Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Stigao paket sa myprotein.rs, 31.10. uveče sam naručio i danas stigao.
Na ~5500din vrednosti robe 1450din PDV i ostali troškovi što je tačno koliko treba, nema iznenađenja.
Jedino sam se brinuo kako pakuju ali sve je stiglo u komadu dobro upakovano u velikoj kutiji.
Sve u svemu uzimaću opet...
 
Uzima li carina neku nadoknadu za "hendlovanje" paketa?
Nesto tipa 'naknada za carinski pregled' i slicno.
 
Uzima, PDV je bio 1100din i 350din su otvaranje paketa i šta još već ide.
 
Znaci PDV ide i na posiljku ispod 50e?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Uvek je tako i bilo.
 

Prilozi

  • ev.jpg
    ev.jpg
    78.1 KB · Pregleda: 99
Poslednja izmena:
Nema opcije slanja sa evitamins tako da trenutno ne može da se naruči.

Što se tiče iherb evo i ja hoću da poručim i vidim po netu ima kodova za 10% popust.
Ukupna vrednost robe je $61.87 ali sa popustom ispadne $47.27 (+$27.86 za DHL, koje dranje).
Koju će cifru da stave na fakturu i kako rešavate ako stave ovu bez popusta?
 
Pisano je već, najsigurnije da si i pre popusta
Ima stvari koje snize shipping za par dolara, pa probaj da ubaciš nešto od toga.
 
Poslednja izmena:
Ponovo narucujem sa i herba i ponovo se konacna cifra na PP razlikuje od order total, i to skoro za 10usd!
 
Poručio sam u ponedeljak i u četvrtak stiže paket pa ću da vidim kako ću proći sa carinom.
 
Znači dhl je oko 26$, iako u kalkulaciji stoji 19!

Htro sam sa Swanson da poručim, ali neke artikle navodno ne mogu da pošalju, videću sutra ponovo da napravim neku kombinaciju.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
kome treba info (da budem od koristi zajednici): narucio sa swanson vitamins proslog meseca. ko ne zna, oni su slicni vitacost-u.

pre par godina sam probao da narucim ali je postarina bila preskupa - ekspres fedex. vitacost je uvek bio najpovoljniji. cesto sam dobijao i poklon vaucere. nema ih u poslednje vreme, a i buy one get one free je redak.

swanson - za ono sto sam narucio jeftiniji par dolara od vitacost, a i imaju mogucnost slanja obicnom postom - jeste fedex ali kod biranja izabrati da local post isporucuje. cena postarine je bila oko $8-9 sa partial tracking koji je skuplji od no tracking za, recimo 15 centi. stiglo za 11 dana od dana slanja. na slanje sam cekao 3-4 dana. ukupno oko 2 nedelje bez carine.

solidno upakovano, nije bas kao vitacost galantno ali nije ni lose. kao i vitacost, na kutiji je nalepljen racun sve sa umanjenjem od diskaunta.

sve u svemu, preporuka za swanson. alternativa vitacost, ustedeo sam par $ a i hteo da probam.

kome treba $10 off ali na minimum order $50.00 neka se javi na pp.

Nema više te jeftinije poštarine, najjeftinije 23$ i to rok isporuke 15 dana!, jeste jeftinije par $ od Iherb i DHL, ali, neka hvala (dal ce i da carine ili ne, neću da mislim)
 
Ipak danas stigao paket sa iHerb, malo su požurili :)
Nije bilo dodatnih troškova. Ako se uzme da bi PDV+troškovi obrade bili oko 1500din onda ovih 28€ za DHL i ne ispadnu tako mnogo.
Subtotal €46.16
Shipping €28.08
 
Jesi imao neki popust?

Ovo je moj
Subtotal $39.15 USD
Shipping and handling $19.53 USD
Total $58.68 USD
Ne vidi se popust od nekih 15USD
Sad ne mogu da se logujem na PP, ali cini mi se da je iskocila veca cena za postarinu, tako da je total bio 65usd, ipak ne znam ko tu mulja, od banke je stigao sms na 58.68usd.
 
Imao sam popust od 10,5€.
 
Moze neki kontakt na pp gde kupiti povoljan protein kod nas (ne zvanicne radnje)

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Pitao sam podršku za to i rečeno mi je da će staviti cenu sa popustom tj. koliko sam platio i odvojeno cenu transporta. Fakturu nisam ni dobio ali da je bila cena bez popusta ocarinili bi paket.
 
Nisam siguran dal je bila ova informacija, ali probao sam da platim na myprotein.rs sa dinarskom Visa Inspire karticom iz Inteze, prošlo bez problema, naplatili tačno u dinar koliko je izašlo na sajtu.

VIPRS kod za 40% popusta radi.
 
Poslednja izmena:
Jel naručujete sa myptotein.rs ili uk ili...?

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Sa RS domena.
 
Ko može na inostranstvo da naruči 45% popusta je na proteine, 40% na sve ostalo, a isporuka za Nemačku je besplatna na porudžbine preko 50€ (slično je i za ostale EU zemlje).
 
Pitanje za MyProtein

Da li trenutno ima neki trik za veći popust od aktuelnog (Black Friday 38%)? Pitanje je za adrese u Srbiji.

Znam da je jedno vreme bila fora za dodatnih 10% na prvu porudzbinu npr. i da je radila uz postojeće kodove.
 
Poslednja izmena:
15% cashback vazi samo za myprotein.com!
 

Prilozi

  • mp.jpg
    mp.jpg
    74.3 KB · Pregleda: 89
Racun sa popustom od 40% mi je 4.377 din. Na to ide pdv 20%, trosak otvaranja posiljke 350 din i dostava 1.230 din ako nisam nesto propustio.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Mozda bude bez dazbina :)

Myprotein.com nema isti asortiman kao uk i rs, a za ova 2 ne radi cashback!
 
Ako je neko zainteresovan da porucimo zajedno i izbegnemo troskove slanja sa myproteina neka se javi na pp. Porucio bih u vrednosti oko pet hiljada.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
I ja narucujem, fali jos 17eur do limita za free shipping, ako ima neko iz BG, da doda.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno