Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Za koga nije,za one sto bi spor protein da se vari 4h u noc? Dodas 2 kasike maslinovog ulja uz sejk ili pojedes nesto masno, i usporis varenje koncentrata na nekoliko sati takodje. Od vise profi bildera sam cuo za to, i to za izolat, ne koncentrat koji je sporiji. Niko od njih ne pije kazein.

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Šta je VIPRS?
Kod koji važi samo za naručivanje na Srbiju?
Jel ti cena kazeina bez ukusa?
Da, 40%.

Vanila ukus, ne znam iskreno kog je ukusa neutral kazein, i da li bi ga svario kao whey.
28e plus carina me izadje 2.5kg
 
Jel se taj popust od 40% sabira sa trenutnim popustima?
I jel važi samo za sajt .rs ili može i za UK?
 
Samo za RS, UK sajt nekada ima svoje 40% kodove.
Nikakvi popusti se trenutno ne sabiraju.
 
Ako vam ne radi stranica za Referrals:
https://www.myprotein.com/myreferrals.list

Kliknite na Menu, pa izmenite ili valutu (ako je RSD, promenite u EUR ili obratno).
Ako i to ne pomogne (nego vas opet baci na About-us page), izmenite jezik na United Kingdom (JEZIK, ne Shipping to).
 
I sta onda,ako prodje rade referali+ popust?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
^ne. Samo ako vam zatreba stranica sam pomenuo.
Ipak nije lose na 10ak poudzbina da napravite razlicite naloge, dobijete 100e za referral bonus i free proudzbinu.

A mozda i prorade kasnije pa ce vam trebati.
 
Stigao mi jedan paket.... dva itema sa otvorenim seal-om, polu istreseni po paketu :( Paket izgleda nije ni otvaran na carini cak, jer nema onog "Posta" selotejpa.
Prvi put mi se desilo da nisam siguran ko je shebao paket, a def. mi se ne koristi nesto sto je otvoreno :(
 
Naravno,slikaj to i zalba. Posle zalbe u kantu.

Koji proizvodi su u pitanju?

Sent from my SM-G955F using Tapatalk
 
Aminos. Bas skupe stvari i sa popustima i svim..

MP mi ne deluje kao ozbiljan biznis koji bi ovo resio samo slikama (iHerb mi nije pravio probleme generalno za takve stvari, ali verovatno jer sam bio 10 godina VIP klijent, a ono sitni itemi..).
Mozda ce morati chargeback, srecom ovo je skroz slucajno placeno Visa Platinum karticom :)
 
Alfa, mozda sam vec pisao, ali kod mene je bas suprotna situacija bila. iHerb trazio da saljem paket nazad o svom trosku, pa da rade refund, zavrsilo se chargeback-om. Sa mp sam imao slican problem, trenutno ne mogu da se setim iskreno sta je tacno bilo, ali ljudi izasli u susret, sve reseno u 1-2 emaila. Cak mislim da ni slike nisam slao.
 
Banka odobrila chargeback? Koja?
Posto su suplementi malo teski za procene...
 
Uzimao sam ranije Alpha Men i Omega 3 Plus od Mp, sad mi treba preporuka sta je ok a ne preskupo da pazarim kod nas

Sent from my MI MIX 3
 
Jedino iole isplativo je mozda od Ogistre Omega 3, ali nije isplativo kao kod MP.
Za multivit ne znam ista isplativo.

@optical, kako si dobio novac nazad za MP? Na karticu ili ne?
 
Ljudi iščitao sam celu temu ali dosta se stvari menja na dnevnom nivou. Ponestane mi whey-a, uzeo bih ponovo, do sad sam koristio Ultimate Nutrition Prostar Cookie & Cream. Sada bih po prvi put uzeo kreatin. Pitanje je gde uzeti Whey i kreatin, gde je najisplativije?

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Čitao jesam, i znam da se uglavnom poručuje sa myprotein i OptiMan sa iHerb-a. Ali značilo bi mi da neko ko je u skorije vreme porucivao, šta je najbolje uzeti od Whey sa myprotein i koji kreatin. Pratim stalno šta se piše, nisam nikad do sad poručivao pa se nisam udubljivao toliko, takodje ne razumem se najbolje u suplementaciju.

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk
 
Poslednja izmena:
^ovo za kerefeke nije generalno tacno, ali za MyProtein jeste. Razlika izmedju koncentrata i Hidrolizata (koji je kao top stvar za whey..) je u praksi nebitna (slican % proteina, a nimalo laksi za mucenje).
Ali da je poredjenje sa ON Hydrowhey ili Dymatize ISO100, videli bi razliku.
 
Ajde bre alfa, opet ti...
Procenat proteina i lakoća mučenja - dve najbitnije stavke kod proteina...

Najvažnija je vrsta proteina, količina ostalog (dakle masti i UH u njemu), cena po gramu proteina.

Ako je iznad zadovoljena, naredna stavka je ukus (o kojima ne vredi raspravljati), jer svako treba da se počasti posle treninga. Mnogo bolje ukusom whey-a (koji uopšte neće negativno uticati na rezultate), nego drugim glupostima od hrane koji itekako umeju da unište poduži period truda i odricanja.

Ispravi me ako grešim, ali ti ne koristiš šejker za mućenje, zar ne?
U svakom šejkeru se svi odlično mute! Odavno je prošlo vreme suplemenata koji ne mogu da se rastvore ili pene. Da li će se umutiti za mikisekundu ili 2 sekunde ne bi trebalo nikome da bude bitno.
 
Ja ne znam sta onda koristim kada ni mućkanjem u blender kapsuli (ne blendujem, nego samo koristim onu cašu od NutriBulleta) ne mogu ni 20 sekundi da ga umutim. Ostanu grudvice. Probao u teglici, jos gore.
Probao blender - penuša gore nego šampanjac, bukvalno.

Evo, slikaću ti ovih dana kad budem mutio u teletani.

ISO100 i Hzdrowhey se umute i bez da se pokrenu, MP-ovi ne mogu ni blenderom da smutim dobro. A to se posle i na stomak odrazi.
 
Peni myprotein bas dosta. Ali lako se muti u sejkeru, pa mi ne smeta
 
Alfa, ako ti se odrazi na stomak, onda ti je stomak osetljiv.
E sad, nemam MyProtein (osim onog bez ukusa koji i ne koristim), pa da proverim kakav je. Ako mi padne šaka baš ću napisati kakav je u poređenju sa ostalim brendovima.
 
Probaj i taj bez ukusa, nema bitne razlike naspram vanile barem. Niti da li je hidrolizovan ili koncetrat.


Inace, sporo ide bas claim oko povrata... cini mi se da ce ispostovati (hteli su smizle na racun da vrate, posto su cene sada vece :D, ali kazu poslace samo opet paket, sto mi odgovara). Videcu.. ako ne, bas cu isprobati kako radi Purchase Protection prvi put, sa Visa Platinum karticom ;) Mada mi se cini da je skroz neisplativo :(
 
Poslednja izmena:
Evo slika. Ovo je ustvari super, prvi put mi je ovako dobro umucen. Obicno ima i grudvica oko ceo santimetar da ostane.
I ovo je zbog dextroze malo bolje umucen (ali ima eto pene bas), dok bez nje je uvek uzas, grudvice su obavezne, kao i lepljenje za ivice.

A i sada ima 10ak grudvica oko pola santima. Vide se samo jedna/dve na slici, cini mi se, ali kada se pije osete se svih 10.
Prva slika je nakon 5-6sek muckanja, druga nakon 10ak.


@Optical, tnx. Izgleda da su poslali opet paket, sto mi je bolja opcija (trenutno su itemi skuplji i sa MPRS33, VIPRS ne deluje, niti combo referral), nego vracanje i na karticu (mrzim kursne razlike) a pogotovu od vracanja na racun.
Mada su dokazi ubedljivi, nije ni imalo mnogo da se sumnja.

Ali koje face na carini - ostecen paket, oni ga pustili samo i (posta) naplatili "dostavu"! Umesto da se unisti ili nesto, a ne da se korisnik cima.
Sreca samo da nije naplacena carina, to bi bio haos posle da se objasni da je zamena poslata i da je vec placena carina!
 

Prilozi

  • 20190723_132459.jpg
    20190723_132459.jpg
    1 MB · Pregleda: 74
  • 20190723_132515.jpg
    20190723_132515.jpg
    1,018.8 KB · Pregleda: 67
Poslednja izmena:
Ja imam bas takav i muti se sve osim kazeina koji je muka za sebe.

Tapatalk from Poco loco
 
Imam i ja, ali pranje toga je mlacenje prazne slame (10 ovih bobica operem dok jednu mrezicu sejkera), a i opet ne ide MPW bez grudvica, samo nisu velike kao ovde. Pene ima sa sejkerom.


Probam sam pre koji minut bas da umutim whey, dex i BCAA sa ukusom samo lakim muckanjem. Skoro bistro, ocigledno ove MP BCAA sa ukusima imaju stabilizatore/emulgatore dosta. Sa iBCAA bez ukusa je isto kao i bez njih.
 
Nazad
Vrh Dno