Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

^nista, bukvalno :) Ali da li je i za (anti) catabolic dovoljan BCAA?
 
Kod mene za izolat 2.5kg trazi oko 6000din sa 33% popusta, PDV+Car. ukljuceno, i to onaj bez ukusa. Imate opake popuste :).


Inace, whey se preporucivao zbog brzine. Ali ako je tacno da anbolic window traje 24-48 sati sta onda?
meni je 40+25%. Ako oces narucicu ti na tvoju adresu da ne bacas pare bez potrebe.
 

Prilozi

  • слика.JPG
    слика.JPG
    18.1 KB · Pregleda: 127
Poslednja izmena:
Za anticatabolic postoji alternativna teorija, da u krvi vec ima dovoljno proteina iz prethodnih obroka. I to proteina koji su vec "max to the metal" i spremni za akciju.
 
@weasel: Nisam jos planirao ali me zbunila tako mala cena. Thnx na predusretljivosti.
 
Ali vidis da mu je takodje nabudzeno 40%, a standardno je 33%. :smoke:
 
^i nije.. na .rs sajtu je jeftiniji ovog puta ;) 6900. 2900/6900 je 42% cene (58% popusta), to jeste 33+25% popusta :)
 
Zar ne ide referal na preostali iznos tj. ide 25% od (100-33)%?
 
jeste 40% i 25%, ali nije 65 vec oko 58 kao sto nije 33i 25 58 nego manje
 
Poslednja izmena:


Ko oce da narucuje nek se javi dam mu kod i ima 40%.
Ja ne verujem da cu uskoro opet.
 
Poslednja izmena:
Ajd ko zeli mozemo da formiramo zajednicku porudzbinu da skinemo postarinu.

Nisam nesto planirao ali ako hocete grupno zasto da ne.
 
Vazano za porudzbinu, samo da se smislim sta mi treba i eto me ;)
iBCAA sigurno hocu, ostao mi je onaj obicni :)
 
Ako treba nekome myprotein bcaa imam ja kod sebe viska po 1 kg, bitter lemon ukus.
 
SajberKur, alfa, k1z4

Da li jos nekog cekamo za soping? :)
 
Moramo da napravimo konsenzus sa kog sajta da se poruci posto kod vazi za .rs

Drugo, da li moze da se otvori novi acc (zbog referala) sa istim podacima(adresa, paypal) kao vec postojeci acc?
 
I ja bih uzimao nesto, sta preporucujete od proteina, multivitamina, omega 3 i aminokiselina?
 
Moramo da napravimo konsenzus sa kog sajta da se poruci posto kod vazi za .rs
Proverite cene. Skoro uvek je jeftiniji UK sajt. Trenutno je 40% na UK sajtu popust ;)

Drugo, da li moze da se otvori novi acc (zbog referala) sa istim podacima(adresa, paypal) kao vec postojeci acc?
Mmm, ja sam isti, identican nalog koristio na UK sajtu.
Otisao na MyProtein.com, ulogovao se, otisao u Meni, izabrao Ship to: Serbia, locale: United Kingdom, Currency: EUR.

Probaj currency EUR na .rs sajtu, mozda ce biti iste cene kao na UK?
 
Nemoj istu adresu i ime.
PayPal isti moze, oni i ne gledaju koji je PayPal nalog.
 
To malo komplikuje jer ne pada mi niko na pamet na koga bih porucio, a da nije na mojoj adresi. Moram da smislim :)
 
U firmu? Samo ne stavljaj ime firme!
 
Ako imate još mesta u paketu uzeo bih i ja neki Whey da probam

Sent from my MI MIX 3
 
Ako je isti stan, mozda prave problem. Mislim, niko to ne gleda rucno garantovano.
Ali prezime + adresa mozda sistem proveri.

Ja imam kafice ovde, koji znam da ce prihvatiti paket za mene 100%, pa sam na njih porucio.
 
Probacu prvo na istu adresu, drugo ime, valjda ce odmah pri registraciji da odbije ako ne moze.
 
Isto, ako ima mesta uzeo bih i ja impact whey izolat kesa od 2.5kg. Ko narucuje nek javne ako moze :d
 
Slobodno isto ime adresa i sve na novom accaunta. Ja narucio tako. POslat mi je naredni paket na sve isto, tako da sto se toga tice opusteno.
MIslim nije paket jos stigao ali je poslat pre nekoliko dana, tako da ne verujem da sad moze da nastane problem.

A za kod koji sam vam dao, ja kolko sam video vazi i na .com i na .rs ili sam bio pijan ;)

I narucite jos omega3 za alfa :d
 
Nazad
Vrh Dno