Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Ajmo sad svi da kačimo linkove sa svojim referal kodom, na šta to liči?
 
Narucio bih zasladjivac za dijabeticare (zamena za secer), da li je neko narucivao u zadnje vreme? Koliko sam gledao vitacost je najpovoljniji? da li ste narucivali sa vitacost u zadnje vreme, iskustva?
 
Jel ima neko kod sebe 5kg ImpactWhey-a sa MyProteina da mi kaze koliki je rok trajanja?
Planiram da uzmem whey posle vise od 5god, a ovo pakovanje ako uzimam mericu ipo samo posle trenimga ce mi trajati bas dugo.
 
Brate stvarno nemam pojma. Ima vise od 5god kako sam pio pa se ne secam, ali mi se cini da rokovi nisu bas na duzi period.
 
Imam ja 2.5kg, isti đavo valjda.
Pogledaću baš kad dođem kući popodne.
Uzimao bih i ja još, ova mi pri kraju. Ako naručimo zajedno smanjujemo troškove dostave, right? Tj delimo na 2

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Ma to može da se pije i nakon isteka ako piše Best before, iskreno ja sam par puta pio Whey kojem je istekao rok, i ništa...

Sent from my OnePlus 8 using Tapatalk
 
Imam ja 2.5kg, isti đavo valjda.
Pogledaću baš kad dođem kući popodne.
Uzimao bih i ja još, ova mi pri kraju. Ako naručimo zajedno smanjujemo troškove dostave, right? Tj delimo na 2

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Ne znam stvarno. Nisam nikad narucivao. Moram da otvorim nalognpa da vidim da li ce na neku odredjenu sumu postarina biti besplatna.
Ali mozemo zajedno. Ja sam za. Ako hoce jos neko samo ne znam ako predje 50€ sta onda.
Samo cu ja ipak uzeti manje pakovanje za svaki slucaj.
 
Jel ima neko kod sebe 5kg ImpactWhey-a sa MyProteina da mi kaze koliki je rok trajanja?
Planiram da uzmem whey posle vise od 5god, a ovo pakovanje ako uzimam mericu ipo samo posle trenimga ce mi trajati bas dugo.

Mozda nisi primetio da sada samo neki retki ukusi imaju u pakovanjima od 5kg.
Ostali max 2,5kg.
Ja kad narucujem bukvalno kad stigne pa mesec pre je proizveden tako da nema zime da ce isteci rok pre nego potrosis.
 
@Bobajakuda do 03.2021 rok, uzet pre skoro godinu dana.
I to je 'best before', mislim da može i posle toga lagano.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
@Bobajakuda do 03.2021 rok, uzet pre skoro godinu dana.
I to je 'best before', mislim da može i posle toga lagano.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
Hvala brate.
U medjuvremenu me je jedan forumas (da ga ne imenujem i ovom prilikom mu ze zahvaljujem) na pm upozorio da ako se kanta otvori i prodje vise meseci moze da uzegne-izvetri iako rok trajanja nije ni blizu kraja.
Uzecu neku manju kilazu...npr 1x1kg i 2x0.250kg i taman je.
Sad je neki popust od 30-65% pa taman da iskoristim..nego jel moze negde da se vidi do kad traje to snizenje?
 
Imas na sajtu. Nije za sve artikle.
Jesi li probao neki njihov ukus možda i koji planiras kupiti?
Takodje pokušavam otvoriti novu temu sa whey proteinima i iskustva sa njima, pa ako i ne odobre ovde cu ostaviti da se vidi moje iskustvo sa njihovim proteinima po pitanju ukusa:
Cookies and cream - 8 (veoma dobro, ali ostavljam mesta ako me neki oduševe (ipak imaju 35 ukusa..))
Salted caramel - 8 (isto)
Mocha - 7 (ko voli kafu/moku/latte će obožavati ukus)
Rocky road - 4 (ok ukus za piti, verujem da bi se svideo nekom ko voli ovaj slatkiš, ali s' obzirom da je na našim prostorima nije zastupljen meni ima čudan ukus (cokolada+marshmallow+suvo grožđe= vredi probati)
Dark chocolate - 2 (baš se oseti neka hemija/artificial taste = nikako ne preporučujem)
Chocolate casein - (jedini casein koji sam pio tako da ću se suzdržati od ocenjivanja (loš))


Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
^^ čokolada/banana, meni je ukus ekstra, mislio sam ponovo isto da uzmem.

Sent from my MI 8 using Tapatalk
 
Hocu da kupim neki kompleks Vitamina sa iHerba, nesto da ima D, pošto sad sunca neću puno videti. Vidim da se hvali ovaj Optimen. Može li to i žena da pije, vidim da se klasifikuje za muškarce?

Ako neko ima neki link sa popustom, ili ako hoće da delimo troškove neka se javi.

edit:

vidim da kod nas ima da se kupi now foods daily vits. Možda je i to OK?
 
Poslednja izmena:
Što se tiče vitamina D uzmi od now foods d3+k2 i dve kapsule uz ručak. Mislim da ga ni u jednom multi nema dovoljno.
 
Za D3 je najjednostavnije i najpovoljnije prosto uzeti Vigantol kapi, u bilo kojoj apoteci.
 
^Napomena kome je vazno je da je Vigantol vitamin D (tj. D2), a ne konkretno D3.


Btw. Za iHerb je trenutno aktuelan popust od 10% koji vazi za porudzbine od 60+usd: VALUE60
 
kupio bih 1kg whey protein.
koliko obicno kosta dostava za 1kg.

koji su najvisi moguci popusti? 30% i ponekad 40?

da li neko radi neku grupnu porudzbinu?
 
Ima li aktuelan promo code za iHerb?

Instaliraj addon Honey, imаš promo kodove koje on sam aplicira

Inače ne znam kako im tako variraju cene za dostavu DHLom, pre neki dan uzmem da sastavljam paket od nekoliko proizvoda čisto da vidim koliko bi izašla poštarina i na moje iznenađenje bila je samo oko 2.5 € ali nisam naručio. Sad krenem opet da stastavljam jako sličan paket od gotovo istih proizvoda/proizvođača i šta god iskombinovao cena dostave ne pada ispod 10 €.
 
Poslednja izmena:
kupio bih 1kg whey protein.
koliko obicno kosta dostava za 1kg.

koji su najvisi moguci popusti? 30% i ponekad 40?

da li neko radi neku grupnu porudzbinu?
Da si mi rekao ranije mogao sam ti ja.. Narucih pre nedelju dana 3 vreće proteina [emoji53]

Sent from my JSN-L21 using Tapatalk
 
Da li neko kupujue kod nas neki kvalitetan protein ili izolat. Gde i po kojoj ceni?
 
Nazad
Vrh Dno