Šta je novo?

Project CARS 2

Borat

Banned
Banovan
Učlanjen(a)
25.09.2009
Poruke
4,015
Poena
290
Project CARS 2 is the sequel to the highly popular Project CARS title released during 2015. The game is currently under early development and little is known about what players can expect once the title releases, probably during 2017. It is expected that PCARS 2 will contain similar features and content to the original, plus the following information contained on the office game website:

THE LARGEST TRACK ROSTER EVER - 50 unique locations and 200+ courses including 'loose surface racing' on dirt, gravel, mud, and snow. All will have dynamic time of day and weather allowing you to play anytime, anywhere
THE WIDEST VARIETY OF MOTORSPORTS with 8 different disciplines now including Rallycross. 200+ cars from over 40 different vehicle classes including never-before-seen Concepts and Banned Race Cars
CO-OP CAREER - More choices, more opportunities, more strategy, greater risks and greater rewards
SEAMLESSLY CONNECTED - Socialize and compete via Online Track Days, have players from around the world take the place of AI-controlled drivers in your solo play, and get news updates on the Driver Network around you
PRO ESPORTS RACING - Skill & Behavioural-based matchmaking, create your own Online Racing Seasons, and Live Broadcast and Spectator functionality
YOUR HOME FOR RACING - Your own personal, customisable Test Track to tune and test your cars.

http://www.racedepartment.com/threads/new-project-cars-2-images-leaked.130243/
 
Sto bi rekli ljudi isto sr. drugo pakovanje :D

Koliko sam iscekivao prosli put pCARS toliko me sada ne zanima.

 


 
 
Poslednja izmena:
Ima li jos neko problema za zakljucanom World Movement opcijom? Stoki zakucano na 0, mozda je do loseg lekica?
 
Jel moze ovo da se vozi na strelice :d Imam ff volan, ali ne umem da igram sa njim...

Aj se menjamo, ti meni volan ja tebi strelice :d
Na suvom moze iako nije to to, al po kisi tesko. Stavio kisu na stazi u Monci, sa porseom 911 gt3 i na pravcu bezi non stop, nema sanse da oce pravo da ide, dok sa gtr-om na Nurburgring po kisi nekako i moze.
Ipak je ovo igra koja zahteva analogne komande, pravljena za volan prvenstveno, eventualno gamepad, za strelice cekaj NFS :)
 
Poslednja izmena:
Imam gomilu strelica, neka fala :D
Nego, moze li neko objasniti nesto. Vozac sam 20god, ali sa ovim komp volanom nema sanse da vozim. Totalno nema veze sa zivotom. Zato mi je valjda lakse na strelicama :)
 
Nema tu šta čudno i da se objašnjava, imaš volan al nemaš fiziku i zato je tako ;)

Sent from my SM-G950F using Tapatalk
 
Imam gomilu strelica, neka fala :D
Nego, moze li neko objasniti nesto. Vozac sam 20god, ali sa ovim komp volanom nema sanse da vozim. Totalno nema veze sa zivotom. Zato mi je valjda lakse na strelicama :)

Moras da 'izmislis' ono sto ne mozes da osetis, g sile, strah, mirise.. sve ostalo ti zaista dosta dobro simulira igra (ne bas CARS doduse :d). Veruj mi kad naucis da 'zamislis' te pobrojane stvari i kad udjes u fazon, jako je zabavno i totalno nemerljivo sa ostalim kontrolerima..
 
Imam gomilu strelica, neka fala :D
Nego, moze li neko objasniti nesto. Vozac sam 20god, ali sa ovim komp volanom nema sanse da vozim. Totalno nema veze sa zivotom. Zato mi je valjda lakse na strelicama :)

Koji volan je u pitanju?
 
:)

logitech-wingman-formula-force-gp-e-ud4-joystick-steering-wheel-controller-bde2ecebac6649fc820f58bec02df5a8.jpg
 
To je super volan bio za jako male pare, s njim sam usao u svet simulacija :) Ipak 180 stepeni okreta ne moze da se poredi sa 900 ili vise, koliko imaju skuplji modeli.. i onda naravno da ti nece biti bas toliko osecaj ko da vozis pravi auto, pogotovo ako od starta imas stav "sta je ovo nije 'vako u mom autu!" :)

Ali ja sam ozbiljne trke i lige vozio upravo sa njim i Momo volanom koji ima isto 180 (ili 200) stepeni.. samo probaj malo da udjes u fazon i da nekako zaobidjes u glavi neke stvari koje ne moze da ti simulira igra i volan.
 
Poslednja izmena:
Igra je poprilicno teska kad su kontrole u pitanju, pogotovo ako se iskljuce sve pomoci, ali tezina u ovom slucaju ne znaci i realisticnost. Gran Turismo 6, primera radi, i pored neuporedivo laksih kontrola i dalje ima daleko realniju fiziku. Ovde se automobili i dalje osecaju kao da su teski po 3 tone svaki, ali za razliku od prethodnika, body roll je primetan i oseca se razlika u kontroli kad se tezina transferuje sa jedne na drugu stranu vozila. Zvuk je bezveznjikav, ali su zato vremenski uslovi odlicno preneti i oseca se debela razlika u upravljanja na razlictim temperaturama asfalta. Ono sto je za svaku pohvalu je kocenje. ABS je extra prenet, kao i kad dolazi do brake fade-a usled pregrevanja kocnica. Force feedback je uradjen katastrofalno, kao i u prethodnom delu i to mi je trenutno najveca zamerka.
 
Nije se bas oznojao, sa snimanjem videa ide lepo :)

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 
Igra li se ovo online. Sad je na steamu 26e,vredi li da se kupi ili ne?
 
Ima solidno igraca:

401_Erick_Silva.jpg
 
Ja ne mogu ovo pored asseto corse nikako da svarim. Užasna mi je fizika i ffb
 
Ja je cepam ovih dana na PS4 gamepadu, mislim da je jedna od boljih voznja za PC. Assetto Corsa Competizione je naravno mnogo realnija ali nije za igru bez volana.
 
Nazad
Vrh Dno