Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Jel kupovao neko na Myprotein juce, imam problem, placanje ne prolazi, ne znam dal je do banke ili do MP.
Ovako stoji od sinoc
 

Prilozi

  • mp.jpg
    mp.jpg
    185.6 KB · Pregleda: 94
Na kraju je prošlo, ali kartica, PP je stalno odbijao.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Ja naručio sa Britanskog, na Nemačku adresu, ali ni kartica ne prolazi.

Probao prvo PayPal, koji 3 puta nije hteo, onda probao karticu (radi kartica, plaćao juče i ebay i u Hrvatskoj Tomato dopunu za telefon) koja je u trenutku plaćanja imala 50 evra preko tražene sume. Vidim da je novac rezervisan, ali ne stiže poruka da je plaćeno. Dobio mejl da ne prolazi uplata od strane MyProtein-a, probao opet istu karticu, ali iz nekog razloga neće.

Adresu pišem bez broja, a broj zgrade u posebnom delu za to. Sve to sa označenom opcijom da adresa dostave nije ista kao adresa plaćanja.

Jel ima neko ideju u čemu je problem?
 
Makar smo utvrdili da je problem do MP, umalo da pisem PayPalu.
 
Što se PP tiče na MP da, ali šta je problem kod mene?

Tebi je kartica prošla, meni ne.
 
Niko?

Kako kucate podatke? Sa kvačicama ili bez? Da li adresu pišete bez broja objekta, pa njega u dodatnu rubriku predviđenu za to?
 
Ja pišem bez kvačica i broj objekta gde piše da se upiše.

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Sve bez kvačica, i adresa i ime.
 
Kod nas i dalje nema tecnih belanaca u tetrapaku i sl?

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Ovi sa MP nisu skinuli ceo iznos odjednom, nisam primetio i blokirao karticu za online i danas stiže poruka da je odbijeno plaćanje ka MP za tih 5eur razlike.
Ovi su izgleda stvarno neki diletanti, ni plaćanje preko PP im ne radi, pitam se kakav je kvalitet robe!

Послато са Le X820 помоћу Тапатока
 
Kod nas i dalje nema tecnih belanaca u tetrapaku i sl?

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Ja kad sam računao cene, uvek je cena po 1gr belančevina ispadala vrlo slična kao da si uzeo živa jaja, a opet u žumancu imaš i najviše belančevina, i ostalih čudesa.
Po kojoj ceni si ih ti nalazio?
 
Ja kad sam računao cene, uvek je cena po 1gr belančevina ispadala vrlo slična kao da si uzeo živa jaja, a opet u žumancu imaš i najviše belančevina, i ostalih čudesa.
Po kojoj ceni si ih ti nalazio?
Nisam ih uopste nasao na nasem trzistu a bio bih spreman da platim skuplje nego da odvajam zumanca.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Nisam ih uopste nasao na nasem trzistu a bio bih spreman da platim skuplje nego da odvajam zumanca.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

OK...ako nije tajna kako si došao do toga da je ipak bolje odvajati žumanca? Msm količina masti je smešna, a ima ludilo korisnih EAA, više nego belance, i gomila vit+min+vit D.
ako te mrzi da kucaš, ništa...ili ti samo treba ogromna količina belančevina? pa ne bi da jedeš 10+ jaja dnevno?
 
OK...ako nije tajna kako si došao do toga da je ipak bolje odvajati žumanca? Msm količina masti je smešna, a ima ludilo korisnih EAA, više nego belance, i gomila vit+min+vit D.
ako te mrzi da kucaš, ništa...ili ti samo treba ogromna količina belančevina? pa ne bi da jedeš 10+ jaja dnevno?
Samo kazem da je prakticnije iz tetrapaka nasuti koliko ti treba belancevina, bez zezanja oko zivih jaja i odvajanja, bacanja ili cuvanja zumanjaca. Nikada nisam pojeo vise od tri cela jaja a dodavao sam uz to i 4-5 belanaca.

