Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Sacekaj mzlo pa ako bude veci popust ili vrate onaj popust od 33% uz koji moze da se kombinuje i onaj od 25% onda uzmi i ne zali pare. Mene onaj full paket kostao 168e sa carinom i porezom a regularna cena na sajtu je 253e (na to bi islo jos 81e globe).
Nisam ja mutav sto sam narucio sve ono odjednom.

Tapatalk from Poco loco
 
To je bruka deal, sad gledam sliku uzeo si gomilu stvari za 20k dinara. To stoji, tre a imati 20k spremno za suplemente, ali usteda je nenormalna za uslove u domacim radnjama.

Ja nesto izracunah da bi me 5kg wheya i 2.5kg+2.5kg caseina sad kostalo (da ima tih 25% za prvu kupovinu) oko 16 500, s'obzirom da bi islo 30gr wheya i 30gr caseina dnevno, to je 5 i po meseci da budem pokriven. Za 16.5k whey i casein za taj period je top prica. To mu dodje ravno 3k mesecno.
 
To ti kazem, nije previse. Za sve treba imati pare u steku, malo malo pa iskrsne neka dobra ponuda. Ja se tu ne femkam ni trenutak. Jeste, trosim pare mnogo brze nego inace ali nicega mi ne nedostaje.

Tapatalk from Poco loco
 
Samo da javim da sam upravo na MYPROTEIN iskombinovao popust sa referalom 25% i popust od 30%. Fora je da porudžbina mora da bude preko 3000 (čini mi se). Ispod te cifre se može iskoristiti samo jedan popust.
Na ukupnu cifru dodali su mi troškove dostave 1.230 din.
Ne znam samo da li će me naši nešto ocariniti, mislim da ne bi trebalo...

Btw, ako nekom treba može da me kontaktira za referal na PM :)

myprotein.JPG
 
Samo da javim da sam upravo na MYPROTEIN iskombinovao popust sa referalom 25% i popust od 30%. Fora je da porudžbina mora da bude preko 3000 (čini mi se). Ispod te cifre se može iskoristiti samo jedan popust.
Na ukupnu cifru dodali su mi troškove dostave 1.230 din.
Ne znam samo da li će me naši nešto ocariniti, mislim da ne bi trebalo...

Btw, ako nekom treba može da me kontaktira za referal na PM :)

Pogledajte prilog 258657
Lupice ti PDV, to racunaj sigurno.
Ako narucujete grupno javite da se ucipim i ja posto ne verujem da bih nakupio za 8K opet. Imam zalihu praskova za godinu dana. Sada bih neke testere, omegu, mozda jos neke vitamine.
 
Likewise, neke sitne stvari :)

Dostava nije free jer nisi presao 40-60e, kako kada, koliki je minimum za free dostavu.
 
Dosta je free ako se prebaci 8600 din ukupno. Koliko vidim.
 
~70e onda, povecali jos vise od proslog puta :)
 
Nisam upamtio to, za mene je bilo 40e, pa 50e, verovatno sam zato i mislio da je 60e kod tebe.
 
Jel ima neko preporuku za neki komplex vitamina i slicno sa myprotein?

I kako bese oni salju?
 
Poslednja izmena:
Obicna posta trenutno :(
 
Obicna posta trenutno :(
Šta to menja?
Zar svakako ne dolazi ~33% za carinu i PDV?
Jedino ako naša pošta ne pušta "hemiju" [emoji14]

A taman sam hteo da se pridružim za mega pakovanje omege 3.

Sto se vitamina tiče, Opti-men vidim da ima kdo nas, 180 kapsula 4.000 dinara. Probaću da naručim u ponedeljak. Više se isplati nego sa iHerb-a.
 
To znaci da dugo putuje. Pre godinu dana je stiglo iste nedelje, express carinjenje, a isto kostalo. EMS valjda, nije DHL.
 
Jel ima neko preporuku za neki komplex vitamina i slicno sa myprotein?

I kako bese oni salju?

Siberian heath sport complex. U pakovanju nr 120 tableta, 2 puta po jednu dnevno posle obroka se uzima. Cena je 2420 dinara.
 
Hvala, moram samo da vidim sa doktorima sutra jel smem posto mi je vec par meseci redukovana ishrana i ne unosim gotovo nista od voca i povrca

Sent from my MI 6
 
Hvala, moram samo da vidim sa doktorima sutra jel smem posto mi je vec par meseci redukovana ishrana i ne unosim gotovo nista od voca i povrca

Sent from my MI 6
Ne da smeš, nego moraš.

Jedino je pitanje ako imaš neku terapiju...
 
Poslednja izmena:
Na terapiji sam na zalost inace bi odavno poceo da uzimam neki dodatak

Sent from my MI 6
 
Jel se zna do kada traju ti popusti koji mogu da se kombinuju? Ja bih kupio par stvari u skorije vreme.. Kad kupujete tako u vecim kolicinama, kako skladistite to posle otvaranja? Koliki je rok trajanja kada se otvori protein recimo?
 
Tema se otvara i za ostale prodavnice dodataka ishrani koje salju u Srbiju.
 
Kako proveriti da li se sabiraju trenutno popusti sa MyProtein i preko referala?
Da li se sada sabiraju?

Išao bi paket preko Austrije pa računam da isporuka neće biti problem i da će biti besplatna.
 
Evo da ti pomognem i podignem temu ;)

Spremam se da napravim popust-na-popust porudzbinu pa me isto ovo interesuje.
 
Pa ubacis u korpu i probas?
Ako se ne sabiraju ne narucuj sa tog naloga gde si iskoristio referral ;)

Mada su u AT cesto i dodatne akcije, pa ako se skupi i referral, mislim da nece da ide :)
 
Ja hteo da uzmem njihov alpha men multivitamin, zeznuh se što nisam prošli put, ali ne treba mi ništa osim toga.

Skoro sam popio onaj sa iherba i više nikada neću naučiti odatle. Očajna im je podrška.
 
Razmisljam se kakvi su ovi vitamini sa MyProteina? Da li su kvalitetniji sa iHerba od renomiranih proizvodjaca ili je to sve slicno.

Konkretno razmisljam o Zinc i Magnesium ili ZMA.
 
ZMA mislim da ti je svejedno, ali oni bas multivitamini ima razlike koji je primerak.
Ne znam kakva je situacija "medju proizvodjacima", tj. da li ima neceg da nema stvarno vitamina, ali vidim razlike recimo kada iz necega moze da se resorbuje B grupa, i kada ne moze.
 
Да ли се ти витамини пију јер некоме фале или их не уноси довољно кроз редовну исхрану или се по некој шеми додатно пакују у организам? Ја једино понекад узмем витамин ц а за остале не осећам неку потребу нити ми у лекарским резултатима нешто недостаје.
 
Piju se kada ti trebaju :) Samo A/E i slicni koji se u mastima drze mogu da se drze u organizmu, za ostale je bitno da se redovno unose!
 
Nazad
Vrh Dno