Šta je novo?

Android Tablet sa 2GB/32GB memorije

Blackeyed

Slavan
Učlanjen(a)
20.03.2007
Poruke
522
Poena
330
Gledam po našim prodavnicama, ponuda tableta je baš nešto jadna.

Jel ima tableta sa 2GB/32GB memorije, Android 6.0, 7" ili 8" ?
 
Juri polovan Nexus 2013, i rešen problem za dosta manje pare, a razmisli i o uređaju iz mog potpisa, ako ti je dijagonala ok...

Mi MAX
 
Pa za tu cenu su meni lose specifikacije, to sam hteo reci :D

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Juri polovan Nexus 2013, i rešen problem za dosta manje pare, a razmisli i o uređaju iz mog potpisa, ako ti je dijagonala ok...

Mi MAX

Gledao sam po forumima i stvarno deluje čudno da Nexus 2013 i dalje vlada u ovom segmentu, Mi MAX nije loš ali mi cenu diže telefonske funkcije a i dijagonala je malo manja od poželjne. Svidja mi se Mi Pad 2 ali su iskustva šarena i tu se bez ozbiljne garancije ne bih usudio na kupovinu...

Hvala na odgovoru!
 
Gledao sam po forumima i stvarno deluje čudno da Nexus 2013 i dalje vlada u ovom segmentu, Mi MAX nije loš ali mi cenu diže telefonske funkcije a i dijagonala je malo manja od poželjne. Svidja mi se Mi Pad 2 ali su iskustva šarena i tu se bez ozbiljne garancije ne bih usudio na kupovinu...

Hvala na odgovoru!
Kao što rekoh, Nexus 2013 i nema greške, a što se MiMaxa tiče, najbolje da se lično uveris odgovara li ti dijagonala, jer je u svemu ostalom jako ozbiljan uređaj koji nudi najbolji odnos uloženo/dobijeno u svom segmentu...

Mi MAX
 
Da ne otvaram novu temu, preporuka za neki 9-10 inch tablet do 150€ za yt i surf, poželjno 2gb rama. Postoji li tako nešto kod nas sa garancijom?
Hvala

Sent from my D6603
 
Ima neki vivax i prestigio...pogledaj na itsvetu...a mozda mozes da nadjes i nesto polovno sa garancijom... :)
 
Vivax i prestigio.

Sa tim ne bih ni gadjao krvnog neprijatelja a kamo li korisitio.
Svaki prestigio uredjaj koji sam video, a video sam ih vise, je kataklizma.

Sent from my HUAWEI VNS-L21 using Tapatalk
 
Video sam ponudu u Elgiganten za Lenovo tab 2 a10 70 za 160€... zahvaljujem na odgovoru.

Sent from my D6603
 
Molio bih za brzi odgovor

Šta mislite za Samsung Galaxy Tab A 10.1 (2016) WiFi SM-T580. 2 GB RAM-a, 1200 x 1920 pixels (~224 ppi pixel), Octa-core (4x1.6 GHz Cortex-A53 & 4x1.0 GHz Cortex-A53)Android 6.0 (Marshmallow), Baterija Li-Ion 7300 mAh . Po ceni od 36.000 dinara u prodavnici, ima jos samo dva komada... Poslednje tri godine sam koristio Asus Transformer Pad TF300T, ali mi on sada već radi vrlo usporeno, a treba mi ipak neka solidnija mašina, mada ništa ekstremno.

Hvala unapred.
 
Odlican je tablet, ja koristim t585 sa sim karticom. Jedino nema bas puno interne memorije. Baterija je vrh
 
Nazad
Vrh Dno