Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Šta kažete na ašvaganda od now foods?
Hteo sam da napravim jednu porudžbinu sa iHerb pa bih dodao i to da probam.
 
Ja sam sa Olimp-ovom ašvagandom zadovoljan.

Послато са Redmi Note 7 помоћу Тапатока
 
Jel neko pio NAC? Kolega sa posla mi kaze da je NAC bukvalno najjaca stvar, da utice povoljno na razne stvari. Citao sam o tome i po istrazivanjima se cini da je stvarno odlicna stvar
 
Jel neko pio NAC? Kolega sa posla mi kaze da je NAC bukvalno najjaca stvar, da utice povoljno na razne stvari. Citao sam o tome i po istrazivanjima se cini da je stvarno odlicna stvar
Pijem ja već 2-3 meseca, oko 1000mg dnevno.
Kao i kod većine suplemenata, nikakve efekte ne primećujem.
Šta kažete na ašvaganda od now foods?
Hteo sam da napravim jednu porudžbinu sa iHerb pa bih dodao i to da probam.
Bolje nađi neku KMS66 verziju, jer je čistija/delotvornija/potentnija.
 
Moja greška. Imao sam manji problem kada su mi umanjili račun za poene, to se nije videlo na fakturi. Popust se vidi.

Da potvrdim, čisto ako se neko dvoumi. U ponedeljak naručeno, danas mi stiglo bez dodatnih troškova. Vrednost oko 49€ kad se odbiju popusti. Doneo mi daily express inače, kaže dok se ne konsoliduje DHL. Ne znam od čega ali nije ni bitno.
 
Dobio i ja danas jedan paket, takođe oko 49€. Doneo ga kurir, nije DHL, bez dodatnih troškova.
 
Stigao mi paket sa myprotein.
Carina 1041din,ali postar naplatio 1400 ? Da li je to normalno tako?

Sent from my SM-N985F using Tapatalk
 
Nažalost jeste, oko 350 za otvaranje paketa ili kako već to zavode.
 
Jel neko pio NAC? Kolega sa posla mi kaze da je NAC bukvalno najjaca stvar, da utice povoljno na razne stvari. Citao sam o tome i po istrazivanjima se cini da je stvarno odlicna stvar
Mislim da se ne isplati uzimati NAC jer ga zeludacna kiselina unistava i vrlo mali deo se apsorbuje...Najbolje je umesto toga uzeti glutation u sublingvalnom obliku, to je prava stvar. Jos bolje je u injekciji, ali to vec nije prakticno. Inace, postoje neki primeri gde se glutation koristio kod kovid pacijenata gde je pokazao odlicne rezultate.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Jel neko pio NAC? Kolega sa posla mi kaze da je NAC bukvalno najjaca stvar, da utice povoljno na razne stvari. Citao sam o tome i po istrazivanjima se cini da je stvarno odlicna stvar

Popio jednu kutiju. Porucio sa Nootropicdepot-a. Nista nisam primetio. Ne znam na sta ti kolega tacno potencira ali vecina tih preparata je sneak oil 20 veka.
 
Popio jednu kutiju. Porucio sa Nootropicdepot-a. Nista nisam primetio. Ne znam na sta ti kolega tacno potencira ali vecina tih preparata je sneak oil 20 veka.

Pa na dobre strane NAC-a, kako deluje kao antioksidans. Doduse, nije spominjao nista o tome da li ga zeludacna kiselian unistava ili ne, kapiram da mozda ni ne zna za to jer ga pije. Kapiram da cu uzeti jedno 60 tableta da probam, valjda nece biti nikakvih nuspojava :)
 
Bolji je glutation od NAC ali i dosta teze naci. NAC radi samo slabije i mora da se uzima u vecim dozama. Preporucen je za ljude koji imaju koronu.
 
Ima i kod nas da se nadje glutation u kapsulama, kosta vise od NAC-a. Koja je onda poenta uzimati NAC ako glutation bolje "radi"? Sem toga sto je jeftiniji.
 
Svaki glutation koji uneses oralno nece biti apsorbovan kako treba...Najbolje kroz injekciju ili sublingvalnu tabletu (apsorpcija preko 90%), a to se kod nas trenutno ne moze naci. Samo inostranstvo...

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk
 
Citao sam negde da je najbolje piti ujutru na prazan stomak. E sad, kapiram da je najbolja injekcija, al ono, bolje ista nego nista, tom se logikom vodim :D
 
Popio jednu kutiju. Porucio sa Nootropicdepot-a. Nista nisam primetio. Ne znam na sta ti kolega tacno potencira ali vecina tih preparata je sneak oil 20 veka.
Jel si narucivao mozda neke nutropike sa nootropicsdepot?

P.S. NAC imate i kod nas u Propomucil kesicama.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk
 
Bolji je glutation od NAC ali i dosta teze naci. NAC radi samo slabije i mora da se uzima u vecim dozama. Preporucen je za ljude koji imaju koronu.

Popio sam jdn kutijicu NAC jos za vreme leta,kod nas sam kupio... nisam primetio nikakve boljitke ,a ni lose neke strane.... Ako mozda znas,NAC je za sta tacno? cemu sluzi inace? uzimao sam ga ovako radi prevencije od svega i svacega,na preporuku....
 
Jel si narucivao mozda neke nutropike sa nootropicsdepot?

P.S. NAC imate i kod nas u Propomucil kesicama.

Sent from my Redmi 8A using Tapatalk

Jesam. Racunaj minimum 40 dana da ce stici, pa ide i do 60 dana.
L-Theanine jedino sto sam primetio da radi.
Lion's Mane Mushroom solidno.
Oxiracetam nista, Phenylpiracetam nista, Piracetam jako sam bio nervozan od njega,... I jos neki, posto sam eksperimetisao. Kao sto rekoh snake oil 21 veka. To je moje iskustvo, mnoga tudja iskustva govore drugacije i veoma pozitivno mada mislim da njih mnogo duze drzi placebo efekat i da misle da uzimaju nesto veoma dobro... :) Neke sigurno radi.

Ako hoce neko da porucuje sa ND-a uvek je dostupan kupon od 10%: REDDITS
 
Prijatelj i ja uzeli pakete za crni petak, spirulina, vitamin c i d3. Danas stiglo, odem u postu u paketu nema vitamin d3 iako pise na fakturi, placeno i naruceno u kompletu. Prvo pomislim da je neko ukrao kod nas na carini, pijatelj podigao svoj paket, isto nema vitamina d3 unutra a uredno pise na fakturi. Narucili smo sa myvitamins.
 
Jel skup shiping sa ovog Vitacost ?
Čini mi se da je iherb ukinuo shiping saver iteme, pa ne može više da se dobije free shiping kupovinom više takvih itema:smash:
 
Nazad
Vrh Dno