Sent from my MI 9 using Tapatalk
 
Samo kazem da je prakticnije iz tetrapaka nasuti koliko ti treba belancevina, bez zezanja oko zivih jaja i odvajanja, bacanja ili cuvanja zumanjaca. Nikada nisam pojeo vise od tri cela jaja a dodavao sam uz to i 4-5 belanaca.

Sent from my MI 9 using Tapatalk

Što bre?! E, ja u tvojim godinama!!...Šalim se, msm opušteno možeš jesti do 5 jaja za obrok da ne brineš ništa, čisto moje mišljenje.

Možda nadješ ovde, ako ne, svakako nešto nadješ jer imaju gomilu zezancija oko klope iz madjarske.
https://www.hungarikumcentar.rs
 
Jel zna neko kojom kurirskom službom šalje MP paket za Nemačku?

Koliko obično prođe vremena od naručivanja do pakovanja, a koliko do isporuke?
 
Planiram ove sedmice prvi put da narucim sa myprotein-a pa ako moze neko da mi razjasni malo -
Ako sam dobro razumeo:
ispod 50E - 20% PDV + postarina
iznad 50E - 20% PDV + 10% carina bez postarine?
kako izgleda to otvaranje na carini? nadam se da ne otvaraju kese koje narucis? Mislim ipak se to jede, ne bih voleo da mi dodje otvoreno.
 
Ima neko preporuku za pre workout? Probao sam Hot Blood i Sportnahrung Power Pump, ovaj prvi ni da pipne, drugi kao nešto ali ništa specijalno.

Hteo bih samo da napomenem da sam generalno jako "otporan" na kofein, lekove i slične stvari (i ovo nije self-diagnosed, recimo za glavobolju moram da uzmem minimum 2x400mg Brufena da bi imalo efekta, popijem 2 Redbulla i Monster i odem da odremam, kafa me ne razbudi nikada itd...)

Takođe trenutno korisim Optimum Nutrition Gold Standard 100% Whey i Muscletech Nitro Tech Whey Gold, oba su pri kraju, pa razmišljam koji da uzmem sada. Razmišljao sam da probam Ironmaxx orange-maracuja, probao sam i ima nestvarno dobar ukus, mada čujem da ljudi preporučuju i THE Protein Hydrolized Whey (pravi se u Sloveniji, navodno je zakon), pa eto, ako neko ima iskustva slobodno neka kaže.

Sada mi je cilj da izgradim lean muscle i smršam tokom zime (znam, sad se bulkuje, ali imam već dovoljnu kilažu, vreme je da se redukuje mast) pa takođe razmišljam da uzmem i Animal Cuts. Ono što me zanima je da li treba da nastavim sa kreatinom (koristim Dymatize Nutrition Creating Monohydrate) ili da ga u potpunosti eliminišem.
 
Ne deluje to niti na mene, pa sam batalio. Treba ti ionako samo dobra volja.
 
Ne deluje to niti na mene, pa sam batalio. Treba ti ionako samo dobra volja.

Svakako, bez toga ništa. Nego rekoh možda ima nešto jače da me "prodrma", ima dana kada dođem sa posla i jedva se nateram da odem na trening :)
 
Ako neko ima refferal code, neka pusti na pm.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Refferal code ti ne znaci nista, ne sabiraju se bonusi odavno. Ukucaj VIPRS i imas 40% off.
 
Izgleda da su ukinuli pakovanja od 5kg Myprotein wheya.
Nema ih vise ni za jedan ukus.
 
Pre će biti da neće da šalju ovamo, pošto ih na UK sajtu ima.
 
Ok, hvala na odgovoru.
Porucio bih 2x2.5 kg, sto izadje 6000rsd, da li ce pored pdv+dostave naplatiti carinu?

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Koliko je to u eurima?
 
51e po srednjem kursu

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Lično ne bih rizikovao.
 
Nazad
Vrh Dno