Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Koji smecari ovo sa nase verzije myprotein-a. Nisu stavili opciju paypala...tuga.
 
Koji je najlaksi nacin da myvitamins-u vratim novac?
Da porucim nesto u toj vrednosti i kazem da mi ne salju?
Refundirali mi oba paketa iako sam rekao da mi ne vracaju za ovaj paket koji ima broj za pracenje vec da mi vrate samo za drugi koji nema i sad je naravno stigao.
 
Drugari jel ovo cemu ili ima sta bolje...
a4036553b68533c1dad9edc6108a1fcd.plist
d2ce1c1c00bea083869babcb07ea39a1.plist



Sent from my iPhone using Tapatalk Pro
 
Kupi u Jankoviću prenatal, za trudnice.
 
Koji je najlaksi nacin da myvitamins-u vratim novac?
Da porucim nesto u toj vrednosti i kazem da mi ne salju?
Refundirali mi oba paketa iako sam rekao da mi ne vracaju za ovaj paket koji ima broj za pracenje vec da mi vrate samo za drugi koji nema i sad je naravno stigao.
Sve preporuke za MyVitamins. [emoji16]
Ovo sto mi je stiglo (ulje bakalara, D3 i kafa) je super, ali ja imam problem sa njima i ne znam kako da resim. Aj pomozite. Sta da napisem da me razumeju?
8c1611d456d8dfb95ac9e469552af284.jpg
 
Sutra je otvaranje Beo T.C. u radnji sa suplementima 20% popusta.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
@Bobajakuda
I have already received that refund, but the package has arrived in the meantime. I am willing to pay for that order, if you explain how to do it.
 
Ako neko uskoro planira neku grupovinu sa Myprotein, interesent sam za Magnezijum u prahu pa mozemo da se udruzimo.
 
Glup sam za citanje izmedju redova. [emoji4]
Prosto mi neverovatno da nisu razumeli sta ih pitam. Kao da ne znaju engleski. Otkud znam. 3-4x sam ih pitao da vratim novac i nista od toga, a bzv mi da ne platim.
 
Trenutno na iHerb-u 20% na "immune boosters", probiotici, vitamini C i D, cink... upravo sam narucila letnji paketic :)
 
Poslednja izmena od urednika:
Uzeh Solgarov Mg, Zn i Ca u tabletama. Nagovoriše me mangupi. Valja li to čemu?

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Šta mislite hoće li naplatiti carinu na pošiljku sa iherba ako je 50.80? Ili da ne rizikujem? [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Šta mislite hoće li naplatiti carinu na pošiljku sa iherba ako je 50.80? Ili da ne rizikujem? [emoji23]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Ozbiljna dilema, ja verovatno ne bi rizikovala al sreća prati hrabre :d

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Hahaha [emoji16] ne bih da rizikujem ako ne moram [emoji23]Jel ono beše ima neki kod za prvu kupovinu? Da napravim lepo novi account.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Hahaha [emoji16] ne bih da rizikujem ako ne moram [emoji23]Jel ono beše ima neki kod za prvu kupovinu? Da napravim lepo novi account.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Možeš da probaš moj referral code ili pogledaj prethodne stranice i drugi su ostavili svoj. Navodno se dobije 5% ali ne radi ako je već neki drugi popust aktivan LID6649

Ili registruj novi nalog trenutno daju 20% za nove korisnike sa kodom newfriend20

Ili fourth20 bi trebalo da je aktivan i da daje 20% zbog onog njihovog praznika.

Valjda će nesto da upali od ove tri varijante :)




Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Ne prate, evo sad sam poručio sa ovim kodom newfriend20, hvala ti puno Lidija [emoji4] sada je 48, s tim što sam plus uzeo dva pakovanja mg citrata umesto jednog [emoji41]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Ne prate, evo sad sam poručio sa ovim kodom newfriend20, hvala ti puno Lidija [emoji4] sada je 48, s tim što sam plus uzeo dva pakovanja mg citrata umesto jednog [emoji41]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
Najveća radost kad sve ubacis u paket a uklopi se u cenu :D

Sent from my SM-G975F using Tapatalk
 
Definitivno [emoji4]

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Pomenuti iHerb kodovi ne važe za postojeće korisnike tj. za našu zemlju.
Ali je zato besplatna isporuka preko "obične" pošte, ne znam do kada važi. Ko ne zna, ovaj vid isporuke najverovatnije podrazumeva plaćanje pdv-a (i carine u zavisnosti od iznosa).
Trenutno je 20% popust na pojedine "imuno" preparate, značajan popust izađe, vitamin D i sl... I DHL je sasvim pristojan da ne kažem sjajan, ne znam zašto.

EDIT: Sada videh da je Lidija na prethodnoj stranici već pomenula imuno promociju cheers
 

Prilozi

  • 1.jpg
    1.jpg
    26.5 KB · Pregleda: 104
  • 2.jpg
    2.jpg
    26.4 KB · Pregleda: 100
  • 3.jpg
    3.jpg
    57.3 KB · Pregleda: 102
Poslednja izmena:
Jel vam stigao nekad pogrešan proizvod sa iherba? [emoji2357][emoji2357][emoji2357] Kakva je procedura? poslali mi onaj klasični omega 3 od Now-a umesto ultra Omege istog proizvođača... podneo sam odmah refund, mislim svakako ću ovu Omegu koristiti sada, ne mogu da se cimam sa vraćanjem i tim smaranjima.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Evo sad stiglo, odobrili... Ne znam da li će mi tražiti da im vratim ovo što sam dobio [emoji16]Screenshot_20200710-090208~2.jpg

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Verovatno neće, jer i da traže, sad je samo tvoja dobra volja da li ćeš slati nazad. Kod mene je bio veći iznos, pa su verovatno zato tražili.
 
Stigao mi paket narucen sredinom marta. Posle dva meseca sam trazila refund i uredno ga dobila. Kad na moje veliko iznenadjenje eto ga, posle skoro cetiri meseca.
 
Jel sa iHerba?
Znaci nema pravila odakle se narucuje.
Mislio sam da je sa iHerba siguran dolazak u roku od 20-ak dana, ali eto ista prica koju sam ja doziveo sa MyVitamins.
 
Nazad
Vrh Dno