da li i 56 izlazli 14avgusta? Hocu da kupim komp vise, ovi majneri me ubili totalno :(
 
Mora li se Vega pojaviti bar 1 dan na sajtovima domaćih radnji ili će biti telefonirane radnje od strane rudara i u napred sve rezervisano/prodato tako da kada obični smrtnici pozovu da pitaju, dobiju -nemamo na stanju, biće za mesec dana?
 
Mora li se Vega pojaviti bar 1 dan na sajtovima domaćih radnji ili će biti telefonirane radnje od strane rudara i u napred sve rezervisano/prodato tako da kada obični smrtnici pozovu da pitaju, dobiju -nemamo na stanju, biće za mesec dana?
A u koju grupu ti spadaš?
 
On nikada nije dobro informisan :d
BTW, cena male vege mozda bude i preko 600e. Znao sam da nece biti ispod toga ali sada vec moze biti i pristojno vise kod bas. Razgrabice se to ekspresno.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Spadam u eksperimentalne minere, na sitno. Voleo bih jednu malu vegu ako je dostupno da probam a da ne bude da veliki rudari sa svojim orderima od po 300 komada sve počiste pre nego što obični useri na sajtu poruče :). Samo toliko.
 
ja sam u fazonu da iscimam drugara iz USA da naruci 56cu tamo na neweggu ili gde se pojavi pa da mi posalje, jer kontam da ovde ce da lupaju neke nerealne cene?
 
Kakvo je stanje sa miningom, koliko kopaju? Imam opciju da u preorderu porucim 10-20kom, a ovih dana radim od jutra do mraka pa nisam nista citao...


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Preorderuj svakako ako mozes. U najgorem slucaju prodaces ih odmah ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Preorderuj svakako ako mozes. U najgorem slucaju prodaces ih odmah ;)

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk

Mislio sam pojacati svoj rudnik sa bar 2 riga po 6...
Ps. Sutra do 16h moram potvrditi preorder.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
AMD RX Vege će biti sigurno više od 30 komada na predstavljanju u ponedeljak :)

JyNY01r.jpg

EDIT: Ali možda ne od svake :D Levo - Vega 64 AIB, dole Vega 64 Limited edition, iza Vega 64.
 
Poslednja izmena:
Ove perfomanse nisu uopste toliko lose ocekivano nijedna Vega ne moze da stigne gtx 1080ti....

Jedva cekam da vidim nerefentne karte ove referentne me bas i ne zanimaju....
 
Je bih uzeo sutra Vegu 56 kad ih mineri ne bi sve uzeli.
 
Radeon RX Vega 56

Unboxing embargo: August 12, 11AM EDT,
Performance embargo: August 14, 9AM EDT,
Launch: August 28th.



Radeon RX Vega 64

Unboxing embargo: August 12, 11AM EDT.
Performance embargo: August 14, 9AM EDT.
Launch: August 14th.
 
Evo i prvog leak-a pre sutrasnjeg pada NDA-a. Vega se uglavila tacno tamo gde smo i mislili da ce biti.
hzlpNJN.jpg


Ako cena bude dobra, Vega56 ce biti pun pogodak.

Ja bas jurim takav GPU ovih nedelja, al rudari sve pokupovase. Nesto se ne nadam da ce Vega moci lako i jeftino da se nadje ove godine.
 
Ko da im je mozak i dalje na Havajima, if ya know what I mean...

Mogla bi biti dobra kupovina samo ako bude (primetno) jeftinija od GTX1070, sto je s obzirom na "leba bez motiku" prakticno nemoguce.
 
pa ja nebi u zivotu dao 4glave za graficku zato se nadam da cu moci da izvucem 2glave na lebu bez motike pa da kazem da me nisu odrali :)
 
Ko da im je mozak i dalje na Havajima, if ya know what I mean...

Mogla bi biti dobra kupovina samo ako bude (primetno) jeftinija od GTX1070, sto je s obzirom na "leba bez motiku" prakticno nemoguce.

Kako mislis (primetno) jeftinija u odnosu na 1070? U odnosu na ovu sad cenu ili u odnosu na onaj MSRP od 379 dolara od prosle godine?
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno