Šta je novo?

Nokia Android phones

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kaze u tekstu da je najbolja ponuda Nokie u Australiji do sad. Tek je krenula prodaja
 
HMD updates Camera app on Nokia Android Phones

If you remember in our camera review we have talked about slow autofocus locking. The Camera app update improves autofocus locking speed but there is still room for improvement. There may be other changes and improvements too.

Changelog:

Camera software fixes and improvements

https://nokiapoweruser.com/hmd-updates-camera-app-nokia-android-phones/
 
1GB i 2013 izasao telefon vs 3GB i 2017 telefon

Multitasking at it's best, stock android, Nokia optimizacija, ali kakav delay kad treba da upali kameru... :whip:

 
imam ipad air, ali me ne zanima ios preterano... pogotovu ne telefoni, koji su zaista nešto čudno loši.
 
Ništa od amoleda na n8. To se vidi na ovoj drugoj slici.

nokia_8_copper_live_03.jpg


nokia_8_copper_live_02.jpg


Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Ne gledam u kuglu nego nisam slep kao neki ;)

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa kažem pogledaj drugu sliku .. malo sam bio iznenađen pitanjem kada ti dole na drugoj slici stoji n8 sa IPS. Jedino ako nikada nisi video kako izgleda amoled na androidu dok se pali mob..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Pa kažem pogledaj drugu sliku .. malo sam bio iznenađen pitanjem kada ti dole na drugoj slici stoji n8 sa IPS. Jedino ako nikada nisi video kako izgleda amoled na androidu dok se pali mob..

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk

Mogu da ocenim ali ne zelim pre official najave da ocenjujem ;) u tom slucaju 400e max za tu Nokiu, vidim na GSM areni stoji da je IPS a stoji i da ima AOD ?! hm ... a jos uvek nista zvanicno...

evo pogledaj http://www.gsmarena.com/nokia_8-8522.php

mada jasno pise : Unofficial preliminary specifications.
 
Poslednja izmena:
ovo zaista ne liči na amoled, no dobro, sačekajmo objavu da ne ispadnemo glupi...
 
Paz mozda je loznica u pravu i bice sa ips-om , posto je n8 kao neki pristupacan flagship.... Ali ako bude preko 400e to vec nije "pristupacno" pogotovo u Srbiji...
Koliko ce onda n9 biti ,700e? Cak ni N9 ne sme preko 600e ...
Inace dobila je Nokia neke pare od Jabbuke, mogli bibda malo olabave cene ove god [emoji6]

Sent from my Nokia 5
 
n8 ke valjda n9, to jest taj se telefon po glasinama pojavljivao pod oba imena, nisam siguran da je zvanicno najavljen flagship flagshipa.

kako god ovo je 99% raspad sto se kamere tice prema tome, cekamo jos.
 
n8 ke valjda n9, to jest taj se telefon po glasinama pojavljivao pod oba imena, nisam siguran da je zvanicno najavljen flagship flagshipa.

kako god ovo je 99% raspad sto se kamere tice prema tome, cekamo jos.
Kako mislis raspad sta ti ocekujes u 2017 senzor od 1020 1/1.5!!? Dal si realan?

Sent from my Nokia 5
 
znači kako vreme prolazi realno je očekivati da se u telefone ugradjuju sve lošije kamere? interesantno
 
znači kako vreme prolazi realno je očekivati da se u telefone ugradjuju sve lošije kamere? interesantno
Po cemu losije!?

808 i 1020 su ne standardni camera flagship telefoni, u to vreme niko nije mogao im pridje, ali ti telefoni ne donose profit, vecina entuzijasta je uzimala takve telefone, a njih nije puno na ovom svetu...

Sta fali kamerama sa S7 , 950, G4 5,6 ... za flagship kategoriju vrlo dobro, samo da se ne ide ispod 1/2.5 i to je to. [emoji4]
A to sto nam je pokazala Nokia da moze, to je neka druga prica, danas telefon moze biti i sirok i dugacak ali debeo to nikako ne [emoji41]

Sent from my Nokia 5
 
Kratak i jasan test [emoji4]

Aman covece napravio sam Nokia 5 temu, dokle da zatrpavamo ovde !? [emoji3]
Sumadinac vidim po forumu da si pravi Droid master, sta mislis kada ce pustiti Android 0 na 3,5,6!? [emoji41] Da li je zahtevniji od nugata, posto koristis betu na nexusu..

Sent from my Nokia 5
 
Ma bzvz je da imamo 5 nokia android tema - bolje ovde :D

Nije zahtevniji, podjednako lepo radi kao i na 7.1.1 - 7.1.2 ...

android_o.png


Android 8 FINAL samo što nije, a kad će to niko ne zna ;)
 
Za Nokia 5 konkretno se pise u njenoj temi, ova tema neka traje dok se ne pojave drugi Nokia modeli.
 
Ima li iko ikakav info zašto još uvek nema novih Nokija (osim 3310) u prodavnicama?

Ne mislim na one prodavnice sa garancijom na salveti i telefonom sa neke mreže, nego na trgovinske lance tehničke robe gde mogu da platim na 12 rata karticom.

Ko je uvoznik i gde je zapelo?

Послато са Nexus 7 уз помоћ Тапатока
 
Sutra se ova tema pretvara u nokia8 ? Bas me interesuje koju će cenu staviti za taj model

Sent from my Redmi Note 4 using Tapatalk
 
Trebalo bi biti uzivo na youtube kanalu prezentacija nokie 8. u 20:30 po nasem vremenu.

Sent from mTalk
 
pošto su svi modeli izbačeni, priču o njima nastavljamo u zasebnim temama
 
Poslednja izmena:
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh Dno