Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Mislite da carina neće praviti problem kada bude videla veću količinu sullemenata za koju nemate potvrdu kvaliteta?
 
Zavisi koja velicina, ali mora da se brine da ne bude 5 kesa wheya i slicno :D
EDIT: Po pitanju uvoza i carine.
 
Za sopstevnu upotrebu ne treba nikakva potvrda o kvalitetu, a sigurno necu se baviti prepordajom nekoliko kesa proteina.
Ja sam narucivao 20kg raznih praskova i dolazilo je bez problema u jednoj porudzbini.
 
Raznih i nije neki problem, ali po 3-4 kese istog, to vec moze biti, pa ne bi predlozio.
Carina moze da kaze da nije za licnu upotrebu i onda moraju potvrde kao za firmu (tj. mora preko firme)
 
Slazem se, ista stvar makar i par komada je sumnjivija od gomile razlicitih.

No, uvek postoji opcija narucis iz vise puta po 9000 dinara i prolazi bez problema.
 
Ima slika u staroj temi, ljudi uzimali po 3,4 kese proteina, vitamine, bcaa, glutamin, sta vec ne izlazilo po 150e nikakav problem nije bio.
Sad, sta znam.
 
^bili smo (i ja) medju njima, ali nije bilo po 5+ kesa iste stvari, nego sve razlicito.
 
Uzimao sam za 300 evra svega i svacega (ne sam naravno )i nije bilo prolema.
Ali naruciti za 100 evra 40 pakovanja kreatina od 250 grama to vec tesko da bi proslo.
 
Dobro, takve stvari ni ja ne bih pustio da prodju :d

Nego sta bi, jel pala vec porudzbina ili?
 
Video sam da je pisano o Zbregov proteinskom mleku. Gde kupujete?
 
Da odgovorim sam sebi, nasao sam u Nisu u Mega marketu, a online sam nasao da ima u Maxiju.

Izvoli sliku:
https://photos.app.goo.gl/qwNqGmRCVtfVii8x7

137din pola litre, sastav uopste nije los (u odnosu na druga cokoladna mleka moja su ziva hemija).
 
Poslednja izmena:
50 grama ce osigurati 100% dnevnih potreba za belancevinama...

mda
 
Pio sam taj zbregov posle treninga - neverovatno koliko brze proleti kroz grlo :)


Elem, posaljite mi na PM artikle koje biste zeleli pa pravimo paket, proveravamo cene i porucujemo.
 
Jel pala porudzbina kolega ili ne? Da, znam da trazim dalje ako ste vec narucili:d
 
Jel pala porudzbina kolega ili ne? Da, znam da trazim dalje ako ste vec narucili:d

edit: Ja sam *mjau**mjau**mjau**mjau**mjau*, teski, opet ne citam. Izvinjavam se, saljem opet na PM, sad vidim da ladno u inboxu imam error za poruku.
 
Da li moze da se plati vizom i jel sigurno zbog zastite ili predlazete iskljucivo paypal posto ga nemam pa da ga napravim ako je to bezbednije.

Takodje sam primetio da ako narucujete po jedan prozivod cena je jedna npr. ako stavim glutamin i eaa i credzu po 1 kg, multi 240tabs i omega 100 tabs i protein 5kg ispadne lupam 16k ali da stavim to sve x3 ne bude cena 38k nego stavi 48k. Ne vidim zasto ne drzi cenu ako povecavam kolicinu istih proizvoda nego mi povecava cena sa povecanjem kolicine proizvoda. Ako kaze da je kredza 2000 onda je 10 komada 20000 a ne 33000.

Jel ima neko ideju?
 
Da odgovorim sam sebi, nasao sam u Nisu u Mega marketu, a online sam nasao da ima u Maxiju.

Izvoli sliku:
https://photos.app.goo.gl/qwNqGmRCVtfVii8x7

137din pola litre, sastav uopste nije los (u odnosu na druga cokoladna mleka moja su ziva hemija).

Dakle obično mleko sa dodatih 5g proteina mleka (kojih, ne piše) na 100ml, tj mleko sa duplo više proteina. Bez laktoze i dosta šećera. Opet je whey jeftiniji.
Šećera ima kao i u svakom mleku, samo što su ovde dodatno razbili laktozu pa su prostije.
 
Alpha ili ko je vec rekao, neka posalje referal link na PM.
 
Pio sam taj zbregov posle treninga - neverovatno koliko brze proleti kroz grlo :)

Istna brzo proleti kroz grlo i usta mi ostaju neverovatno suva, kao da nisam pio tečnnost a popio 0,5l nekog proteina, odmah mi se traži voda. Mišljenja sam da je samo odličnog ukusa ukusa i ok ako nema neki Mek u blizini umesto šejka.
 
Porucio 2 kutije promera con cret kreatina sa iherb
2$ dhl :D stiglo za 3 dana
I plus jeftinije 5-10$ po kutiji nego na amazonu
 
kako je dhl ispao 2$?
 
Neki promo garant. Ako je tacno, to je prvi put u ~3 godine cini mi se da je neko uhvatio?:)
 
Izvinjavam se svima koji su zainteresovani za porudzbinu, jer nisam bio prisutan iz privatnih razloga.

Sve je spremno, mozete mi se opet javiti ko zeli da ucestvuje u zajednickoj kupovini na myprotein, poruke na PM.
 
Evo upravo sam proverio i dalje je dhl 2$
 
Ja probao danas, 14$ mi je bio.
 
Iz incognita?
 
Nazad
Vrh Dno