Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Kod mene stoji:
Routed to destination - 2020-05-13 08:06.
Courier: P2P
Na mejl ne odgovaraju...tj samo onaj sistemski odgovor
 
Koju cenu posiljke ce da gledaju na carini za iHerb? Order Value, Subtotal, Order Total?
 
Jel zna neko da li su ova dva proizvoda ista/slicna?

https://www.myvitamins.com/vitamins/coconut-collagen-capsules/11397375.html
http://www.apotekasrbotrade.rs/srpski/proizvod/Colafit-kockice-

Ovaj prvi sam porucio jos pre mesec dana i jos mi nije stiglo, a ovaj drugi mi je prepisan i sad mi bzv da dajem pare ako je to slicno.

Ne verujem da ima neke velike razlike, sem naravno u ceni....

Imas trenutno na Piping Rock kolagen na akciji sa 50% popusta.

Ako jos nisi registrovan javi da ti posaljem kod na PP, nisam sigurna da li se dobije 5 ili 10 evra popusta na prvu kupovinu.
 
Poslednja izmena od urednika:
Ja sam vec kupio ovaj sa myvitamins samo jos nije stiglo, i sad mi glupo da dajem 2.500din za ovo sto mi je doktor prepisao ako je to isto.
 
Napravio sam dve porudžbine na iherb-u -jednu 22 i drugu 25 Maja, dostava preko DHL. Ova druga, od 25 Maja, stigla danas, za onu prvu na sajtu DHL piše da je in transit, Ali poslednji update je od 22 Maja da je prošlo carinu u USA? Da li je neko imao ovakva iskustva i koliko se obično čeka? Jer ova druga pošiljka je baš stigla brzo. Prva pošiljka ima vrednost oko 61 dolar da nije možda zaglavila na carini? Ali valjda bi onda au statusu na DHL sajtu poslao da je stigla u Srbiju?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Ako neko narucuje sa iHerba, nek mi se javi, mozemo da podelimo troskove. Ja bih porucio samo neke trufere, 6$ kostaju a ne isplati mi se davati 25$ na DHL shipping.
 
Napravio sam dve porudžbine na iherb-u -jednu 22 i drugu 25 Maja, dostava preko DHL. Ova druga, od 25 Maja, stigla danas, za onu prvu na sajtu DHL piše da je in transit, Ali poslednji update je od 22 Maja da je prošlo carinu u USA? Da li je neko imao ovakva iskustva i koliko se obično čeka? Jer ova druga pošiljka je baš stigla brzo. Prva pošiljka ima vrednost oko 61 dolar da nije možda zaglavila na carini? Ali valjda bi onda au statusu na DHL sajtu poslao da je stigla u Srbiju?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Ja sam naručio 22. maja i za paket sam odstoji Shipment Information received.

Do sada su mi paketi stizali u roku od 5 radnih dana, a ovaj ni da mrdne.
 
Meni par dana stoji da je u nekom paket centru u americi mada sam nasao da to moze i da znaci da je posle par dana ukrcan na avion. Evo kako izgleda ako nekom zatreba

US, Melrose Park, IL, US, 60160, SCANNED INTO SACK/CONTAINER
 
Jel su krenule da vam stižu porudžbine sa myvitaminsa? Ima 50% popusta pa bih da poručim nešto.

Sent from my ONEPLUS A6013 using Tapatalk
 
Ja sam porucio prvi paket 24.04 za prijatelja i poslali su 27.04. Jos uvek nije stigao. Vrednost 48€
Drugi paket sam porucio 05.05 za mene i poslali su 08.05. Jos uvek nije stigao. Vrednost 24€.

Mene jedna stvar buni. Ni za jednu porudzbinu nisam mogao da biram hocu ili necu da ima broj za pracenje pa tako ona prva od 48€ nema dok druga od 24€ ima. Kako da se zalim na onu skuplju posiljku kad nema broj za pracenje....
 
Bas je cudno da ne stize tako dugo, ja sam tokom korone narucio dva paketa, jedan je stigao za tacno 10 dana, drugi za 15 otprilike mozda koji dan vise. A prvi je bio bez pracenja, drugi sa pracenjem.
 
Pa nemam pojma. Meni su ovo prve porudzbine. Nije mi nista hitno samo neka stigne.
 
^ Ja sam porucio 25.04., poslato je za SRB 28.05.(stoji Sent to the country of destination) i jos uvek nije bilo nista posle tog statusa, neverujem da ce biti nesto od toga ali videcemo..

Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
 
Meni od 13.05 stoji: "13th May 2020 08:06:50 ROUTED TO DESTINATION"
Kakve su sanse da vrate pare? Pogotovo za onaj bez broja za pracenje?
 
Mene u celoj stvari najvisebuni cinjenica da je paket zaprovo i predat NL posti koja ga je i preuzela..i posle toga nista. Kad su NL paketi ranije isli preko alija nikad nije bilo problema a nije bio mali broj. Obicno su u Srbiji bili za 3 do 4 dana.
 
@Lidija
Prvi put kad sam gledao i uporedjivao promaklo mi je da je 1gr liofilizovanog kolagena jednako 100gr kolagenskog gela.

To mu dodje da je jedno serviranje (2kapsule) ovog sa myvitamins slabiji za 300gr od ovog iz nase apoteke. Inace ja sam ga kupio jer ko zna kad ce doci posiljka sa myvitamins.
Koristim ga vec 6 dana i primetio sam da mi je kosa mekanija. Ne znam da li je placebo, ali eto...dok me ruka i dalje boli...mada razumem jer treba da se pije mesec dana za neki rezultat.
 
