Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Koje biste multivitamine preporucili sa iHerb? Hteo sam da uzmem Centrum kod nas ali sam dosta citao da nije bas tako dobar kao sto kazu i video da dosta ljudi preporucuje Rainbow Light Men's One
 
Rainbow Light Men's One
OPTI-MEN
Enzyme Nutrition Multi-Vitamin, Men's
ADAM

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Opti-men mi je bolji, ali je ovaj drugi nešto jeftiniji. U suštini, koji god da uzmeš od njih nećeš pogrešiti.
 
Pa ovaj be leci sidu i koronu zajedno,ima i kriptonit u sastavu

Vozim drumski bicikl i na tezim usponima 7-8km ide tesko

Sta je preporuka od ovih zezancija,ono da dobijem turbo bost
Uzmi običan kofein X

Ubaci i neki multi od tih pomenutih. Ali najbitniji su kvalitetan san i klopa pa tek onda sve ostalo.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Poslednja izmena od urednika:
Najvaznije je da misice lepo pred voznju napunis glikogenom vece i jutro pre nego sednes na bicikl. Poneses jednu bananu i pojedes pola pred uspon i pola na pola uspona da odrzis nivo secera tj energiju. A eventualno dopunis sve to sa aminokiselinama BCAA ili glutamin. I naravno da se dovoljno hidriras vodom pogotovo ako je toplo napolju.

Mogao bi da podelis sa nama o kojim usponima je rec.

Послато са SM-G965F помоћу Тапатока
 
Dostavlja li dhl normalno u Srbiju? Narucio bih nesto sa iherba pa da ne placam dzabe

Sent from my phone
 
Porucio prije 2 dana sa iherba danas vec u Bg stiglo

Sent from my phone
 
Nisam nikada narucivao nista sa myvitamins (niti sam ikada narucivao suplemente iz inostranstva), moze li neko ko jeste, ili se dobro raspitao, da mi razjasni par stvari:

1) imaju li proizvodi kupljeni sa myvitamins prednosti u odnosu na domace u smislu kvaliteta? Mislim, svasta se kod nas prodaje, nekakvi anafarmi, abele i slicna boranija...
2) salju obicnom Postom, koliko vidim? Kapiram da to znaci manje vise obavezno otpakivanje i naplata PDV-a, ali meni je ovo primamljivo jedino ako mogu da kupim 4-5 pakovanja istog proizvoda...ima li neko iskustava sa takvom vrstom porudzbine protiv nase carine?
3) ako ima nekih specificnosti, tipa obavezno kupuj u funtama ili pezosima, ili neka druga vrsta "tehnickih saveta", rado cu poslusati.
 
Za info... myprotein za BiH stiže za manje od mjesec dana.
 
Ja sam naručio na Bosnu pre 2 meseca i još nije stigao paket. Prvi se vratio njima i poslali ponovo. Još ga nema samo piše poslato za zemlju destinacije ali ne stiže nikako. Isto praćenje i na sajtu pošta.ba. Baš sam hteo da pitam da li stižu paketi myprotein u Srbiju.
 
Meni je prošao paket 3kg.
Poručeno 6. jula stiglo 2. avgusta.
1fe4d198cf75dc1887a38988e22b521d.jpg
 
Poslednja izmena:
Moj je skoro 10kg.
Na sajtu posta.ba pise da idu pisma i paketi iz VB i Holandije.
 
2020-08-22 12:46 BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Otprema EMS pošiljaka na carinu - UVOZ
2020-08-22 10:56 BOSNIA AND HERZEGOVINA, BASJJA - SARAJEVO 71003, Prispijeće pošiljke u Izmjenicnu poštu - UVOZ
2020-07-14 22:00 Netherlands (the), NLRTMI - ROTTERDAM INTERNATIONAL MAIL UNIT, Otprema pošiljke u inostranstvo (EDI poruka )
2020-07-14 08:00 Netherlands (the), NLRTMI - ROTTERDAM INTERNATIONAL MAIL UNIT, Ubacivanje pošiljke u vreću - IZVOZ
2020-07-14 08:00 Netherlands (the), NLRTMI - ROTTERDAM INTERNATIONAL MAIL UNIT, Prispijeće pošiljke u Izmjeničnu poštu - IZVOZ

Paket putovao mesec i 8 dana od Velike Britanije do Bosne.
Vec se snasao za suplemente pa ako nekoga interesuje 2,5kg wheya i 500g kreatina, neka se javi. :D
 
Na iHerb trenutno 10% na vecinu multivitamina: X
 
Poslednja izmena od urednika:
da li ima na bodybuilding.com da platim odjednom sve, carinu i pdv i da mi stigne roba brzo ?
 
(vrednost robe+poštarina)*1,33+špedicija oko 3000din.
 
Koliko im vremena treba ne znam, tvoje je da im elektronski preko email pošalješ odobrenje da rade špediciju i proces carinjenja.
Najbolje ti je da ih kontaktiraš i pitaš za detalje.
 
Poslednja izmena od urednika:
Nazad
Vrh Dno