Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Stoji na cekanju...
Platio sam karticom
0ab9a438d09d8039b3dea99f94e588d5.jpg


Sent from my SM-G960U using Tapatalk
 
Cimaj banku za chatgeback.
 
Ako neko ima ista da zeli da poruci, posto imam samo jedan sitan item, javite danas/sutra do veceri.
 
Imam ja par sitnih itema.

edit: ovo je pre pet dana...ako neko zeli da formiramo porudzbinu neka se javi ovde.
 
Koja su pravila za shipping sa iherb?

Do kog iznosa formirati narudžbinu?
DHL, špedicija, nema?
 
Nema za iznose do 50e. Platis na sajtu i sto se DHLa tice, to je to.
 
Ok, bitno mi je bilo i za dostavu da može ona da preskoči tu sumu

Hvala puno.
 
Ljudi ako nije frka ko ima kod sebe kesa myprotein impact whey (dakle koncentrat) da pogleda koliko ima proteina po merici od 25g i da navede ukus :d

Uzimam sa ortacima sada posle izolata ovu jeftiniju opciju jer onih dodatnih 25% popusta ne ide vise, pa da izaberemo gde najveci udeo proteina jer ima ozbiljnih razlika. Unflavoured nije opcija. Moze na PM.
 
Ne pise na kesi, stoji xa Unflavored uz napomenu :D
Sem ako nisu novije izmenili.

Oko 4-8% je manje. Toliko uzmu njihovi ukusi u ostalim proizvodima.
 
Ma mora pise :d

Ima nutrition facts/info tablica :)
 
Pisalo je "This is for unflavored. Data may vary for other flavots", kao na sajtu.
 
Bio je negde spisak svih njihovih ukusa i koliko ima proceneta proteina u njima. Probajte da iskopate to, ja trenutno nisam u mogucnosti. Spisak svakako postoji, gledao sam kad sam ja narucivao.

Tapatalk from Poco loco
 
To bi mi bas trebalo, hvala. Pogledacu da iskopam.
 
Da pomaze i to, dakle od 90-95% u odnosu na unflavoured. Dakle ili 19gr(malo preko) ili 20gr na 25gr, odnosno oko 23-24gr po merici od 30gr, posto tako uzimamo.

I ovo je ok kao neki okvir :)
 
To je zato sto su MP ukusi bas slabasni, pa puno volumena zauzmu.
Ne znam da li je to dobro ili lose..
 
Pa zavisi :)
Meni je lose jer mi je whey jedini slatkis u ishrani uz malo voca :d
 
Ma zdravstveno me zanima :D
Ono, mozda su polioli i onda nije cool :)
A mozda su samo slabe supstance za koje nije poznato nesto lose.
 
Aha, pa dobro.
Opet polioli ili ti secerni alkoholi su realno nikakav problem i da ih ima ( a nema ih) u znatnim kolicinama. U odnosu na jednu mericu 25-30gr.
 
I jel ima neko predlog za ZMA ali da je pravi bez oxida? Drugi put?[emoji1]

Nekada sam uzimao godišnje zalihe kod vitacosta na clearance-u, ah stara dobra vremena..


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Jeno pitanje za placanje. Jel uvek idete preko paypala ili direktno sa racuna? I da li je neko nekad inao neki problem ako je isao sa racuna, dakle bez paypala.

Pitam jer se skupilo na paketu sa popustima 30k, a provizija paypal je 3.5%, drugim recima 1300 dinara, taman sto sam ustedeo za neplacanje transporta :) A tih 1300 dinara mi se svakako ne dajre, ako je sve ok.
 
Ako misliš na MP, ja sam uvek direktno plaćao bez ikakvih problema. Kad ih je bilo, rešavali su bez pogovora.
 
Je l se to samo meni čini ili je iherb drastično povećao cenu shippinga?
 
Poodavno je tako. Tamo iskreno usao nisam na sajt dobrih 6 meseci zbog toga.
 
Tako je, više nije isplativo jer ne postoji jeftina opcija za isporuku. Stavim bočicu kalcijum tableta i multivitamin npr, i zbog težine cena obične pošte se skoro izjednači sa DHL-om.

Da li postoji neki drugi sajt tipa iHerb?
 
Tako je, više nije isplativo jer ne postoji jeftina opcija za isporuku. Stavim bočicu kalcijum tableta i multivitamin npr, i zbog težine cena obične pošte se skoro izjednači sa DHL-om.

Da li postoji neki drugi sajt tipa iHerb?

Piping Rock mozda?

Ako nekom treba referral code koji daje 5 ili 10 dolara prilikom prve kupovine, pm.
 
Poslednja izmena:
Potreban mi je referal kod prilikom registrovanja, pošaljite na pm ako neko ima
 
Hoće li biti skoro grupnog poručivanja sa Myprotein? Hteo bih da uzmem par stvari..
 
Nazad
Vrh Dno