Poručio još jednu pošiljku sa Iherb, sve je prošlo ok. Koristio kod sa foruma.
 
Napravio sam dve porudžbine na iherb-u -jednu 22 i drugu 25 Maja, dostava preko DHL. Ova druga, od 25 Maja, stigla danas, za onu prvu na sajtu DHL piše da je in transit, Ali poslednji update je od 22 Maja da je prošlo carinu u USA? Da li je neko imao ovakva iskustva i koliko se obično čeka? Jer ova druga pošiljka je baš stigla brzo. Prva pošiljka ima vrednost oko 61 dolar da nije možda zaglavila na carini? Ali valjda bi onda au statusu na DHL sajtu poslao da je stigla u Srbiju?

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
Jel stigao paket od 22. maja?

Ja juče kontaktirao iHerb i rekli mi da ako ne stigne do 3. juna da će oni istražiti. Ne znam da li su nešto radili ili ne, ali 23 minuta posle toga je paket krenuo (status u prilogu) i dobio sam poruku od DHL-a da se uručenje očekuje 4. juna.
 
Nije. Meni rekli isto da cekamo do 3. juna. Kontaktirao sam DHL oni kažu da njima nije ni predat paket vec samo da je online popunjen tovarnih list. Sacekacu do sutra pa Cu tranziti da posalju ponovo. Prave se oni iz supports iherba ludi.

Sent from my VOG-L29 using Tapatalk
 
Jel stigao paket od 22. maja?

Ja juče kontaktirao iHerb i rekli mi da ako ne stigne do 3. juna da će oni istražiti. Ne znam da li su nešto radili ili ne, ali 23 minuta posle toga je paket krenuo (status u prilogu) i dobio sam poruku od DHL-a da se uručenje očekuje 4. juna.

Na koji mail si im pisao? Ja imam posiljku od 22og i nije jos stigla niti se status menja vec 4 dana.
 
Na koji mail si im pisao? Ja imam posiljku od 22og i nije jos stigla niti se status menja vec 4 dana.
Ne moras na mail da im pises. Na sajtu ima link za support, posle par pitanja koja postavi bot, chatujes sa covekom. Izgleda da im je taj 22 maj nesto bio prolematican. Ja sam drugu posiljku od 25 maja dobio prosle nedelje.

Sent from my SM-T510 using Tapatalk
 
Na koji mail si im pisao? Ja imam posiljku od 22og i nije jos stigla niti se status menja vec 4 dana.
Daj statuse da vidimo.
Moji su u prilogu.

Išao sam na contact support i izabrao mejl (ne piše ne koji se mejl konkretno šalje, već se upunjava forma).

iHerb
-------------
22.05.2020 - Shipment information received, HARRISBURG, PA - USA
22.05.2020 08:23 - Customs status updated, CINCINNATI HUB, OH - USA
22.05.2020 19:40 - Track added
01.06.2020 19:40 - Shipment picked up, HARRISBURG, PA - USA
01.06.2020 21:07 - Processed at HARRISBURG - USA, HARRISBURG, PA - USA
01.06.2020 22:34 - Departed Facility in HARRISBURG - USA, HARRISBURG, PA - USA
02.06.2020 02:17 - Arrived at Sort Facility NEW YORK CITY GATEWAY - USA, NEW YORK CITY GATEWAY, NY - USA
02.06.2020 02:31 - Processed at NEW YORK CITY GATEWAY - USA, NEW YORK CITY GATEWAY, NY - USA
02.06.2020 07:50 - Departed Facility in NEW YORK CITY GATEWAY - USA, NEW YORK CITY GATEWAY, NY - USA
 
Number:
Package status: In transit
Country: United States -> Serbia
Destination:
Origin:
2020-05-26 15:58, US, Melrose Park, IL, US, 60160, SCANNED INTO SACK/CONTAINER
2020-05-26 15:58, US, Melrose Park, IL, US, 60160, PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN
2020-05-26 11:20, US, Melrose Park, IL, US, 60160, CLOSE BAG
2020-05-25 09:43, US, Melrose Park, IL, US, 60160, Processed
2020-05-25 04:14, US, Melrose Park, IL, US, 60160, PACKAGE RECEIVED AT DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER
2020-05-23 14:14, US, UNITED STATES, EN ROUTE TO DHL ECOMMERCE
2020-05-23 14:13, US, UNITED STATES, Electronic Notification Received: Your order has been processed and tracking will be updated soon
======================================
Powered by www.17track.net
 
Number:
Package status: In transit
Country: United States -> Serbia
Destination:
Origin:
2020-05-26 15:58, US, Melrose Park, IL, US, 60160, SCANNED INTO SACK/CONTAINER
2020-05-26 15:58, US, Melrose Park, IL, US, 60160, PROCESSING COMPLETED AT ORIGIN
2020-05-26 11:20, US, Melrose Park, IL, US, 60160, CLOSE BAG
2020-05-25 09:43, US, Melrose Park, IL, US, 60160, Processed
2020-05-25 04:14, US, Melrose Park, IL, US, 60160, PACKAGE RECEIVED AT DHL ECOMMERCE DISTRIBUTION CENTER
2020-05-23 14:14, US, UNITED STATES, EN ROUTE TO DHL ECOMMERCE
2020-05-23 14:13, US, UNITED STATES, Electronic Notification Received: Your order has been processed and tracking will be updated soon
======================================
Powered by www.17track.net
Naši statusi se prilično razlikuju.
Jel si ti siguran da si izabrao slanje DHL-om i da li su identični statusi i na njihovom sajtu?
 
Nazad
Vrh Dno