Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Ne znam kako ali i sa tim popustom je dosta skuplje nego preko myprotein.ba sajta i uobicajenim popustom.
 
Do koliko ono moze da carina i pdv ne dodju i lezarina ?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Pdv ti dolazi svakako kada je myprotein u pitanju, carina ide preko 50e.
 
I omega je jeftinija:
 

Prilozi

  • uk.png
    uk.png
    26.5 KB · Pregleda: 90
  • ba.png
    ba.png
    33.3 KB · Pregleda: 75
Pdv ti dolazi svakako kada je myprotein u pitanju, carina ide preko 50e.
Oce li to ici preko poste pa platim postaru ili ono imam speditera i to ? To mi se ne isplati.

Koliko mi mogu izaci troskovi narucih prije 2 dana, 46.4£ sa dostavom?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Na iHerb-u akcija 12% popusta do 01.12. Promo kod: BFSALE12
 
Sta preporucujete na iherbu od b, c i d3 a da nije solgar, kakav je ovaj now foods?

Sent from my Mi A1 using Tapatalk
 
Davno sam narucivao sa iherba.Kakva je situacija kad salju sa DHL-om. Jel i dalje nema PDV kad je ispod 50 evra paket/
 
Problem može da bude jer iHerb stavlja punu cenu na račun, a naplate sa popustom. Onda mora da se šalje DHL-u dokaz o stvarnoj sumi koja je plaćena.
 
Problem može da bude jer iHerb stavlja punu cenu na račun, a naplate sa popustom. Onda mora da se šalje DHL-u dokaz o stvarnoj sumi koja je plaćena.
Daju fakturu sa popustom.
A carina bez obzira na to može da proceni na skuplje. Tu nikakvi dokazi ne pomažu, jer je to njihova procena. Imate moje skorašnje iskustvo u skorijim postovima.
 
Poslednja izmena:
Moja greška. Imao sam manji problem kada su mi umanjili račun za poene, to se nije videlo na fakturi. Popust se vidi.
 
Da li je neko nasao neki preparat za poboljsanje sna? Da ga koristi i zaista vidi kvalitet u spavanju, takodje i da lakse zaspi. ZMA sam probao (mozda nije bio dobar proizvodjac) nisam video nikakve razlike, razni pojedinacni vitamini i minerali takodje nisu pomogli.
 
Da li je neko nasao neki preparat za poboljsanje sna? Da ga koristi i zaista vidi kvalitet u spavanju, takodje i da lakse zaspi. ZMA sam probao (mozda nije bio dobar proizvodjac) nisam video nikakve razlike, razni pojedinacni vitamini i minerali takodje nisu pomogli.

Ja svako vece merim spavanje sa honor band 5, deep sleep mi se poveca u proseku za 10% kada uzmem magnezijum malat. Ovaj sam uzeo https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Magnesium-Malate-1-000-mg-180-Tablets/692
 
Status

Shipment is being cleared through Customs in country of destination


Zna li ko sta znaci ovo, sa myprotein kupljeno?
Dostavu vrsi postnl

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Ja svako vece merim spavanje sa honor band 5, deep sleep mi se poveca u proseku za 10% kada uzmem magnezijum malat. Ovaj sam uzeo https://www.iherb.com/pr/Now-Foods-Magnesium-Malate-1-000-mg-180-Tablets/692

Zanimljivo, hvala. Ima vise oblika magnezijum pa bice da sam koristio neki jeftiniji. Probacu i ovaj.

Pokusaj sa asvagandom. Imas je u bilo kojoj prodavnici zdrave hrane, 500-600din. Takodje utice na smanjenje anksioznosti, stresa i nervoze.
Proguglaj ako te ne mrzi.

Koristio sam ali preko dana. Nisam uvece, probacu ponovo. Preporucuju ovu KSM 66.
 
Preporuka za KSM 66, običnu nisam osetio(možda i šljaka nešto ali efekte nisam osetio).
U prahu je Ašvaganda prilično odbojnog ukusa.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Preporuka za KSM 66, običnu nisam osetio(možda i šljaka nešto ali efekte nisam osetio).
U prahu je Ašvaganda prilično odbojnog ukusa.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
Ja sam pre nekih dve nedelje porucio asvagandu od firme Nutrilife i kao poklon dobio kutiju njihovog preparata SF1. Za sad je jos rano da ista kazem, ali mi se cini da imam vise energije...Ima takodje i kod Ogistre da se naruci, on prodaje asvagandu od Yamamoto nutrition.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh Dno