Šta je novo?

Dodaci ishrani: vitamini, suplementi, sportski preparati (iHerb, Myprotein..)

Nema veze, poruci sa kog god MyProtein sajta mozes (ja sam sa .co.uk, samo sam stavio Ship to: Serbia), jeftinije je ako ne koristis .rs sajt ionako - videcu da li dolazi kako treba doduse, prvi put tako procujem.

Mora da se cima TOpCashback da srede CB posle (Customer Care->Lodge a Missing Claim), nece sam da se pojavi.
 
Probao da narucim sa iherba a postarina za jednu stvar(bocica vitamina) oko 11 dolara(ona local post).Kad stavim Hrvatska ili Bosna postarina par dolara,koja im je to fora.Kao da namerno naduvavaju cenu local post da bi se odlucio za DHL express jer je razlika 15 dolara u ceni.Poslali mi neku ponudu sa vitacosta pa sam tamo kupio posle duzeg vremena.Sad valjda ce da stigne do novaka.
 
Update: Haha, nema vise da moze na myprotein.com/co.uk da se izabere "Ship to: Serbia" a locale "UK" :D
Smizla koja mi je poslala paket nas je provalila! Nema napojnica za nju! (osobu)
 
Update2: Opet radi :D
 
Ajd' pojasni tu foru, jer ja nisam razumeo čemu služi stavljanje naše i UK adrese.
 
Ne UK adresa, nego "Locale: United Kingdom" (ono cime biras jezik). Imas tri stavke da mozes da biras za postavke sajta: Destination (Ship to), Language (Locale) i Currency (self-explainatory).
Kada podesis Ship To na nesto sem Srbije, ne mozes poslati u Srbiju naravno.
Locale ako se postavi na UK, dobijas UK cene, popuste, itd. :)
 
Kakav je kvalitet ovog GoNutrition? Izgleda da su oni i MP rodjaci ;)
 
Sajt im je spor kao baba iz 18 veka kad bi prelazila raskrsnicu u Tokiju :D
 
Hummm! :)
Ocekivao sam golemo pakovanje, ipak je 1000 komada Omega3 tableta, ali.... ovo je BAS golemo :D Kad sam video paket u posti, mislio sam da je greska neka ozbiljno.
Ako neko nema osecaj sa slike - pakovanje je vece od 1kg pakovanja wheya ;)

One issue... ne upisuju cenu umanjenu za referral credit, cisto da znate! Tako da carina vidi punu placenu cenu (one procentualne popuste umanje, ali ti popusti traju kao DFS Sofa sales)
 

Prilozi

  • 20181214_173131[1].jpg
    20181214_173131[1].jpg
    999.8 KB · Pregleda: 139
Je l` ovo za "Locale: United Kingdom" i placanje u funtama provereno da stize? Razmisljam da probam da porucim jedan paket...
 
Poslednja izmena:
Provereno, juce sam bas dobio paket, to je ovo sto sam slikao iznad.
Cene su tacne, ovi popusti sa sajta ne ulaze u cenu (nigde ih nema na racunu, tako da se carini kako i treba). Ali ponavljam, referral discounts ULAZE u racun, tj. cena NIJE umanjena za njihov iznos, niti se igde vidi da je manje placeno.
Ako neko misli da prikupi puno referral discounta, da zna ovo - vazi i za obicno porucivanje, ne samo za ovu "Locale: UK"!


Mada referrals se isplate jedino ako se nakupi barem 7-10 komada, pa da se skroz smanji racun, ovako je isplativije da se prave novi nalozi uz onaj referral + public discount :)
 
Narucio sam nesto preko Local Post Plus (iHerb) posto taj ima tracking. Koliko treba otprilike vremena da stigne?
 
Jel moze neko pametan da me posavetuje sta da radim.
Doktorka mi je rekla da sa iHerb-a narucim: Jarrow Formulas Vitamin D3, 125mcg(5.000 IU).

To nije skupo (oko 7$) medjutim postarina izadje skoro 25$. Ako sam dobro video kad se naruci 30/35$ onda je free postarina, ali mi bzv da uzimam nesto sto mi ne treba...tj nista mi ne treba osim ovog D3. Sta mi predlazete?

PS nemojte se ljutiti ako sam postavio glupo pitanje :)
 
Poslednja izmena:
Jel moze neko pametan da me posavetuje sta da radim.
Doktorka mi je rekla da sa iHerb-a narucim: Jarrow Formulas Vitamin D3, 125mcg(5.000 IU).

To nije skupo (oko 7$) medjutim postarina izadje skoro 25$. Ako sam dobro video kad se naruci 30/35$ onda je free postarina, ali mi bzv da uzimam nesto sto mi ne treba...tj nista mi ne treba osim ovog D3. Sta mi predlazete?

PS nemojte se ljutiti ako sam postavio glupo pitanje :)
Daj link do tog proizvoda da proverim.
Meni je toliko isporuka za Opti-men koji je ~45$, pa verujem da je za tebe ipak ispod 20$.
Ostaje ti opcija da uzmeš još nešto da napuniš korpu (ako si ipak dobro video), ili da podeliš troškove sa nekim (ako nemaš nigde jeftinije taj proizvod ili neki drugi jeftiniji sa istim oblikom vitamina D).
 
Meni poštarina za taj proizvod izađe $6.23, local post.
Poslednji paket koji sam poručio izabrao sam baš local post, paket je putovao više od 3 nedelje i bio na carini još 10-ak dana. I naravno naplatili pdv.
 
Ko redovno narucuje za 50$ ima neku racunicu. Svaka sledeca porudzbina moze da se dobije sa 15% (10% + kupon 5%) gde se DHL onda umanji na nekih 15ak usd.
 
Daj link do tog proizvoda da proverim.
Meni je toliko isporuka za Opti-men koji je ~45$, pa verujem da je za tebe ipak ispod 20$.
Ostaje ti opcija da uzmeš još nešto da napuniš korpu (ako si ipak dobro video), ili da podeliš troškove sa nekim (ako nemaš nigde jeftinije taj proizvod ili neki drugi jeftiniji sa istim oblikom vitamina D).
https://www.iherb.com/pr/jarrow-formulas-vitamin-d3-5000-iu-100-softgels/22926

Evo ga. E sad ne znam mozda ja nesto pogresno izaberem kad mene postarina izadje preko 20$ dok kolegu iznad 6$.

@ Sad sam video isto sto i @slajba. Kad promenim na LocalPost onda je 6.23$
Razmisljam se da ubacim jos nesto kad vec uzimam ovo. Imate neku preporuku za neki dobar proizvod ili da vidim sta ima? :)


@ Pretece me alfa. :)

Jel na carini gledaju samo vrednost paketa ili sve ukupno sa postarinom?To je smesna cifra nego da znam koliko da ostavim novca kad dodje postar.
 
Poslednja izmena:
Imas izbor DHL, UPS, Local Post i Local Post Plus. Local Post/Plus su 6-7$, DHL je 20$.
Racunaj da ce se to zadrzati mozda na carini, ali posto je ispod 10$ verovatno nece biti ni PDV naplacen.
 
Ne dobijas popust, vec Loyalty Credit. To je ona fora da se uplasis da ti ne propadne loyatly credit, pa im budes lojalan, a oni bezobrazni :p
5% se dobija, da li je neki bug ili sta, ali meni stalno iskoci da mi se primenjuje neki 5% discount, kao da sam novi korisnik :) Pretpostavljam da na to Septi misli.

BTW, licni utisak sa MyProtein multivits (mislim da je Alpha Men naziv?) - da li je placebo ili nesto drugo, ali nekako imam osecaj da sam budniji i imam vise energije, cak i naspram Opti-men. Koju nedelju tek uzimam.
 
Jel neko narućivao zlatnu maku?

https://www.iherb.com/search?kw=maca gelatinized

Pošto prvi put naručujem, da li bi ovo bila ok kombinacija, popust za prvu kupovinu+ ako uzmem 2kom, dobijem dodatni popust i još ovo kokosovo ulje, sve zajedno?
Za slanje nude samo DHL.
 

Prilozi

  • ih.jpg
    ih.jpg
    204.4 KB · Pregleda: 116
Neka preporuka za multi vitamin/mineral tablete, ali da ima kod nas da se kupi? Ne isplati se samo to da narucujem sa iherb-a ili slicnih sajtova...
 
Mislim da neces naci nesto poredivo sa Opti-Men ili Alpha Men sa iHerb/MyProtein-a, imajuci cenu u vidu. A mislim da i kod nas se zvanicno prodaju EU varijante, koje su slabije.
 
Jel realno da transport (DHL) sa iherb-a vec mesecima neprestano raste?!?! Paket za koji je postarina bila 12-14$, sad postarina iznasi ravno 30$.....WTF.
 
Mislim da neces naci nesto poredivo sa Opti-Men ili Alpha Men sa iHerb/MyProtein-a, imajuci cenu u vidu. A mislim da i kod nas se zvanicno prodaju EU varijante, koje su slabije.
+1
Opti men sabija, trenutno od suplemenata koristim Opti men multi, riblje ulje Max Medica, G132+ natural i magnezijum 300mg.
Koristim 2 optimen tablete umesto preporucene 3, previse je to za nekoga ko ne vezba.

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
 
Jel realno da transport (DHL) sa iherb-a vec mesecima neprestano raste?!?! Paket za koji je postarina bila 12-14$, sad postarina iznasi ravno 30$.....WTF.
Cudno bas... ne secam se ni da je bilo nekih promoa za postarinu cak vec ~2-3 godine? Tipa free DHL ili bas bas jeftin (4-5$), sto sam cesto ranije koristio.

Sad mi propada sav loyalty credit olako ;)
 
Ma glupost smao takva, opet gde zivimo nije ni cudo...Msm 38$ vrednost paketa, postarina 30$...Da je 15$ i ok, ona neka standardna cena za DHL ali ovo je haos.
 
Nazad
Vrh Dno